Твоя космішна• 26 апреля 2024
Чи варто купувати муз горшок для дитини?
KROX@• 26 апреля 2024
Не рекомендуют, чтоб не отвлекаться.
Купите горшок икеа, мы покупали разных шиук 5, но икеа самый удобный
Йосип_молодий• 26 апреля 2024
Ні, не треба, по досвіду знайомих дитина потім на звичайний горщик не хотіла ні пісяти, ні какати, чекала музику)) в нас було 2 горщики, Ікеа найзручніший.
Пес Патрон• 26 апреля 2024
Нет, не надо. Купите обычный горшок, главное, чтоб было удобно ребёнку, устойчивый, глубокий и такой, чтоб удобно мыть.
Брюлик в стразах• 26 апреля 2024
Усі такі категоричні) у моїх двох дітей був музичний, прикольні, їм і мені подобались. До горщика легко привчилися. Якщо не захочете музику, виймете батарейку і її не буде.
Та_шо_ж_таке• 26 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
У моєї дитини теж. Ніяких проблем не помітила.