З півночі!!!
Сьогодні прокинулися від вибухів достатньо сильних, але відкрила телефон і побачила,що тривоги немає і була спокійна.
Ответ дляМарія В
Я вважаю,що Білорусь треба бомбити,так як вона дає свою територію для воєнних злочинів, згадати тільки одну Київську область,що вони там натворили...
Тепер іще ракети ці...
Щось собі забагато дозволяють ці г*ндони!!!
Ненавиджу білорусів так само ,як і росіян!!!
Співучасники вбивств!!!
Тепер іще ракети ці...
Співучасники вбивств!!!
Наша влада втіхпяря робить свої справи, далекі від народу …
Чашечка чая• 14 января 2023
1. Цапиленко фейкометчик
2. Официально не было заявлений, что обстрел с территории Беларуси
3. Нам нужна война на два фронта?
Чашечка чая• 14 января 2023
Ответ дляМарія В
Тепер іще ракети ці...
Співучасники вбивств!!!
Тепер іще ракети ці...
Співучасники вбивств!!!
Воевать вы будете еще и с армией беларуси?
Не чіпай - вб ю• 14 января 2023
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Не було б Майдана - були б ще більше під кацапами ніж зараз. Вас це влаштовувало б?
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Ой, бляха, не начинайте даже, пример Беларуси Вам ни о чем не говорит? Воевали бы сейчас наши мужья и дети не за свою страну, а за Сирию или еще где-нибудь, где рашке нацисты почудятся. Не все мечтают в изолированном тоталитарном режиме жить. И это не мы сотворили. мы в СВОЕЙ стране попросили на выход президента который нас не устроил. В нас ракеты из рашки летят, но мы блять сотворили. Где логика?
Виктория-9bcf• 15 января 2023
А чого ми беремо гроші за транзит москальскої нафти та газу по території України до ЄС? Навіщо спонсуємо та допомагаємо країні-терористу?