Силиконочка• 15 января 2023

Соромно бути не патріоткою?

Я народилась в Україні, Західна Україна, але не скажу що я дуже патріотка. Я не націоналістка, спокійно відношусь до усього. З початку вторгнення я закордоном, доначу скільки можу, мені боляче за те що відбувається. Але я не читаю новини, слухаю музику російську, зі сторони виглядаю байдужою напевно. Не плачу і не страждаю, бо війни були завжди. Чому це соромно бути не патріоткою? Я люблю свій дім і свою країну, але так я не віддала б своє життя чи життя свого сина за Україну. Я зрадниця чи як? Чому так?
Результат:
вже голосів: 55
28 (50.91%) Ні, це нормально
27 (49.09%) Зрадниця
Приму в дар• 15 января 2023
А навіщо ви поїхали закордон з західної України?

Льоля-deb4• 15 января 2023
Не соромно Бути не патріотом.А от як воно бути черствою людиною...але то теж ваша справа
автор Силиконочка • 15 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Щоб заробити грошей і бути у комфорті
Southern_Beauty• 15 января 2023
Ну раз не соромно, то почніть без аноніму.
Kidstaff Bot• 15 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Sibas2000 • 15 января 2023
Ответ дляЛьоля-deb4
Чому черствою? Мені шкода всі народи де є війни, а не тільки наш(я по житті така, напевно цинік)
София-fe88• 15 января 2023
Вы немного путаете понятия патриот и человек , который любит свою родину. Патриоты настоящие умрут , а вы умрёте за родину? Я думаю нет ,как и все здесь.

Forever_young• 15 января 2023
Ответ дляСиликоночка
Щоб заробити грошей і бути у комфорті
Свою квартиру здаєте переселенцям,а виплати відкладаєте?
9554049c• 15 января 2023
Да не заморачивайтесь ,я из восточной,да,думаю на русском ,если бы не ребенок инвалид ,была бы давно на фронте,я военный инженер,ну да,воевала ,но я тоже не до мозга костей патриот
Santa-c3fa• 15 января 2023
Добре, що патріоти були в минулому і є зараз, і саме завдяки їм книжечка під назвою український паспорт дозволяє вам сидіти в безпеці і рефлексувати на тему патріотизму
Lesya1234• 15 января 2023
Шкода
завитушка• 15 января 2023
Реєстрація автора 30.11.22, ’Західна Україна’, автор не націоналістка і ні разу не троль за 15 рублів, угу, угу
Йцфыяч• 15 января 2023
Боже, яке ….
Не ангелы• 15 января 2023
Ответ дляСиликоночка
Щоб заробити грошей і бути у комфорті
Просто воспользовались ситуацией.
автор Sibas2000 • 15 января 2023
Ответ дляLesya1234
Шкода
На війні і за нього дійсно переживаю, бо якщо щось станеться то життя моєї мами зламається
Southern_Beauty• 15 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Я сьогодні в українському центрі з жінкою познайомилась. Так тяжко, так тяжко, одна з бабусею та маленькою дитиною. У Польщі 3 місяці микалися по гуртожиткам, жили на 4(!) поверсі. Чоловік каже, не вертайтесь поки. А звідкіля ви? З Тернополю. 😳
автор Sibas2000 • 15 января 2023
Ответ длязавитушка
До чого тут моя реєстрація
ali_kat• 15 января 2023
Ответ дляПриму в дар
Шоб житло своє здавати дорого переселенцям
Forever_young• 15 января 2023
Ответ дляСофия-fe88
Но кто-то таки умирает...ежедневно.Возможно они не называют себя патриотами,а может и называют,но благодаря им вы сейчас можете рассуждать спокойно о патриотизме.

автор Sibas2000 • 15 января 2023
Ответ дляForever_young
Я в любому випадку не воювала б бо я жінка
Льоля-deb4• 15 января 2023
Ответ дляСофия-fe88
Патріот це людина яка здатна від чогось відмовитися через любов до Батьківщини.Це не обов´язково саме життя,це наприклад,відмовитися від комфорту.От люди які не хочуть виїхати з окупації та називають це патріотизмом,хіба так?Типу,ми не зрадники ми свій дім не кинули.
автор Sibas2000 • 15 января 2023
Ответ дляЛьоля-deb4
І діти помирають від страху
Forever_young• 15 января 2023
Ответ дляSibas2000
Но вы и своего мужа наверняка спрятали,зачем ему умирать. Пусть другие воюют и умирают за ваше светлое будущее,да?
Конкордія• 15 января 2023
А навіщо нам давати вам оцінку,то ваше сприйняття світу, нас не стосується, сьогодні прямо вечір обвинувачень в інфо просторі.
Українці сваряться- русні свято , на крові...
Olga Zelenyak• 15 января 2023
Никто не отдает свои жизни или жизни своих сыновей добровольно. Жизни забирают русские, которые убивают украинцев. Никто не идет на войну умирать. Хотя риск умереть и осознают.
Можно не быть патриотом, главное идиотом не быть.
NatalieShostja• 15 января 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Як по мені є не патріоти, а є лицеміри. Навіть не будучи патріотом слухати російську музику? Тих артистів, які за війну і вбивства людей?
Юлия_Юлия-2175• 15 января 2023
Ви самі собі суперечите: то боляче, то не страждаєте. Байдужі, але донатите. Може так самозахист психіки спрацьовує?
Я ще готова зрозуміти, що не всі своє життя готові за батьківщину віддати. І новини 24/7 теж читати не потрібно.
Але не читати взагалі і слухати при цьому рашистську музику - це для мене дно. Не в образу, але я б зробила іспит на громадянство всім, хто повертатиметься в Україну після перемоги. І для тих, хто залишився він теж не зайвим буде.
NatalieShostja• 15 января 2023
Ответ дляSibas2000
Ви зарано заготовлений меседж написали. Несостиковка. Неудобнінько вийшло
Anitia• 15 января 2023
Ну, «патріотизм» і «емпатія» це різні печи, в у вас, схоже, немає ні того, ні іншого.
Хоча на фразі «слухаю російське» навіть мені, людині яка намагається не засуджувати, захотілося сказати «нуфу, ну нащо цим ще й пишатися зараз?».
А переживаючи те, що в моєму місті сьогодні, і в інших протягом всієї війни коїться... Не зможу я зрозуміти таких «а мне и так нормально» і хизування цим.
Льоля-deb4• 15 января 2023
Автор,я думаю у вас немає родичів по всій Україні,а так як в з Західної то 99% ваша хата буде ціла.Тому для Вас немає приводу перейматися.