Пожарник• 14 января 2023

Посоветуйте врача для принятия родов

Девочки, кто рожал в Киеве. Посоветуйте хорошего врача для принятия родов. Благодарю.
мадамГрицацуева• 14 января 2023
Дрозд Оксана Александровна, роддом 6 на Петра Запорожца

КучМала• 14 января 2023
Автор, а територіально який вам пологовий близько? Не раджу розглядати пологовий, який на іншому березі від вас.
автор Пожарник • 14 января 2023
Ответ дляКучМала
Проживаю у Шевченківському районі. Правий берег Києва.
КучМала• 14 января 2023
Ответ дляПожарник
Можу порадити Сальнікова Сергія Миколайовича в 2-му пологовому. Я народжувала у нього першу дитину, то він відпрацював на відмінно. Другу дитину теж з ним домовлялася, але він не встиг добігти. Я в 3:30 зайшла в пологовий і через 10 хвилин народила.
автор Пожарник • 14 января 2023
Ответ дляКучМала
Нічого собі))) 10 хвилин.Ви щаслива людина) Я першого народжувала 16 годин... Сподіваюсь, що з другим буде по легше.
КучМала• 14 января 2023
Ответ дляПожарник
Бажаю вам легких пологів. Я третю дитину народила за 30-40 хвилин від приїзду в пологовий. В приватному народжувала.
автор Пожарник • 14 января 2023
Ответ дляКучМала
Дякую дуже
Сорока белобока• 14 января 2023
Я рожала у Леуша Сергея Станиславовича. Шла к нему по рекомендации. Мы довольны остались. Рекомендую! Перинатальный центр, Киев
Новогодняя пальма• 14 января 2023
Выбирайте 2-й роддом,на Мостицкой.Там много врачей хороших.
Я рожала у Горобей Владимир Александрович, договаривались предварительно.
Очень хвалят Воробей Виталину.
Почитайте про них отзывы в Гугле.
Вот в Инстаграм у них страница есть,может поможет вам определиться.