Марія В• 14 января 2023

Питання чому ми досі не бомбимо Білорусь?

З півночі!!!

Сьогодні прокинулися від вибухів достатньо сильних, але відкрила телефон і побачила,що тривоги немає і була спокійна.
Advoco• 14 января 2023
Ответ дляМарія В
Я вважаю,що Білорусь треба бомбити,так як вона дає свою територію для воєнних злочинів, згадати тільки одну Київську область,що вони там натворили...
Тепер іще ракети ці...

Щось собі забагато дозволяють ці г*ндони!!!

Ненавиджу білорусів так само ,як і росіян!!!

Співучасники вбивств!!!
Наша влада втіхпяря робить свої справи, далекі від народу …
uma• 14 января 2023
Нам нужен второй фронт? У нас куча человеческого и технического ресурса?
С той стороны не лезут, троектория пусков оттуда ясна и пристреляна. Не нужно будить спящую собака. Лука на растяжке пока удерживает равновесие сам.
Чашечка чая• 14 января 2023
1. Цапиленко фейкометчик
2. Официально не было заявлений, что обстрел с территории Беларуси
3. Нам нужна война на два фронта?
Teonaa• 14 января 2023
Ответ дляcoch100
Так она предоставляет территорию, а в прямом конфликте еще и сама полезет.
Та вони окуповані, та й все. Отакі. Обі добровільно окуповані
ginora• 14 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Ми з нею ще й торгуємо)
Та хіба?
Наше підприємство купувало трактори у МТЗ, та ще багато де запчастини.
Після 24 02 банк не зробить оплату в Білорусь.
Чашечка чая• 14 января 2023
Ответ дляМарія В
Тепер іще ракети ці...

Співучасники вбивств!!!
Воевать вы будете еще и с армией беларуси?
Куздра• 14 января 2023
Ответ дляginora
Та хіба?
То ви просто не бітум купуєте
ginora• 14 января 2023
Ответ дляMassaraksh
То ви просто не бітум купуєте
А для бітума особливі умови?
Ми купуємо акумулятори, шини і запчастини для сг техніки)
scsv1347• 14 января 2023
Ответ дляМарія В
Я за Майдан
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 14 января 2023
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Не було б Майдана - були б ще більше під кацапами ніж зараз. Вас це влаштовувало б?
natapri• 14 января 2023
Ответ дляМарія В
А у нас людей не вбивали ?
И у нас убивали, только рашка не рискнула свои отряды в Киев кинуть, а в Минск кинула. И у нас были силовые структуры и олигархи которые не поддержали Овоща
natapri• 14 января 2023
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Ой, бляха, не начинайте даже, пример Беларуси Вам ни о чем не говорит? Воевали бы сейчас наши мужья и дети не за свою страну, а за Сирию или еще где-нибудь, где рашке нацисты почудятся. Не все мечтают в изолированном тоталитарном режиме жить. И это не мы сотворили. мы в СВОЕЙ стране попросили на выход президента который нас не устроил. В нас ракеты из рашки летят, но мы блять сотворили. Где логика?
автор Марія В • 14 января 2023
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Агов, Адміністрація ви де?!
Тут знову методички пішли!!!
автор Марія В • 14 января 2023
Ответ дляscsv1347
Удалено администрацией...
Не було б росії як країни-не було б війни!
Скільки лиха зробили.
автор Марія В • 14 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Яка там армія?!
Не смішіть.
То картопляні кульки,а не армія.
автор Марія В • 14 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
1. Цапиленко фейкометчик
3. Нам нужна война на два фронта?
Ні,нам треба наказати г*ндонів
Виктория-9bcf• 15 января 2023
А чого ми беремо гроші за транзит москальскої нафти та газу по території України до ЄС? Навіщо спонсуємо та допомагаємо країні-терористу?
автор Марія В • 15 января 2023
Ответ дляВиктория-9bcf
Менше новин фейкових читайте