Шальная коклетка• 2 часа назад
Ну что, девчата, отравляют на биопсию
Последний раз обследовалась в Украине, говорили, что все ок, образование доброкачественное.
В США ставят TR-4. Поговорите со мной :)
Не будь КакСвета• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Дякую, може мене налякало, що утворень вже чотири. Я якось не очікувала. Тим паче відразу TR-4.
Я вам вже писала, коли моєму чоловікові назначили пункцію- я думала зійду з розуму, а зараз я вже на це все по іншому дивлюсь, ці їх дивні протоколи.
Навть якщо онко ( в чому я дуже сумніваюся) в США це лікують на раз два, там шикарна статистика.
Шальная коклетка
• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Дуже на це сподіваюсь 🙏
Шальная коклетка
• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Дякую 🙏 Я їй вірю насправді. Перша лікар якій я тут довіряю. Тому навіть якщо щось серйозне - з нею спокійніше.
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Автор, розумію вас як ніхто, мені поставили BIRADS-4, це по молочній залозі. Також 35 років. Також є кальцинати. Брали тонкоігольну пункцію. Є ознаки атипії, але все ж таки доброякісне. Можу припустити, що вам поставили 4, бо вперше виявлено (вони завжди додають +1 при першому діагностуванні)
Шальная коклетка
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Боже, як я за вас щаслива 🤍 Так, такі речі морально пригнічують, бо не знаєш остаточний результат і нервуєш. Хай все буде добре у вас! 🤍
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
І у вас все буде добре
Шальная коклетка
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
І у вас все буде добре
🤍 дякую, трошки почекаю і забуду як страшний сон 🤍
Отжигающая• 1 час назад
Ответ дляШальная коклетка
Дуже сподіваюсь на це. Попередні лікарі - коли я їм казала, що в мене є невелике утворення - руками перевіряли шию - казали - нічого немає - і я спокійно йшла додому. З мене не було чого багато взяти, певно - погана страховка була. Ця лікар перша мене направила на узі.
И это медицина сша прекрасная пол года ждать запись и если плохая страховка вам никто не скажет правильный диагноз??? Кем вы там работаете?
Отжигающая• 1 час назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Тільки люди вмирають навіть зірки зі своїми міліардами, мені знається добра медицина коли сразу перевіряють а не запис на пів роки коли росте пухлина(
Кукусикиииииии• 1 час назад
Обнимаю вас, автор. Меня тоже направили на биопсию груди в октябре 25 г, но я не решилась дойти до онколога, насмотревшись туеву хучу онкоблогеров.
Желаю, чтобы ваши опасения были напрасными.
Жинси на дитину• 1 час назад
Що зробиш,високі ризики,треба всерівно буде і біопсію брати і можливо оперуватися.Моій сестрі з 5 видаляли.
Кукусикиииииии• 57 минут назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Насчет излечения онко в США на раз-два - простите, но нафига писать глупости? Откройте любых онкоблогеров Америки и посмотрите ’блестящее’ излечение от онко. Я понимаю, хочется поддержать автора, но нафига писать чушь?
Кукусикиииииии• 58 минут назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Можно вас спросить насчет биопсии? Насколько болезненна данная процедура?
Чай не пью, только кофе• 56 минут назад
Ответ дляШальная коклетка
І там ще другий лист з направленням до ендокринолога і проханням зробити все asap.
Дякуйте Богу, що це трапилося у США, а не в Україні. У вас є шанс, ви у країні з нормальною медициною. Тим більше,якщо страховка гарна. Все буде гаразд. В Україні мають шанс лише ті, хто при грошах, і при цьому мали шанс зустріти гарного лікаря.
Чай не пью, только кофе• 54 минуты назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Мене дуже боліла спина, я пішла до лікаря, він направив на рентген, потім ще два візити і на мрт, я знову прийшла, він каже: у вас все добре, на мрт нічого немає, я перепитала про грижі і протрузії, а він мені:
- о, чекайте, ай вона чек
Їм би, лиш, більше діагностики призначити бо все це гроші
- о, чекайте, ай вона чек
Це неправда. У них є протоколи, яких вони чітко дотримуються. Інакше пацієнт чи страхова їх просто засудять, якщо захочуть.
Не будь КакСвета• 49 минут назад
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Що саме неправда?
Чай не пью, только кофе• 44 минуты назад
Ответ дляШальная коклетка
Дякую дівчата! Сподіваюсь це просто їх протокол.
Так, вони дотримуються протоколу. Але подивіться на ситуацію з іншого боку. У вас реально є проблема - оці 4 утворення. Насправді, це дуже добре, що їх виявили саме зараз. Ви не знаєте які саме це утворення - доброякісні чи ні. У ваших інтересах це з´ясувати якомога раніше. Так ви або видихнете спокійно, або почнете лікування. І те, і те вам на благо насправді. Якщо це справді онко - то краще це виявити зразу і видалити. Дівчата вище правильно написали, що рак щитовидки насправді досить непогано піддається лікуванню, особливо якщо це відносно рання стадія без метастаз.
Хочете історію? У мене в університеті була одногоупниця. Їй було до 30 років, коли у її подруги виникли проблеми з щитовидною, її відправили на УЗД у профільний інститут у Києві, але вона панічно боялася. І ось одногоупниця, щоб підтримати подругу, пішла разом з нею пройти УЗД (за гроші там можна все). Ви вже здогадалися у кого знайшли рак? Її прооперували, і вже понад 20 років вона цілком успішно собі живе і працює.
У вас все буде добре, я вам щиро зичу здоров´я
Чай не пью, только кофе• 41 минуту назад
Ответ дляНе будь КакСвета
Що саме неправда?
’...Їм би, лиш, більше діагностики призначити бо все це гроші’.
Не будь КакСвета• 36 минут назад
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А, ясно
Звісно не правда)))
Брехушечка• 31 минуту назад
TR-4 - це прямий показ до біпсії, тим більше вузол 3см, в Україні ті самі протоколи.
Без біопсії не буде остаточного діагнозу, на око звісно є маркери, але вони приблизі, хто що побачив.
Автор, бажаю вам удачі , нехай все буде добре!