Губи з філером• сегодня в 10:52

Хто виростав в бідності і вибрався

що допомогло і що досі впливає на вас?
котопёс• сегодня в 10:53
Допомогла освіта, комунікабельність , а головне- улюблена справа

Дело было давно• сегодня в 10:54
тяжко розставатися з одягом, який ще в гарному стані, але вже не модний
іжу дуже рідко викидаю, завджи є запаси
Кавуся• сегодня в 10:54
Образование, языки, учеба за границей, муж
Нічний дожор• сегодня в 10:54
Помог муж. Бедность всё равно всегда фонит
Заздрість то погано• сегодня в 10:57
Шукала перспективного чоловіка з небідної. А так отримала дві вищі освіти, працюю за фахом. Зараз розумію причини бідності моєї покійноІ мами. Ще є над чим працювати мені ( жити без ризиків, без впевненності в собі)
Заздрість то погано• сегодня в 10:56
Ответ дляДело было давно
іжу дуже рідко викидаю, завджи є запаси
Це бережливість, а не ознаки бідності. Це добре.
Подвійна веселка• сегодня в 10:56
Допомогло - віра в себе, розуміння, що я варта більшого і сама будую життя яке хочу, опора на себе!

Леопардові панчохи• сегодня в 10:57
Ответ дляЗаздрість то погано
Кохання коханням, а зуби на полицю на покладеш, тільки якщо тобі 75😂, і то тоді в стакан з водою.
Я только за!• сегодня в 10:59
Освіта (не боюсь вчитись). Щира любов до грошей, як подяки суспільства за мій труд і знання. Вміння сказати ’ні’, в сенсі ’ви не отримаєте мої знання за ціну касирки атб, я краще сяду на касу, ніж працюватиму на вас дешево’.
Заздрість то погано• сегодня в 11:01
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я любила дуже першого чоловіка( але виявилося одне але), коли дізналася про його борги( скрив), розлучилася, хоча дитині лиш рік виповнився, а речі його виставили, то сину було 9 місяців, інстинкт самозбереження вплинув дуже сильно. Далі пошук був дуже прагматичним, бо навіть в декреті я могла себе не погано забезпечити, свою свободу на трішки не розміняла.
Леопардові панчохи• сегодня в 11:04
Ответ дляЗаздрість то погано
чоловік і борги. Ви вчасно вистрибнули можливо, а може у вас була б любов до гробу, або він би знайшов ту яка погасить борги🤣
Я-ваш шанс• сегодня в 11:10
Мене дитина мотивувала.
Коли зрозуміла, що в нашій кімнатці нема куди поставити ліжко, більше за дитяче, якось прокинулася. І зрозуміла, що можу жити інакше, якщо докладу зусиль.
булоТАЙминуло• сегодня в 11:13
Мене мотивував погляд на мого чоловіка, який так і не зміг навчитися заробляти гроші.
Почемучка• сегодня в 11:31
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мене дитина мотивувала.
а що почали робити, щоб змінити ситуацію? Як саме пробивались?
Лупаю цю скелю• сегодня в 11:45
Мабуть я просто дуже хотіла
Зараз без обговорення мене , але скажу.
Я багато досягла.
Враховуючи в яких умовах я виросла.
Але я дуже хотіла не жити так як жила.
Я дуже надоїдлива, вперта, мені байдуже на думку людей, на думку оточуючих
Так я вистраждала все це що маю, я постійно в психотерапії і мені це дуже допомагає
Зараз мені 44, я трохи розслабилася, відпустила контроль. Довіряю сімʼї, довіряю собі, довіряю всьому що відбувається зі мною.
Сиамская сороконожка• сегодня в 11:48
З 17 років працювала.
Вибралась в 29.
Зараз не багата,але не бідую
Вероятненько• сегодня в 12:30
Образование и способность к самообучению, упорство и дисциплина
Заздрість то погано• 2 часа назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Самозбереження. Знову таки це мабуть, родове, моя прабабуся двічі була у вигнанні, що в першу, що в Другу світову, потім родина поверталася і відбудрвувала все своє самотужки.я це запам´ятала на все життя, що
все можна відновити працюючи за добрим чоловіком.
Я-ваш шанс• 2 часа назад
Ответ дляПочемучка
Та знаєте, все, що скажу, це будуть банальні фрази.
Такого чіткого рецепта ’роби як я’ у мене нема.
Я ризикнула і поміняла сферу роботи в 30. Потім дуже старанно рухалася вгору.
Нічого унікального.
Але змінився світогляд. Зрозуміла, шо не мушу і не маю права жити так, як батьки.

Кажу ж, суцільні загальні фрази, але інших у мене нема, бо саме так для мене це і відбувалось

Заздрість то погано• 35 минут назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Нічого унікального.

От бачите, Ви теж змінили ставлення до ситуації, до стилю життя, що виховати батьки.
Заздрість то погано• 31 минуту назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Нічого унікального.

Це тАк як я довго не розуміла про дефіцит майонезу в часи союзу, що я його зараз зроблю за хвилини, впевнена рецепт був в книжках...чого так страждали за тим майонезом як святковим соусом для салатів.
Потім зрозуміла, що побудова техніка була, але дорога і в основному ІЯ купували по остаточному принципу, коли вже всі інші дефіцити куплені, немає міксера, ну то немає домашнього майонезу.
Я-ваш шанс• 14 минут назад
Ответ дляЗаздрість то погано
Так, але як, яким чином це відбулося - думаю, мало хто може чітко пояснити покроковий процес.
Це глибока внутрішня трансформація. Але нема рецепту, як її зробити штучно.