Что в Днепре это сбитая ракета…Так где правда?
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ для vihola
А за кого Бутусов раніше «ратував»?
За кого тепер топить?
Скоріше за зміни на краще.
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ для vihola
Тобто, він був в тому таборі за гроші, а не за ідею? Не може бути).
Яким ви манюпасом з мого повідомлення на гроші вийшли?
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляdarsi
У него не было доступа к секретной информации, но он все-таки специалист в военном деле, есть военное образование и звание. Но еще в начале войны не нравился тем, что постоянно конструктивно критиковал орков, указывал им на их ошибки. Зачем? Можно же «взагали» сказать, не подсказывать.
Подполковник батальона Монако?
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляAnnaK-29fd
Ну вы же поняли о чем я?
Те, кто там воюют, пишут, что город не оставлен ВСУ
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ для vihola
Ну в нього має бути якесь бачення, альтернатива.
Щоб оперативно цю погану владу поміняти на кращу.
То кого пропонує конкретно?
Оперативно під час гарячої фази війни владу не змінюють.
Але тикають носом у факапи, щоб приймали міри щодо них.
Як ситуація з Шуляк і пораненим активістом щодо забудовників.
Ответ дляНамСвоюРобити
А конкретно по Соледару, які претензії?
Що треба зробити, щоб Бутусова задовільнити?
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ для vihola
Добре, вибачте, давайте з’ясовувати.
Арестович любить себе, порошенка не любив ніколи, тобто не був прихильником його світогляду, ідеології партії. А що він тоді в його команді робив?
А ким він був в його команді?
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ для vihola
Конкретно не знаю чи був в нього якийсь статус, чи просто найнятий працівник.
Але в пресі, на телебаченні топив за сивочолого, топив його опонентів, на політичних шоу його представляв.
Треба докази, чи обійдемось?)
Ви ж його записали саме у команду.
А докази хто за кого топив, то таке.
Ви ж теж колись за Яника топили.)
А докази хто за кого топив, то таке.
Ви ж теж колись за Яника топили.)
Олимпиада80• 15 января 2023
Ответ дляTakamaka
Как раз его аудитория. Обычно он развлекает и отвлекает, но в данном случае проверили реакцию общества, я так думаю.
Есть такое
НамСвоюРобити• 15 января 2023
Ответ для vihola
Знайшла статтю що «Арестовича немає у переліку ані штатних, ані позаштатних радників керівництва ОПУ»
А от відповідь Подоляка на це дещо цікава.
Натякає, що журналісти некоректно склали запит.
Олимпиада80• 15 января 2023
Ответ дляjulil
Странная история, потому как сначала сильный взрыв, очень громкий, потом несколько звуков ПВО и нам в 6 утра говорят, что это не связано с войной, это просто авария. Пвошники не знали, что у них сработало? Почему пытались это скрыть до второй атаки спустя несколько часов
А где была инфо об аварии? Я не видела
Олимпиада80• 15 января 2023
Ответ дляqwerty2015
Я вважаю Арестовича ’г..м’, але він такого не говорив у інтервю з Марком. Передивіться на його губи на запису, видається нече це зроблено за допомогою комп. програми. Голос також вона підробляє, але це про ракету він колись говорив, але не процю. Це москальська . підстава...
О. Из секты ´мой ни такой´
Santa-c3fa• 15 января 2023
Погуглите фоточки Арестовича с Дугиным в Москве, и многое станет понятно. Кто его в тот офис вообще пригласил работать
Ответ дляНамСвоюРобити
Ви ж його записали саме у команду.
А докази хто за кого топив, то таке.
Ви ж теж колись за Яника топили.)
А докази хто за кого топив, то таке.
Ви ж теж колись за Яника топили.)
Тобто, без переходу на особистості і без наклепу, без того щоб змістити акцент з неприємної теми і примусити мене виправдрвуватись ви не змогли відповісти.
Зрозуміло. За яника не голосувала жодного разу. Була проти майдану, за цивілізовані вибори, за стабільність, за мир, але не за яника. А визнавати, що при ньому всім краще жилось ніж при порошенкові-це був просто факт.
В контексті того часу я була права.
Якщо заглянути в майбутнє, то ні.
Далі вкиди на цю тему буду ігнорувати.
Повертаємось до арестовича.
Тобто, він не був в команді сивочолого, не любив його, не працював на нього.
Але вірив, піарив і відстоював його за просто так. Ясно.
В контексті того часу я була права.
Якщо заглянути в майбутнє, то ні.
Далі вкиди на цю тему буду ігнорувати.
Повертаємось до арестовича.
Mira29-c3c3• 15 января 2023
Ответ для vihola
В контексті того часу я була права.
Якщо заглянути в майбутнє, то ні.
Далі вкиди на цю тему буду ігнорувати.
Повертаємось до арестовича.
В контексті того часу я була права.
Якщо заглянути в майбутнє, то ні.
Далі вкиди на цю тему буду ігнорувати.
Повертаємось до арестовича.
Ви були проти Майдану?😱
Надя-Надюша• 15 января 2023
Ответ для vihola
«Олексій Арестович пояснив своє звільнення з посади позаштатного радника голови Офісу президента та спікера української делегації у тристоронній контактній групі. Він натякнув, що нібито ухвалив рішення у зв´язку із ситуацією навколо п´ятого президента Петра Порошенка».
Це було його повідомлення усне, що він звільнився. В ОП мовчали. Коли почалася війна, він повернувся і говорив, що тоді в січні наказ на його звільнення так і не підписали.
Ответ дляMira29-c3c3
Ви були проти Майдану?😱
Так, я не розуміла навіщо було це все влаштовувати, чому не можна було виборів дочекатись. І якби там були вже якісь порушення, явна несправедливість я б вийшла також, як виходила за Ющенка. Не надто активно, але ходила зі стрічкою помаранчевою, вболівала за його перемогу, слідкувала коли була судова тяганина.
Надя-Надюша• 15 января 2023
Ответ для vihola
Наскільки я пам´ятаю, майдан почався через те, що Янукович відмовився від курсу в ЄС. Тому і чекати не було коли, бо ми до виборів вже в таможеному союзі б опинилися.
Mira29-c3c3• 15 января 2023
Ответ дляНадя-Надюша
Саме так. Дуже йому хотілося до «тайожного союзу» Україну запроторити .
Ответ дляНадя-Надюша
Якщо комусь хочеться поговорити про януковича, чи майдан, можна створити іншу тему, бо тут це офтоп.
Якщо конкретно зі мною, можна мені в приват написати.
Стосовно ЄС, дев’ять років минуло вже, а ми досі не там, досі тримаємо курс.
Я їм просто не вірила.
Хотіли б, вписались за нас, як слід, ще тоді, прийняли і в ЄС і в НАТО і не було б війни. Але маємо те що маємо, безвихідь, страшна війна.
Я їм просто не вірила.
fruhling007• 15 января 2023
Ответ дляjulil
Зачем бы тогда Арестович целый день посты выкладывал, что погорячился и не прав…И это была рашки ракета и его друг его ввел в заблуждение…Раньше друг пвошник не ошибался, и тд
Яке ж воно жалюгідне. Навіть вибачитись нормально не може і визнати свою помилку
І що це за людина така, що покладається на ’одна баба сказала’? Яке він взагалі має право тоді говорити публічно, від імені нашої держави, ширячи неперевірену і непідтверджену інформацію. Якщо він так страшно втомився, хай піде відпочити. Ніхто не буде проти, абсолютно. Ну, може, рашистська пропаганда хіба, але вони вигадають чергову небилицю, як із вокзалом у Києві. Може ще до ЗСУ долучитись із своєю ’експертною’ думкою. Ніби там хлопці не втомились.
Ответ для vihola
В контексті того часу я була права.
Якщо заглянути в майбутнє, то ні.
Далі вкиди на цю тему буду ігнорувати.
Повертаємось до арестовича.
В контексті того часу я була права.
Якщо заглянути в майбутнє, то ні.
Далі вкиди на цю тему буду ігнорувати.
Повертаємось до арестовича.
Кожне Ваше слово підтримую!