Губи з філером• 2 часа назад

Хто виростав в бідності і вибрався

що допомогло і що досі впливає на вас?
котопёс• 2 часа назад
Допомогла освіта, комунікабельність , а головне- улюблена справа

Дело было давно• 2 часа назад
тяжко розставатися з одягом, який ще в гарному стані, але вже не модний
іжу дуже рідко викидаю, завджи є запаси
Кавуся• 2 часа назад
Образование, языки, учеба за границей, муж
Нічний дожор• 2 часа назад
Помог муж. Бедность всё равно всегда фонит
Заздрість то погано• 2 часа назад
Шукала перспективного чоловіка з небідної. А так отримала дві вищі освіти, працюю за фахом. Зараз розумію причини бідності моєї покійноІ мами. Ще є над чим працювати мені ( жити без ризиків, без впевненності в собі)
Заздрість то погано• 2 часа назад
Ответ дляДело было давно
іжу дуже рідко викидаю, завджи є запаси
Це бережливість, а не ознаки бідності. Це добре.
Подвійна веселка• 2 часа назад
Допомогло - віра в себе, розуміння, що я варта більшого і сама будую життя яке хочу, опора на себе!

Леопардові панчохи• 2 часа назад
Ответ дляЗаздрість то погано
Кохання коханням, а зуби на полицю на покладеш, тільки якщо тобі 75😂, і то тоді в стакан з водою.
Я только за!• 2 часа назад
Освіта (не боюсь вчитись). Щира любов до грошей, як подяки суспільства за мій труд і знання. Вміння сказати ’ні’, в сенсі ’ви не отримаєте мої знання за ціну касирки атб, я краще сяду на касу, ніж працюватиму на вас дешево’.
Заздрість то погано• 2 часа назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я любила дуже першого чоловіка( але виявилося одне але), коли дізналася про його борги( скрив), розлучилася, хоча дитині лиш рік виповнився, а речі його виставили, то сину було 9 місяців, інстинкт самозбереження вплинув дуже сильно. Далі пошук був дуже прагматичним, бо навіть в декреті я могла себе не погано забезпечити, свою свободу на трішки не розміняла.
Леопардові панчохи• 2 часа назад
Ответ дляЗаздрість то погано
чоловік і борги. Ви вчасно вистрибнули можливо, а може у вас була б любов до гробу, або він би знайшов ту яка погасить борги🤣
Я-ваш шанс• 1 час назад
Мене дитина мотивувала.
Коли зрозуміла, що в нашій кімнатці нема куди поставити ліжко, більше за дитяче, якось прокинулася. І зрозуміла, що можу жити інакше, якщо докладу зусиль.
булоТАЙминуло• 1 час назад
Мене мотивував погляд на мого чоловіка, який так і не зміг навчитися заробляти гроші.
Почемучка• 1 час назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мене дитина мотивувала.
а що почали робити, щоб змінити ситуацію? Як саме пробивались?
Лупаю цю скелю• 1 час назад
Мабуть я просто дуже хотіла
Зараз без обговорення мене , але скажу.
Я багато досягла.
Враховуючи в яких умовах я виросла.
Але я дуже хотіла не жити так як жила.
Я дуже надоїдлива, вперта, мені байдуже на думку людей, на думку оточуючих
Так я вистраждала все це що маю, я постійно в психотерапії і мені це дуже допомагає
Зараз мені 44, я трохи розслабилася, відпустила контроль. Довіряю сімʼї, довіряю собі, довіряю всьому що відбувається зі мною.
Сиамская сороконожка• 1 час назад
З 17 років працювала.
Вибралась в 29.
Зараз не багата,але не бідую
Вероятненько• 37 минут назад
Образование и способность к самообучению, упорство и дисциплина