Твоя космішна• 26 апреля 2024

Чи варто купувати муз горшок для дитини?

KROX@• 26 апреля 2024
Не рекомендуют, чтоб не отвлекаться.
Купите горшок икеа, мы покупали разных шиук 5, но икеа самый удобный
Шотуткоїться?• 26 апреля 2024
Ні, це ніяк не повинно асоціюватися з музикою
Губки-уточкой• 26 апреля 2024
Ні, варто купити заичайний і висаджувати не раніше 18 місяців.
Йосип_молодий• 26 апреля 2024
Ні, не треба, по досвіду знайомих дитина потім на звичайний горщик не хотіла ні пісяти, ні какати, чекала музику)) в нас було 2 горщики, Ікеа найзручніший.
Ирина_Б_• 26 апреля 2024
нет конечно)
Пес Патрон• 26 апреля 2024
Нет, не надо. Купите обычный горшок, главное, чтоб было удобно ребёнку, устойчивый, глубокий и такой, чтоб удобно мыть.
Брюлик в стразах• 26 апреля 2024
Усі такі категоричні) у моїх двох дітей був музичний, прикольні, їм і мені подобались. До горщика легко привчилися. Якщо не захочете музику, виймете батарейку і її не буде.
user771• 26 апреля 2024
Почему нет, если звук поставить 5.1 , 7.1. Может даже знаменитым музыкантом или композитором будет.
Та_шо_ж_таке• 26 апреля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
У моєї дитини теж. Ніяких проблем не помітила.
dulenok• 26 апреля 2024
смотря чему хотите обучить? если для музыкального развития, то берите....если планируете использовать по назначению, то просто горшка (любого) будет достаточно
Ласую колобками• 26 апреля 2024
Нет