14 января 2023

Подарунок хлопчику 9 р

Хлопчику 9 років, що хоче,сам не знає.Що дарували своїм дітям,що актуально зараз?
ЧукИГеки 14 января 2023
Шо хоче - не знає, а шо в нього вже є не знаємо ми. Так як і бюджет дарувальника.
автор Гравицапа 14 января 2023
Іграшками особливо аже не грається. Бюджет 5000
Бесконечность-не предел 14 января 2023
сестри син на 9 замовив компютерне крісло. ми дарували гроші, дитина зібрала всі гроші до купи і купили класне крісло.
автор Гравицапа 14 января 2023
У ваших дітей в 9 є особистий телефон?
ЧукИГеки 14 января 2023
Ответ дляГравицапа
У ваших дітей в 9 є особистий телефон?
В 5 вже є.
Перейшов йому від старшого брата,коли тому купили новий.
По темі телефон ( аксесуари до нього), крісло як вище радили, навушники, портативну колонку, смарт годинник і т.д.
Что-то не спится 14 января 2023
Мы своим айпады дарили, были рады, оценили.