Шо це?
Елена-ленуся• 14 января 2023
Вроде Германия запретила Польше давать Украине танки леопард 😳, боже какие с..ки 🤦♀️.
Елена-ленуся• 14 января 2023
Ответ дляOlenavs
Вот и как им спится после этого? Вот неужели совесть не мучает, ничего человеческого там нет... просто нет. Над ними точно ставят какие-то эксперименты, чтобы отбить эмпатию
Так это ж нелюди , это просто туловище с руками и ногами , и голова - что бы есть в нее .
Ответ дляNasta9019
Мої теж так. Я хвилююсь і панікую більше, ніж вони. Сьогодні взагалі сердце не на місці було. Хоч ми і не у Київі. Діти з сусідкою, я лежу на збережені, а чоловік поїхав у відрядження знову
Ми теж не у Києві.
Бережіться, не хвилюйтеся! не можна вам зараз.
Здоров´я Вам
Ответ дляЕлена-ленуся
За цей тиждень Німеччина передала Україні 4 броньованих машини для розмінування Minenräumpanzer Keiler, створені на шасі американських танків М48. Крім цього, Німеччина також передала 4 інші захищені системи для розмінування, 10 бронеавтомобілів прикордонної служби, а також мобільні системи для обігріву.
Нагадуємо, що питання про танки!!! буде вирішуватись наступного тижня.
@yigal_levin
frumoasa17• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Арестович тільки що сказав в ефірі шо ракету таки збили і вона впала на під´їзд і там підірвалась((
Хай стулить пельку.
Ответ дляРойЛеля
Дівчата, зприводу ранкових ударів було пояснення?
Тіки таке поки :
‼️Україна не мала засобів, щоб виявити та збити ракети, якими атакували Київ сьогодні вранці
За словами речника Повітряних Сил України Юрія Ігната, ракети, якими вдарили по столиці, були запущені з Північного напрямку. Від запуску до прильоту минуло 1-2 хвилини. Пуски цих ракет здійснюють безпосередньо близько від кордону.
Саме тому повітряну тривогу не змогли оголосити вчасно.
Вкусныйпончик• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
В нас в селі було схоже 10жовтня. Цікаво чому вони не зірвалися в повітрі, якщо її підбили?
Міркування щодо ранкових подій від ТК Реальний Київ :
Питання, яке ми розбиратимемо у вечірньому пості, ви поставили 2133 рази за сьогодні, як багато хто здогадався, звучить воно так – «чим нас атакували вранці», ну що ж, давайте розбиратися
Наш ранок, як і ранок багатьох киян та мешканців області, розпочався з потужних вибухів, проте ні сигналу тривоги, ні офіційних коментарів ми не почули. Чому нам не повідомили? Відповідь проста – атака була балістичними ракетами. Якщо взяти крилату ракету – вона летить максимально низько, огинаючи рельєф, балістична ж піднімається на десятки кілометрів нагору, що дозволяє їй зникнути з усіх радарів.
Що стосується інформації про те, що атака була не з території Білорусі, то тут теж нічого незвичайного, адже прикордонні населені пункти росії з Києвом поділяють приблизно 400 км, а максимум у того ж «Іскандера» – 500 км, їх він долає за 238 секунд, тільки уявіть, йому достатньо 4 хвилини щоб вразити ціль.
Тепер про траєкторію польоту - вони злітають на висоту десятків кілометрів, а потім, з шаленою швидкістю падають вниз і тут цікаво те, що С-300 і С-400 за певної модифікації, діють за таким же принципом. Так, насамперед вони є зенітними і призначені для повітряних цілей, проте цілком можуть бути перепрограмовані на політ балістичною траєкторією. Щоправда, тут виникає питання – ракеті вдалося потрапити по об´єкту інфраструктури, а ці ракети, як їх не програмуй, на це нездатні.
До речі, якщо вже ми заговорили про С-300, то не можемо не згадати, що незважаючи на те, що ці ракети класу «земля-повітря» (до речі, дальність їхньої дії вказується якраз для цього класу, а по землі складає в 4 рази менше) розробили ще в 60-х роках, радянські вчені ще тоді заклали в неї можливість використовуватися під класом «земля-земля», проте практичного застосування вони не знайшли і почали покладатися на інші системи.
А ось вже через 20 років, у 1980 пройшли випробування, які показали, що по балістичній траєкторії С-300 може подолати цілих 400 км (це всупереч тому, що раніше лише білоруси давали їй максимум 120 км, за заявлених 40-50). При цьому С-300 може використовувати більше 20 варіантів ракет, сама ж вона є частиною комплексу, який включає, крім ракети-носія, радар дальньої дії, який може відстежувати ціль на відстані 300 км, командні машини і радар ураження, який може наводити до 12 ракет одночасно, але це все, за повітряними цілями.
Повернімося до того, що С-300 вирішили не застосовувати та замінили їх ОТР-21 «Точка», які після 2010 року замінили «Іскандерами», а С-300 стали замінювати більш потужними С-400. Тому С-300 перетворилися на витратний матеріал, який рашка активно застосовувала для своїх навчань. Їх неодноразово модифікували і в 2017 році вже почали застосовувати на навчаннях «для ураження невідомого озброєння», пропагандистські ЗМІ до речі уточнили, що С-300 тоді «отримували свої координати від розвідувальних підрозділів сухопутних військ»
Тут ще хотілося б додати те, що шкода, нанесена С-300 і С-400 незначна в порівнянні з іншими ракетами, тому і мета їх використання це скоріше терор, ніж досягнення будь-яких військових цілей. На тлі цього, експерти, що вивчали пошкодження після ранкової атаки, зазначили, що від «Іскандерів», які мають бойову частину вагою до 480 кг, наслідки були б гіршими.
Проте тут вони ж уточнюють, що всі чомусь забули, що Іран, можливо, передасть або вже передав свої ракети на озброєння росії, дальність однієї, з яких складає до 700 км, але тут хочемо відзначити, що вже скоро ми отримаємо системи Patriot, SAMP-T тощо, тим самим наше небо буде захищене від балістичних ракет.
І наостанок – експерти все ще не надали точної інформації чим саме вдарили по Київщині сьогодні, а повідомлення від офіційних осіб різняться, тому щоб не вводити вас в оману, ми дочекаємося висновків від спеціалістів і вам одразу ж повідомимо.
Тихої нам ночі ❤️
👉ПІДПИСАТИСЬ
Тихої нам ночі ❤️
👉ПІДПИСАТИСЬ
Вкусныйпончик• 14 января 2023
Ответ дляalina 94
Та бог їх знає.Я сама рот відкрила від його версії .Навіть Фейгін дуже здивувався.
Він , до речі, коли в Польші впало, теж самий перший натякнув, що то наше. Фейгін молодець, швидко зреагував і повів далі :)
Павлодарская• 14 января 2023
Ответ дляInuk
Тіки таке поки :
С300 и с400 ,верно?
Арестович сказал, что считает, что такие удары по Киеву будут ещё.