60 метров сметаны• 14 января 2023

Як виписати дітей із квартири для продажу, якщо ми за кордоном?

Дівчатка, підкажіть, може хтось в курсі - яка процедура виписування дітей із квартири? Я з дітьми за кордоном. Діти прописані у бабусі. Бабусі потрібно продати квартиру, але вона взнала, що обов’язково діток виписати спочатку і, що для цього потрібні обоє батьків(( Звісно приїжджати в Україну зараз в планах нема. Може є якийсь інший спосіб?
Указка• 14 января 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так жилье не принадлежит детям или родителям (если это бабушкина квартира), значит не будет там опекунского совета
Квартира моя
Дитина спільна наша
Нотаріус дав відповідь - неповнолітня дитина через опікунську раду за згодою обох батьків

Дякую_аж_підскакую• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Та ні, реально треба вирішити питання
Юристи-платите-роз‘яснюють і пропонують варіанти.
Партизанка• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Не випишуть дітей без прописки їх в іншому місті.
Випишуть
Партизанка• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Реєстрація не прописка. Нажаль, чи на щастя, такі закони. Діти обов´язково повинні мати постійне місце реєстрації, хоч проживати можуть будь де.
Я своїх рік назад виписала ’в нікуди’. Теж продавали в купували інше
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляУказка
Квартира моя
Дитина спільна наша
А нотаріус до чого тут?
Указка• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
А нотаріус до чого тут?
Бо продаж куплі - продажу оформлює нотаріус і всі етапи і підготовка проходить з ним :))
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Є. От, наприклад, Ви прописані з дитиною на Борщагівці, але реально живете на Троєщині, для того, щоб дитину віддати в школу по місцю проживання, треба взяти довідку в осбб чи місцевому цнапі, що дитина дійсно проживає за вказаною адресою. В окремих випадкпх, ще й комісія може прийти з перевіркою. От ця довідка про місце проживання і є реєстрацією. Чи взяти тих самих впо, реєструються в цнапі, але ця реєстрація не є пропискою.
А що таке прописка?

Аль_де_Барановна• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
А що таке прописка?
Штамп в паспорті
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляУказка
Ні, нотаріус тільки посвідчує правочин
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Штамп в паспорті
Це реєстрація
МЕСТО_Встречи• 14 января 2023
Ответ дляУказка
Квартира моя
Дитина спільна наша
Это у вас. А у автора квартира чья?
Агент Пинкертона• 14 января 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Для того чтобы выписать, нужно предоставить жилье не хуже, чем сейчас
А кто проверяет хуже жилье или лучше? Мы перепрописывали ребенка два года назад, никто даже не спрашивал какие условия были раньше.
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это у вас. А у автора квартира чья?
Автор тріль
Бо не хоче відповідати на незручне питання
Аль_де_Барановна• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Це реєстрація
І що? Причепились до цієї реєстрації. Вони є різні. Не ставиться штамп в паспорті, коли реєструєшся в цнапі як впо.
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
До чого тут взагалі впо
Аноним НаВсеГда• 14 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Квадратура имеет значение
МЕСТО_Встречи• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
До чого тут взагалі впо
Действительно. Впо это вообще отдельная категория.
Указка• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ні, нотаріус тільки посвідчує правочин
Ну ок
Правочин
Перед тим щоб посвідчити повинно все бути ок ? Правда ? І то все дивиться нотаріус не тоді коли покупці гроші принесли , а заздалегідь . Повідомив про всі необхідні кроки щоб посвідчити правочин
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Ніхто.
Тільки якщо у дитини немає батьків, а законним представником є опікун. В цьому випадку дійсно зняти дитину з реєстрації можна тільки з дозволу органу опіки

Аль_де_Барановна• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
До чого тут взагалі впо
Ні до чого. Є основна реєстрація (по старому прописка), ставиться штамп в паспорті, і є реєстріція по місцю проживання, коли живеш не за місцем основної реєстрації. При такій реєстрації штамп в паспорт не ставиться, а просто видається довідка.
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляУказка
Ну ок
Правочин
Вимагає довідку, що в житлі немає неповнолітніх користувачів.
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Це реєстрація місця проживання і реєстрація міста перебування. Але ніяка не ’прописка’
Ку ка ку ка ку• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
А перереєструвати їх в іншу квартиру можна без присутності батьків, цікаво?
Нет
Указка• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Наш пояснює як її отримати і що до того потрібно зробити —- виписати за довіреностями від обох батьків через опікунську раду
Всі необхідні кроки пояснює , а не тільки правочин :)
Аль_де_Барановна• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
То я про що кажу. Одна справа прописка, і зовсім інше просто реєстрація по місцю перебування. Можна хоч кожного тижня міняти ті довідки.
Печальки.нет• 14 января 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Она не выдумывает. Из 4 комнатной в однокомнатную прописать проблематично.
Абсолютно не проблематично. Це не власність дитини. Вам правильно написали, що такі вимоги тільки, якщо дитина є власником.
Печальки.нет• 14 января 2023
Ответ дляЭлектричка
Почему автор не может так сделать в этом случае?
Бо автор не на ПМЖ виїхала.
Печальки.нет• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Реєстрація, як штамп в паспорті, або зміна в ід-картцв, і реєстрація в цнапі по місцю проживання абсолютно різні речі.
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляУказка
Чому через опікунську раду?!
Печальки.нет• 14 января 2023
Ответ дляУказка
Квартира моя
Дитина спільна наша
На то нотаріус такий. Ніякої ради, там де дитина не власник. Дитина просто перереєстровується з одним із батьків. Зі згодою іншого.