60 метров сметаны• 14 января 2023
Як виписати дітей із квартири для продажу, якщо ми за кордоном?
Дівчатка, підкажіть, може хтось в курсі - яка процедура виписування дітей із квартири? Я з дітьми за кордоном. Діти прописані у бабусі. Бабусі потрібно продати квартиру, але вона взнала, що обов’язково діток виписати спочатку і, що для цього потрібні обоє батьків(( Звісно приїжджати в Україну зараз в планах нема. Може є якийсь інший спосіб?
МЕСТО_Встречи• 14 января 2023
По доверенности. Спросите у нотариуса - он точно знает, как это сделать.
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Скільки років дітям? І хто з батьків зареєстрований з ними?
10 і 8. Обоє батьків, ми всі зареєстровані за тією адресою. Дорослих виписати нема проблем, а от з дітьми складно
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Не випишуть дітей без прописки їх в іншому місті.
А якщо ми за кордоном зареєструвались?
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Дякую, спробую цей варіант
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Дорослих без присутності - це ’без проблем’?
Аль_де_Барановна• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
А якщо ми за кордоном зареєструвались?
Реєстрація не прописка. Нажаль, чи на щастя, такі закони. Діти обов´язково повинні мати постійне місце реєстрації, хоч проживати можуть будь де.
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Так
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Тільки реєстрація і існує взагалі то
Пожарник• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
А якщо ми за кордоном зареєструвались?
Она не в Вашей собственности.
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
А перереєструвати їх в іншу квартиру можна без присутності батьків, цікаво?
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Ваша тема із цікавості?
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Ваша тема із цікавості?
Та ні, реально треба вирішити питання
Бжоли-бандерівці• 14 января 2023
Їх потрібно кудись зареєструвати хоча б з одним з батьків. Просто так не зняти з реєстрації. Я так зрозуміла права власності у дітей взагалі ніде немає?
Аноним НаВсеГда• 14 января 2023
Для того чтобы выписать, нужно предоставить жилье не хуже, чем сейчас
Бжоли-бандерівці• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Потрібна довіреність від обох. І реєстрація хоча б одного з батьків
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Та ні, реально треба вирішити питання
То як ви будете зніматися з реєстрації ’без проблем’?
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ясно. Це може бути варіантом. Але потрібно знати чи можна перереєструвати знову ж таки без присутності обох батьків
Аль_де_Барановна• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Там головне, згода власника прописати дітей. Таких тонкощів не знаю, бо я була присутня, присутність дітей не потрібна.
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Все вірно
Доктор Хаос• 14 января 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не видумуйте
Фифачка• 14 января 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Нет, это касается только случаев, когда у детей право собственности
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляАль_де_Барановна
Дякую!
Бжоли-бандерівці• 14 января 2023
Ответ для60 метров сметаны
Без присутності але по довіреності
Вы можете выписать на доверенное лицо доверенность в консульстве или у нотариса с апостилем и передать его в Украину. Продажа с малолетними детьми только через опекунский совет. Перед тем как выписать детей, нужно предоставить куда их приписать. И условия должны быть не хуже чем сейчас
60 метров сметаны
• 14 января 2023
Ответ дляМуруру
Дякую за розгорнуту відповідь!