Yegonyashka• 14 января 2023

Слышали, что сказал в интервью Арестович сегодня?

Что в Днепре это сбитая ракета…Так где правда?
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
На жаль це не можна так сприймати, що ачьотакова щодо його висеру і все одно винна русня не проходить. Бо його висер дає зрозуміти, що ракети високоточні і аби не ППО, то потрапили б у ціль.

Чим цей висер загрожує.
Зараз ми у всіх країнах просимо надати ППО.
Західні політики (не військові, а саме політики!) це можуть інтерпретувати наступним чином: навіщо давати Україні ППО, якщо від недостатньо професійних дій ракети потрапляють в будинки. Краще нехай вони долітають до ТЕЦ, а ми замість ППО надамо генератори й інше обладнання. І людей збережемо, і русню не будемо додатково дратувати.
Погоджуюсь у тому, що забагато політичних ’експертів’ розвелося. Пятякати кожен може, а от воювати...
А Захід все розуміє і надаватиме ППО і надалі.
Vale29• 15 января 2023
Ответ дляИринаК1976
арестовичу нужно заткнуться и вообще запретить что-либо говорить в эфире. Вот так ляпнул, а рашисты радостно подхватили.
Давайте посмотрим с другой стороны. Подхватили - и хрен с ними. Для них и Буча фейк. Какая разница что там какая жаба на болотах думает себе. Они с самого начала нас ненавидят.
Нам просто продолжать бороться как и раньше
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
россия вообще не должна в нас целиться - ни в дом, ни в нашу военную базу!!! Пофиг, что они думают.
Це стратегічно так, а оперативно дана недолуга заява може вилізти нам величезним боком.
Додасть роботи дипломатам, десь відкотить майже прийняті рішення.

Це чмо має зникнути з інфопростору.
Реверанс• 15 января 2023
Ответ дляmar_mar
А може хватить тягнути сюди вже того Бутусова, який завжди краще всіх знає як треба було воювати, оборонятись чи наступати? Чого він ще не на позиціях?
Може підете за російським кораблем з дебільними порадами кому і що викладати.Не хвилюйтесь 8 січня Бутусов там був.
julil• 15 января 2023
Ответ дляVale29
Хорошо бороться, когда тебе не то что помогают, а хотя бы не мешают…
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити

Це чмо має зникнути з інфопростору.
Разом з Фейгіним. Він взагалі не наш друг, просто ловить хайп на нашій біді (((
vihola• 15 января 2023
Ответ дляРеверанс
Вище керівництво відповідальне за підготовку і ведення оборони не несе відповідальності - ось головна проблема.
І це ми бачили в Северодонецьку, Лисичанську а зараз в Соледарі. Висновки нікому з влади не потрібні, головне створити інформаційний вакуум, далі переключити увагу людей (ІпСО проти власних громадян дуже зараз популярні), а на посадах хай далі перебувають зручні люди. Тупі, але вірні ось їхнє головне.
Безуглу, яка вмішувалась в усі накази по Северодонецьку та Лисичанську не забули?арестович тоді казав,що Лисичанськ
останнє місто,яке ми можемо втратити.
Але з ’кротами’ ми і далі втрачаємо.
А що Бутусов пропонує? На кого цю погану владу поміняти?
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ дляVale29
Справа геть не в болотах.
Хоча й там розуміння щодо неточності їхніх ракет, яке веде до подібних трагедій, спрацювало б на далеку перспективу.
julil• 15 января 2023
Ответ дляРеверанс
И в Северодонецке был, в последние дни обороны, когда потом наши молчали, что город оставлен и орки весело гуляли по руинам, он первый описал все происходящее.
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ для vihola
На сивочолого гетьмана!
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
На сивочолого гетьмана!
Він його закопував у свій час ще з більшим ентузіазмом.
vihola• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
На сивочолого гетьмана!
Та він його колись теж не любив, обзивав зрадником, винуватцем всіх бід.
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Гроші змінили його ставлення! Перефарбувався!
julil• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
На сивочолого гетьмана!
А в свое время он его тоже хейтил еще и как)))
mar_mar• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
То вже все в минулому) зараз інші задачі.
darsi• 15 января 2023
Ответ для vihola
Згодна, я взагалі раніше дивувалась як йому довіряють щодня годинами триндіти експромтом в прямих ефірах. Не бояться що ляпне зайве. І як сам не боїться ляпнути.
Вище писали, що в нього ніколи не було доступу до секретної інформації.
Ну от не було, то взяв і придумав.
У него не было доступа к секретной информации, но он все-таки специалист в военном деле, есть военное образование и звание. Но еще в начале войны не нравился тем, что постоянно конструктивно критиковал орков, указывал им на их ошибки. Зачем? Можно же «взагали» сказать, не подсказывать.
vihola• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Зате альошенка колись любив сивочолого.
AnnaK-29fd• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Он очень хорошо зарабатывает на стримах с Арестовичем.
Takamaka• 15 января 2023
Ответ дляРеверанс
Тут інше цікаво.
Представляючи Олексія Арестовича на зустрічі з керівниками профільних відомств, Андрій Єрмак зазначив, що сьогодні в українському інформаційному просторі тиражується багато фейків, викривленої інформації та необґрунтованих звинувачень, на які потрібно вчасно та якісно реагувати.

Покидьки і вороги України.Обидва
Просто на меті знищити реальних патріотів, зокрема, інформаційно, залишити аморфну масу, котрій в якості авторитетів зайде навіть Поворознюк. А далі вже справа техніки.
vihola• 15 января 2023
Ответ дляdarsi
Я не могла це слухати.
Але думала, робить щось корисне для перемоги. А це якась херня вийшла, ще й огризається замість спростовувати і просити вибачення за брехню, чи дезінформацію.
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляqwerty2015
Я вважаю Арестовича ’г..м’, але він такого не говорив у інтервю з Марком. Передивіться на його губи на запису, видається нече це зроблено за допомогою комп. програми. Голос також вона підробляє, але це про ракету він колись говорив, але не процю. Це москальська . підстава...
вы сами верите в то, что написали?
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert

А може Порох ні до чого?
І просто ті, за кого він ратував, перефакапили тих, проти кого було тоді?
Teonaa• 15 января 2023
Ответ дляФернанда
Не только после полуночи, ночью были дроны, а днём 31 была ракетная атака на всю страну, в Киеве было пападание в отель и погибшие , и раненые!
И не стали они реже, как были промежутки в 7-14 дней, так и есть.
Раніше мені здавалось частіше. Перші рази щопонеділка орудували
vihola• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити

А може Порох ні до чого?
А за кого Бутусов раніше «ратував»?
За кого тепер топить?
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ дляmar_mar
Задача журналіста відповідної направленості завжди одна - висвітлювати факапи влади. Незалежно від прізвищ.
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляРеверанс
Наші повністю залишили місто Соледар.
Нет!
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ для vihola
Зате альошенка колись любив сивочолого.
Арестович любить лише одну персону - себе коханого.)
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляAnnaK-29fd
А никто не обратил внимание, что про Соледар тишина, все заняты Арестовичем? Не это ли было его задачей? Соледар чей сейчас?
Был, есть и будет украинский. У вас есть ещё какие-то версии?
AnnaK-29fd• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Ну вы же поняли о чем я?
vihola• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Тобто, він був в тому таборі за гроші, а не за ідею? Не може бути).