Yegonyashka• 14 января 2023

Слышали, что сказал в интервью Арестович сегодня?

Что в Днепре это сбитая ракета…Так где правда?
Kate33• 15 января 2023
Пиздьож і самонадрочування Арестовича давно перетнули усі допустимі межі і прямо шкодять Україні. Ми не можемо змусити цього самозванця замовкнути (хоча, звісно, варіанти є завжди), але можемо як суспільство вимагати позбавити його будь-якого офіційного статусу. Щоби надалі жодне ЗМІ не титрувало його висєри як офіційну позицію Держави.
Наразі він — позаштатний радник Офісу Президента http://bit.ly/3iD2tCZ
За цим неконкретним формулюванням ховається те, що жоден в ОП не хоче, аби Арестовича називали саме його персональним радником. Але так не буває.
Крім антиукраїнської заяви щодо Дніпра нагадаю ще кілька епізодів з Арестовичем:
— у 2014 році Арестович прийшов у осередок Автомайдану і розказав, що Олексій Гриценко передав йому свої повноваження голови. Гриценко дізнався, приїхав і викинув Арестовича зі штабу https://bit.ly/3GAL5Xe
— у грудні 2020 року Арестович назвав медведчуківські помийки нюзван, 112 і зік “не ворогами, а медіа, які працюють за законом” http://bit.ly/3H9cXDD
— у вересні 2022 Арестович заявив, що йому дали звання полковника. Нардеп Ярослав Юрчишин написав один запит — і Міноборони спростувало цю заяву http://bit.ly/3w0PIVX
— усі воєнні прогнози Арестовича можна охарактеризувати його цитатою липня 2022 року: “День, коли росія може випустити 48 ракет у одному залпі, ніколи не настане” http://bit.ly/3Xbs1pz
Ця проблема є персональною — особисто Андрія Єрмака і Зеленського Володимира
Звертаюсь до Президента з проханням позбавити Арестовича позиції радника ОП і надалі не наділяти його жодним іншим вагомим для держави статусом.
Він продовжить пиздіти на свою аудиторію і без посад, але це більше не сприйматиметься як позиція України.

➡️поцупила з ТГ кагану Стерненка.

Склалось враження, що він сам собі придумує біографію, посади та здобутки 🤡🤡🤡. Може у нього якісь психічні розлади?
Павлодарская• 15 января 2023
VShpak• 15 января 2023
Ответ дляKate33

➡️поцупила з ТГ кагану Стерненка.

Все тут правильно, але Стерненко
Того ж поля ягода …
duvo• 15 января 2023
Ответ дляНадя-Надюша
Наскільки я пам´ятаю, майдан почався через те, що Янукович відмовився від курсу в ЄС. Тому і чекати не було коли, бо ми до виборів вже в таможеному союзі б опинилися.
А мені цікаво якщо так зараз всі голослівно підтримують що майдан був, бо Янукович не підтримав вступ в ЄС, то чому коли мітингували студенти в кількості 100-200 чоловік до них не приєднались мільйони?
AnnaK-29fd• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Те, кто там воюют, пишут, что город не оставлен ВСУ
Я про то, что из новостной повестки Соледар внезапно пропал. Только Арестович остался.
vihola• 15 января 2023
Ответ дляjulil
Арестович в интервью сказал четко, ее сбили и она рухнула. Этот кусок интервью растащили все паблики рашки и даже моя свекровь из раши позвонила, что это не они. Это мы сами обстреляли…Вот так. Спасибо леше
Можете скинути свекрусі відео, де вони навіть не намагаються вибрехатись, відверто зловтішаються.
Де визнають, що це вони і погрожують, що з іншими містами вчинять, як з Маріуполем.

«Это приятное зрелище», – реакция рашистов на трагедию в Днепре.

https://t.me/truexanewsua/68042
julil• 15 января 2023
Ответ для vihola

https://t.me/truexanewsua/68042
Ну на каналах зиганутых такие видосы каждый день. Но в своих новостях для среднестатистического россиянина такого они конечно не показывают и даже таким чокнутым типа Красовского с его топить украинских детей, показательный нагоняй делают)
vihola• 15 января 2023
Ответ дляjulil
Хіба в них не всі канали зігануті?
julil• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Мадяр в 17.50 написал, что последние западные околицы оставлены и линия обороны за пределами города
vihola• 15 января 2023
Ответ дляjulil
Ну типу те що в соловйова, скабєєвої, кісєльова, хіба це не дич? Не заклики до геноциду?
julil• 15 января 2023
Ответ для vihola
Ну они на канале Россия 1. И каких -то эфирных. И их шоу стремительно скатились в рейтингах сейчас с 5 на 17 место например у Скабеевой ))) не нравится смотреть на свой позор россиянам все же. Основные каналы Первый, НТВ эту дичь не транслируют. А монотонным голосом теток из моего детства типа Кати Андреевой озвучивают свои новости. Перекрученные. Но не такой откровенный треш, как самые жесткие пропагандоны, конечно..
Kate33• 15 января 2023
Ответ дляVShpak
Все тут правильно, але Стерненко
Того ж поля ягода …
Я не сперечаюсь))) але зараз мова йде про Арестовича.
Реверанс• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
На сивочолого гетьмана!
Дякуємо,що ви сьогодні зарєєструвалися,що б донести таку ’цінну’думку.
Бутусов не про гетьмана писав,а про дебілів,які шкодять
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляjulil
Уже прочитала, а так же от защитника Соледара, что не было зради, чекайте новини.
Мадяра знаю лично, человек, перед которым нужно склонить голову. Желаю ему долгих лет и счастья его семье.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 15 января 2023
Ответ дляKoza de Reza
А что меняет сбитая, не сбитая? Осколки пво? Вот что это меняет? Может если наши сбивают то русня не виовата а виновато ППО Украины.

Глупые советчицы же к этому ведут?? К чему ваш пост? Если не прямое попадание то это не уроды виноваты да???
С нервами у вас беда
Реверанс• 15 января 2023
Ответ дляTakamaka
Просто на меті знищити реальних патріотів, зокрема, інформаційно, залишити аморфну масу, котрій в якості авторитетів зайде навіть Поворознюк. А далі вже справа техніки.
вже й монету склепали з мордою поворознюка
серія Герої серед нас
чотириждисудимий поворознюк для них герой,а патріотам ’дякують’кримінальними справами
Реверанс• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Оперативно під час гарячої фази війни владу не змінюють.
Але тикають носом у факапи, щоб приймали міри щодо них.

Як ситуація з Шуляк і пораненим активістом щодо забудовників.
Результат .Зеленський підтримав Шуляк
Реверанс• 15 января 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Погуглите фоточки Арестовича с Дугиным в Москве, и многое станет понятно. Кто его в тот офис вообще пригласил работать
Ермак
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити

Прочитала только, что органы власти не смогут заходить на стройплощадки. Ещё что нельзя остановить строительство, даже если 6алоден арест судом. Что ещё в этом законе? Чего Кличко так взбунтовался? Войцеховский вертел эти законы на одном месте и его небоскребы словно грибы росли, даже при доступе на стройку. Что изменилось, я не понимаю. Есть ещё компания львовская, которой знатно руки выкручивали в Киеве.
Oksana.777• 15 января 2023
Ответ дляKate33

➡️поцупила з ТГ кагану Стерненка.

Он такой загадочный.. Что пахнет диагнозом
Ateya• 15 января 2023
Ответ дляKate33

➡️поцупила з ТГ кагану Стерненка.

Йому дозволяют це робити, на жаль, скільки військових його на дух не переносить і все одно...він знов знайшов собі як викрутитися, і проблема тут вже не в ньому - а в тих тисячах довбнів, які йому вірять, але те, що до нього немає претензій відповідних осіб - то дивно....ну що сказати, на жаль, свідомість у деяких громадян ще не доросла бачити досить примітивні маніпуляції. Тепер вині українці, які його великим ім´ям хотіли затінити новини про трагедію в Дніпрі...ой задоволений собою, мабуть, таку єресь нести і тобі ще аплодують, але з часів світової нічого не дивує, так і не таким аплодували.
Kate33• 15 января 2023
Ответ дляOksana.777
Такої ж думки. Нагадує отого псевдо лікаря, що робив операції на мозку в Україні: він теж сам себе створив, вигадав собі освіту і брав величезні хабарі заводячи панцієнтів до того світу. От тільки прізвище його забула.
Kate33• 15 января 2023
Ответ дляAteya
Звичайно, дозволяють. Не складно здогадатись хто…
lesya-p• 15 января 2023
Ответ дляSanta-c3fa
І не тільки. З Мураєвим як з рідним обнімався.
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляVShpak
Все тут правильно, але Стерненко
Того ж поля ягода …
А чим поганий? Симпатичний!
Соната любви• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
не все защитники будут рассказывать то, что происходит на самом деле.

большая часть информация скрывается.
oksanav• 15 января 2023
Вже Філатов написав щодо Арестовича і його «інтерв‘ю». Якщо вже приносили сюди, то перепрошую за дубль.

Борис Филатов:

Сказать слова благодарности спасателям, коммунальщикам, докторам, полицейским, волонтерам и простым гражданам, значит, ничего не сказать.

Попросил руководителей не мусолить тему с погибшими каждый раз публикуя новый отчёт «11,12,13» и т.д.
«Давайте дождёмся окончания спасательных работ», - написал он.

Жертв будет много! Десятки. Это уже понятно и без ваших бесконечных отчетов.

Что касается Арестовича:

Аж командующий Воздушными Силами, был вынужден опровергать его выступление.

Заявляю честно, как перед Господом Богом, ракетный удар был прямой, никакого ПВО там не было!

С Алексеем познакомились они в 2014 и каким-то образом проник в кабинет к мэру, и сразу предложил создать батальон из ваххабитов.

«Наверное, он подумал, что я либо умалишенный, либо тупой нувориш, случайно попавший во власть и на которого подействуют его чары»

Также он добавил, что Алексей просто зло, т.к. он талантливый, информированный и харизматичный.

«Я говорил о том, что он заигрался, неоднократно - как публично, так и непублично.»

Мы живем в свободной стране, где каждый имеет право на собственное мнение, но он озвучивает свои истории как ОФИЦИАЛЬНОЕ ЛИЦО.

А кое-кто созерцает его «детские шалости с улыбкой, потому, что всегда удобно держать при себе понятных негодяев, чем приличных, профессиональных, но неудобных.
Takamaka• 15 января 2023
Ответ дляKate33

➡️поцупила з ТГ кагану Стерненка.

«Гібридний» радник?
oksanav• 15 января 2023
Ну, і цей скрін також доволі красномовний.
Елена Гавриш• 15 января 2023
Ответ дляИринаК1976
арестовичу нужно заткнуться и вообще запретить что-либо говорить в эфире. Вот так ляпнул, а рашисты радостно подхватили.
Так і тут підхватили, може для цього саме і запустили так багато - всі іншівисери русні чомусь не так цікавили