Я тут с краю постою• 14 января 2023

Теплі колготки з імітацією капрон

Всім привіт. Питання до дівчат що взимку ходять в платті чи спідниці. Мені постійно холодно в ноги, тому шукаю як утеплити себе.
Знайшла ось такі теплі колготи з імітацією капрон, фото з інтернету. Сірі, чорні та бежевий, це не реклама.
Але найголовніше питання - хто їх купував, в них зручно? Чи колготки матові чи є блиск?
І чи не видно що то теплі колготки а не капрон?
Фифачка• 14 января 2023
Дочь купила, ей удобно. Теплые. Внутри как на меху. Они довольно объемные. Если ноги не стройные, то будут полнить.
Фифачка• 14 января 2023
П.С. она купила матовые. Не знаю, может бывают и с блеском. Полностью имитация капроновых.
Медсестричка• 14 января 2023
На Али много живых фото в отзывах
Оцененная• 14 января 2023
Я такі купила. Зручно, дуже тепло, виглядають гарно. Але дивіться уважно, що з розмірами, бо я так зрозуміла, що розмір один універсальний. Поясок тугуватий, на ОС більше 95 буде тісно.
Мядуза аля моргонер• 14 января 2023
На али есть разной плотности мех. Отзывы хорошие
Детские_Будут?• 14 января 2023
Так в молодости мы одевали обычные чёрные тёплые колготки и сверху капронки
Автопортрет нурофена• 14 января 2023
Ответ дляОцененная
Де купуєте?
Оцененная• 14 января 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Де купуєте?
На аліекспресі
Гигиенишвили• 14 января 2023
Автор, где нашли, кроме али?Мне нужны на рост 180. Есть одни, без меха. Классные
Первая леди колхоза• 14 января 2023
А киньте хто продає на Україні.
автор Я тут с краю постою • 14 января 2023
Ответ дляГигиенишвили
Тут на сайті знайшла.
Вибачте продавця не дам, щоб не вирішили що реклама.
Набираєте
Колготи з імітацією капрон
Колготи на міху ще подивіться
Сегодня не целуюсь• 14 января 2023
Ответ дляОцененная
а на ОС меньше 90 сильно большие будут?
Україна наше все• 14 января 2023
Я купувала без імітації капрону, просто теплі колготи, навіть легінси, бо мені так зручніше. У нюдовому кольорі таке враження здалеку, наче ти без нічого і то шкіра. Теплі, але якщо весь день ходити, то відчуваєш, що не натуральні і хочеться скоріше зняти, хоча в цілому я задоволена придбанням, маю на меті купити ще.
Оцененная• 14 января 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
а на ОС меньше 90 сильно большие будут?
Ні, якраз зручно буде.
Сегодня не целуюсь• 14 января 2023
Ответ дляОцененная
Ні, якраз зручно буде.
дяка)
у вас який колір був?
Оцененная• 14 января 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
дяка)
у вас який колір був?
Сірі на бежевому начосі)