Байрактарочка• 14 января 2023

Київ ви теж це чуєте?

Шо це?
Inuk• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
С300 и с400 ,верно?
Арестович сказал, что считает, что такие удары по Киеву будут ещё.
Це капець, якщо так ( раніше хоть був час сховатись після початку тривоги, тим хто хотів і ховався
Mira29-c3c3• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Арестович тільки що сказав в ефірі шо ракету таки збили і вона впала на під´їзд і там підірвалась((
Абдрестович у своєму репертуарі.
alina 94• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
С300 и с400 ,верно?
Та хз,сьогодні уже стільки версій було,і балістіка і кінджал,тепер ці с 300-400,завтра ще щось нове буде.
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
За цей тиждень Німеччина передала Україні 4 броньованих машини для розмінування Minenräumpanzer Keiler, створені на шасі американських танків М48. Крім цього, Німеччина також передала 4 інші захищені системи для розмінування, 10 бронеавтомобілів прикордонної служби, а також мобільні системи для обігріву.

Нагадуємо, що питання про танки!!! буде вирішуватись наступного тижня.

@yigal_levin
Так это не оружие для боя и что с этого нам с этого- ничего . Это как на нас напал маньяк с ножом , а сосед стоит смотрит охает и ахает и вместо того , что бы дать нам нож для защиты ( которых у него очень много ) - дает нам зеленку и бинт для обработки ран , в маньяк дальше наносит удары .
alina 94• 14 января 2023
Ответ дляInuk
У нас канікули завтра закінчуються,тепер не знаю ,чи відправляти дитину до школи.
ok1904• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
День як почався з цих вибухів, толком ніким не пояснених,так і закінчився((.
Мій чоловік от розсуждає , що якщо ранком ракету не засікли, тот такої лиш змінити боєголовку на більш небезпечну і готово. Далі пу тероризує світ... Ранком чи в цій, чи в іншій темі вже розхитували ідею про...
Olenavs• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Оце Ви влучно провели аналогію... виглядає саме так
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
По танкам решение не принято
Германия

По данным Bloomberg, из-за усиливающегося международного давления Германия может на следующей неделе объявить о поставках танков Leopard 2 в Украину, или, как минимум, официально одобрит их передачу из других стран.

Британское правительство официально подтвердило передачу Украине танков Challenger 2, а также дополнительных артиллерийских систем.
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Вроде Германия запретила Польше давать Украине танки леопард 😳, боже какие с..ки 🤦‍♀️.
Вот
По танкам решение окончательно не принято еще
Об этом был пост
Посмотрим.
Екатерина27• 14 января 2023
Вопрос только зачем по всем пабликам разнесли информацию, что у нас нет никаких технических возможностей не засечь, не сбить, не предупредить людей? Чтобы русня приняла это как руководство к действию? И теперь каждый день нас будет ожидать как в Харькове?
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
По танкам решение не принято
Германия

Смотрела сегодня новости я в Англии , по новостям UK 🇬🇧 четко сказали , что Германия запретила Польше передачу танков . В наших новостях это пока не говорят , скажут позже .
LudaSHS• 14 января 2023
Девочка с фото
С голыми ногами
delphoto
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Чтоб новый рамштайн 20.01
И новые переговоры по танкам на неделе - были удачны
А для нас - капец перемели ту ’ инфу’(
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Девочка с фото
С голыми ногами
Тоесть она не в шоке , а сидит в интернете и посты с картой делает ? Не верю , похоже на мошенников , использующих людское горе ! Сколько таких скамеров развелось 🤦‍♀️!!
alina 94• 14 января 2023
Ответ дляok1904
У нас восени вже було таке.Без тривоги потужний вибух,який почули пів області.Епіцентр був за 40 км від нас,а стіни здригнулися.Тривогу включили лише за 10 хвилин.Всі місцеві канали коментарі позакривали,бо почали масово писати,що це таке.І потім тишком нишком ніхто нічого не пояснив.Це вночі було. Русня на ранок зробила у себе в каналах звіт,про те що вони вразили.Наші взагалі змовчали .Очевидно валонули теж чимось надшвидким і пво не зловило
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Блумберг.

13 січня 2023 р. о 16:16 GMT+2
Німеччина прийме рішення про відправку бойових танків Leopard в Україну наступного тижня, оскільки європейські союзники оцінюють, як допомогти уряду в Києві у разі розгортання бойових дій навесні.

Вот.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-01-13...
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Блумберг.

13 січня 2023 р. о 16:16 GMT+2

Вот.
Посмотрим что будет
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Родителями непонятно
Пост взяла у Лачена
Значил проверил
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
А утром народ рвал и метал, что нет объяснений насчёт утренних взрывов без сирен.

Молчат - плохо, комментируют - ещё хуже.
alina 94• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Девочка с фото
С голыми ногами
Боже, ну як це витримати((
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Посмотрим что будет
Так вот я пишу- у вас пост неточный
На неделе решится.
Скопировала часть что дала германия
А вы про зеленку( хотя да)... дело не в тех машинах, но за них спасибо тоже

Но решение по танкам будет еще приниматься
Я об этом
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская

Многие постят про с-300
И приписку

Я не знаю
Даже ! аналитики, после поста Штаба

Личное мнение -’ не уверен’
’ не знаю’
Ну посмотрим’
alina 94• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
На вигляд та дівчинка наче не доросла була.А тут вже номер карти дає навіть,схоже на шахрайство.
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Доросла
23 ей
Екатерина27• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Чтоб новый рамштайн 20.01
А для нас - капец перемели ту ’ инфу’(
То есть вы считаете, что это не для нас инфа? И что все ок, и наши все видят и все могут сбить? А сегодня просто решили воспользоваться ситуацией?
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Мошенники , потеряла родителей , дом , была взорвана в доме - и тут как тут пост создала с номером карточки банковской, которую никто проверить не может . Развод полнейший , ничем эти выродки уже не гнушаются .
LudaSHS• 14 января 2023
💭🚀 Підсумки сьогоднішньої ракетної атаки:

📍Київська область — ефективна робота ППО. Зранку Київ атакували зенітними керованими ракетами С-300/С-400 з півночі;

📍Львівська область — ворог 2 рази влучив в об‘єкт критичної енергетичної інфраструктури. Збили 1 ракету;

📍Івано-Франківська область — росіяни завдали ударів по енергетичному об’єкту. Збито дві російські ракети;

📍Вінницька область — ворожа ракета влучила в об’єкт критичної інфраструктури. Збито 5 ракет;

📍Миколаївська область — збито 3 ракети;

📍Одеська область — одна ракета влучила в об´єкт критичної інфраструктури. Збито 4 ракети;

📍Дніпропетровщина — збили над областю 6 ворожих ракет;

💭м. Дніпро — приліт у житловий будинок. Повністю зруйнований один під´їзд. Загалом в житловому будинку рашисти зруйнували 71 квартиру;

💭м. Кривий Ріг — Одна ракета влучила в приватний сектор поблизу об’єкта критичної інфраструктури. 6 приватних будинків пошкоджено. Збито 4 ракети;

📍Харківська область — було атаковано із ЗРК С-300. Зафіксовано два прильоти в об‘єкт критичної інфраструктури;

📍Хмельницька та Тернопільська області — повідомлялося про вибухи та, імовірно, роботу ППО на межі областей. Інформація ще уточнюється;

📍Запорізька область — зранку мирне українське село у області було обстріляне російськими запальними снарядами (забороненими Женевською конвенцією);

💭м. Запоріжжя (область) — ранковий обстріл ракетами, попередньо із ЗРК С300.

📍На територію Молдови впали уламки ракети.
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Каждый может заскринить картинку , написать на картинке жалостливые слова , дать свою карту .
А девушка прям тоже скринила свое фото с новостей и пост прям создала , мошенники .
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Не ок
Не смогли
Неизвестно что и было
Перед рамштайн всегда плохое
Не воспринимайте все буквально.
Кстати вы летом , когда ждали с белораши нападение, выехать собрались заграницу, удалось? Вспомнила ник
Екатерина27• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
В августе так было в Вышгородском районе. Несколько прилётов и минут через 7-8 тревога.