Байрактарочка• 14 января 2023

Київ ви теж це чуєте?

Шо це?
Елена-ленуся• 14 января 2023
Вроде Германия запретила Польше давать Украине танки леопард 😳, боже какие с..ки 🤦‍♀️.
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляOlenavs
Вот и как им спится после этого? Вот неужели совесть не мучает, ничего человеческого там нет... просто нет. Над ними точно ставят какие-то эксперименты, чтобы отбить эмпатию
Так это ж нелюди , это просто туловище с руками и ногами , и голова - что бы есть в нее .
Vodoleya• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
Мої теж так. Я хвилююсь і панікую більше, ніж вони. Сьогодні взагалі сердце не на місці було. Хоч ми і не у Київі. Діти з сусідкою, я лежу на збережені, а чоловік поїхав у відрядження знову
Ми теж не у Києві.
Бережіться, не хвилюйтеся! не можна вам зараз.
Здоров´я Вам
Vodoleya• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
А його не можна так по-тихому того.
Там таких, на жаль, дуже багато ((
Nasta9019• 14 января 2023
Ответ дляVodoleya
Ми теж не у Києві.
Здоров´я Вам
Знаю що не можна, але і нахвилювалась і наплакалась.
Nasta9019• 14 января 2023
Ответ дляVodoleya
Там таких, на жаль, дуже багато ((
Це пілот, можливо і дефіцит є в цих кадрах.
Olenavs• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
Пілотів та тих, що керують пусковими установками - в першу чергу треба
Nasta9019• 14 января 2023
Ответ дляOlenavs
Ось б у нас створили як було в Ізраїлі. Коли вони мстилися і через роки
LudaSHS• 14 января 2023
Дніпро: 9 загиблих, серед них 15-річна дівчина. І 64 поранених - 59 шпиталізовані, — голова Дніпропетровської ОВА.
Olenavs• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
Хай би на них якась зараза напала і вони самі (по голосу в голові) друг другу би горлянки перегризли. А останнього ми судитимемо, так і бути
Vodoleya• 14 января 2023
Ответ дляNasta9019
тоді так, хай би їх в першу чергу
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляПавлодарская
Именно он управлял самолётом или руководил ?
Это командир полна
Летчика знают номер и позывной
Ищут
И найдут
Vodoleya• 14 января 2023
Ответ дляOlenavs
Nasta9019• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Уроди, тварі, нелюди(((
ok1904• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Жахіття
Olenavs• 14 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Это командир полна
Летчика знают номер и позывной
Ищут
И найдут
Йому краще заздалегідь самому на своїй бляшанці об скелю розбитися.....
ok1904• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Це все гра
Н-усик• 14 января 2023
Я не змогла нормально приготувати вечерю, тільки починаю відразу думаю, люди в Дніпрі теж отак готували, а потім раз і нема життя. Господи, невимовний біль, хоч би всі діти і люди під завалами вижили, зроби чудо Боже!
alina 94• 14 января 2023
Арестович тільки що сказав в ефірі шо ракету таки збили і вона впала на під´їзд і там підірвалась((
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
2 подъезда? Посмотрим, что напишут. А то аристович то такое
Если б сраная русня не пуляла , то ничего и не было
LudaSHS• 14 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
За цей тиждень Німеччина передала Україні 4 броньованих машини для розмінування Minenräumpanzer Keiler, створені на шасі американських танків М48. Крім цього, Німеччина також передала 4 інші захищені системи для розмінування, 10 бронеавтомобілів прикордонної служби, а також мобільні системи для обігріву.

Нагадуємо, що питання про танки!!! буде вирішуватись наступного тижня.

@yigal_levin
LudaSHS• 14 января 2023
Вот утырок с семьей.
https://www.facebook.com/100079942008610/posts/pfb...?
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Хай стулить пельку.
Inuk• 14 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Дівчата, зприводу ранкових ударів було пояснення?
Тіки таке поки :
‼️Україна не мала засобів, щоб виявити та збити ракети, якими атакували Київ сьогодні вранці

За словами речника Повітряних Сил України Юрія Ігната, ракети, якими вдарили по столиці, були запущені з Північного напрямку. Від запуску до прильоту минуло 1-2 хвилини. Пуски цих ракет здійснюють безпосередньо близько від кордону.

Саме тому повітряну тривогу не змогли оголосити вчасно.
Вкусныйпончик• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
В нас в селі було схоже 10жовтня. Цікаво чому вони не зірвалися в повітрі, якщо її підбили?
alina 94• 14 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Та бог їх знає.Я сама рот відкрила від його версії .Навіть Фейгін дуже здивувався.
Inuk• 14 января 2023
Міркування щодо ранкових подій від ТК Реальний Київ :
Питання, яке ми розбиратимемо у вечірньому пості, ви поставили 2133 рази за сьогодні, як багато хто здогадався, звучить воно так – «чим нас атакували вранці», ну що ж, давайте розбиратися

Наш ранок, як і ранок багатьох киян та мешканців області, розпочався з потужних вибухів, проте ні сигналу тривоги, ні офіційних коментарів ми не почули. Чому нам не повідомили? Відповідь проста – атака була балістичними ракетами. Якщо взяти крилату ракету – вона летить максимально низько, огинаючи рельєф, балістична ж піднімається на десятки кілометрів нагору, що дозволяє їй зникнути з усіх радарів.

Що стосується інформації про те, що атака була не з території Білорусі, то тут теж нічого незвичайного, адже прикордонні населені пункти росії з Києвом поділяють приблизно 400 км, а максимум у того ж «Іскандера» – 500 км, їх він долає за 238 секунд, тільки уявіть, йому достатньо 4 хвилини щоб вразити ціль.

Тепер про траєкторію польоту - вони злітають на висоту десятків кілометрів, а потім, з шаленою швидкістю падають вниз і тут цікаво те, що С-300 і С-400 за певної модифікації, діють за таким же принципом. Так, насамперед вони є зенітними і призначені для повітряних цілей, проте цілком можуть бути перепрограмовані на політ балістичною траєкторією. Щоправда, тут виникає питання – ракеті вдалося потрапити по об´єкту інфраструктури, а ці ракети, як їх не програмуй, на це нездатні.

До речі, якщо вже ми заговорили про С-300, то не можемо не згадати, що незважаючи на те, що ці ракети класу «земля-повітря» (до речі, дальність їхньої дії вказується якраз для цього класу, а по землі складає в 4 рази менше) розробили ще в 60-х роках, радянські вчені ще тоді заклали в неї можливість використовуватися під класом «земля-земля», проте практичного застосування вони не знайшли і почали покладатися на інші системи.

А ось вже через 20 років, у 1980 пройшли випробування, які показали, що по балістичній траєкторії С-300 може подолати цілих 400 км (це всупереч тому, що раніше лише білоруси давали їй максимум 120 км, за заявлених 40-50). При цьому С-300 може використовувати більше 20 варіантів ракет, сама ж вона є частиною комплексу, який включає, крім ракети-носія, радар дальньої дії, який може відстежувати ціль на відстані 300 км, командні машини і радар ураження, який може наводити до 12 ракет одночасно, але це все, за повітряними цілями.

Повернімося до того, що С-300 вирішили не застосовувати та замінили їх ОТР-21 «Точка», які після 2010 року замінили «Іскандерами», а С-300 стали замінювати більш потужними С-400. Тому С-300 перетворилися на витратний матеріал, який рашка активно застосовувала для своїх навчань. Їх неодноразово модифікували і в 2017 році вже почали застосовувати на навчаннях «для ураження невідомого озброєння», пропагандистські ЗМІ до речі уточнили, що С-300 тоді «отримували свої координати від розвідувальних підрозділів сухопутних військ»

Тут ще хотілося б додати те, що шкода, нанесена С-300 і С-400 незначна в порівнянні з іншими ракетами, тому і мета їх використання це скоріше терор, ніж досягнення будь-яких військових цілей. На тлі цього, експерти, що вивчали пошкодження після ранкової атаки, зазначили, що від «Іскандерів», які мають бойову частину вагою до 480 кг, наслідки були б гіршими.

Проте тут вони ж уточнюють, що всі чомусь забули, що Іран, можливо, передасть або вже передав свої ракети на озброєння росії, дальність однієї, з яких складає до 700 км, але тут хочемо відзначити, що вже скоро ми отримаємо системи Patriot, SAMP-T тощо, тим самим наше небо буде захищене від балістичних ракет.

І наостанок – експерти все ще не надали точної інформації чим саме вдарили по Київщині сьогодні, а повідомлення від офіційних осіб різняться, тому щоб не вводити вас в оману, ми дочекаємося висновків від спеціалістів і вам одразу ж повідомимо.

Тихої нам ночі ❤️

👉ПІДПИСАТИСЬ
Вкусныйпончик• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Він , до речі, коли в Польші впало, теж самий перший натякнув, що то наше. Фейгін молодець, швидко зреагував і повів далі :)
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляInuk
Тіки таке поки :

С300 и с400 ,верно?
Арестович сказал, что считает, что такие удары по Киеву будут ещё.
alina 94• 14 января 2023
День як почався з цих вибухів, толком ніким не пояснених,так і закінчився((.