Байрактарочка• 14 января 2023

Київ ви теж це чуєте?

Шо це?
Katia.Y• 14 января 2023
Ответ дляkd_777
От сволота кацапська....в мене сьогодні день народження...я не замовляла такі вітання((((((
Зі святом! 🌷🌷🌷
ЛЮБА• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Доброго (все ж сподіваюся) ранку ☀️
Условно доброе , свет дали пошла привела себя в порядок, пока есть свет и вода , а то же знаем мы этих ук
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляkd_777
Який час, такі й феєрверки. З днем народження , нехай збуваються найзаповітніші мрії)
kd_777• 14 января 2023
Ответ дляKatia.Y
Зі святом! 🌷🌷🌷
Дякую!
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляЛЮБА
В нас немає, але по графіку
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Копилів, житлова забудова (( тільки що на 24-му почула
kd_777• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Дякую! Мрія тепер одна перемога і мир )
Sokol_v_tapkah• 14 января 2023
Ответ дляLoredana17
то не з Києва, мабуть
Та ладно) помню хвилювалочку перед нг, так мы те долбанные ракеты всей советчицей ждали с раннего утра. Кто бухлишко открыл, кто холодец варил. Толпой голову бегали мыть и смеялись со всего
Та и сегодня прям сильной паники нет. Страшно, эт да. Но нет такого, что мы все умрем и т.д.
ЛЮБА• 14 января 2023
Сын с друзьями собирались сегодня сходить отметить сдачу сессий и тут эти уки , задолбали тварюки ….
Колючая Роза• 14 января 2023
Ответ дляkd_777
в моєї сестри також сьогодні днюха. Вітаю!
Sergeevna-a227• 14 января 2023
Ответ дляkd_777
Оооооо!!! С днюхой вас!!!!! Падлы прывиталы вас.
Нехай усе буде добре!!!
Здоров´я міцного!
Та звісно миру як найшвидше!!!
Sokol_v_tapkah• 14 января 2023
Ответ дляkd_777
С днем рождения!
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляkd_777
Дякую! Мрія тепер одна перемога і мир )
Тоді ми з Вами )
автор Байрактарочка • 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Я бачила фото… був будинок і немає, воронка залишилась
Дресса• 14 января 2023
Вилетіли 8 ту, час підльоту 12.30. Військові попереджають про можливий масований обстріл. Летять аж з мурманськоі області тому так довго чекати
kd_777• 14 января 2023
Ответ дляКолючая Роза
Дякую!). І Вашу сеству з Днем народження
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Так рік вже скоро, психіка вже броню відростила
ЛЮБА• 14 января 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Лично я умирать в ближайшие лет 50 точно не собираюсь , у меня только жизнь началась , сыновья взрослые , можно оторваться , и тут эти долбоебы …..и твари , уки конченые
Kvitkaliliia• 14 января 2023
Ответ дляДресса
накрився мій похід на НП
автор Байрактарочка • 14 января 2023
Ответ дляДресса
Спочатку зранку обстріляли чимось новим, прощупуючи чи зіб’ють чи нє, потім ще раз.
А тепер напевно буде масована атака, а потім ще й шлюхеди свої ввечері запустять.

Новий генерал, і нова тактика…

Най би всі ті ТУ йобнулись на іх території.
Да буде так!
Sergeevna-a227• 14 января 2023
Ответ дляДресса
Оце чекаємо???? Піздец(
VivaForever• 14 января 2023
Ответ дляБайрактарочка
а люди?
Loredana17• 14 января 2023
Ви дома, дівчата?
kd_777• 14 января 2023
Ответ дляSergeevna-a227
Нехай усе буде добре!!!
Здоров´я міцного!
Та звісно миру як найшвидше!!!

Спасибі!.
Marieasat• 14 января 2023
Никогда не писала в этих темах,но в последнее время читаю, когда сильно тревожно и бахает. Знаете, в компании легче психологически, спасибо всем кто пишет.
Крепких всем нам нервов и мира..
L-moda• 14 января 2023
Дівчата, всіх з днем народження) Зичу любові, зустрічати тільки в злагоді, разом із родиною. І без війни.
kd_777• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Тоді ми з Вами )
nnata• 14 января 2023
Ответ дляLoredana17
Ви дома, дівчата?
Да, в коридоре
С забегом на кухню за кофе)
Дресса• 14 января 2023
Ответ дляБайрактарочка

Новий генерал, і нова тактика…

Да буде так!
Та чим новим? Не розганяйте.. звичайна балістика, вона була, але рідко. Востаннє на новий рік. 8 бомбардувальників точно досить для масованого нажаль. Зараз 8 областей в тривозі, по мірі наближення мабуть підключать усіх(( тримаємося, що робити(
Sokol_v_tapkah• 14 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Эт точно