Прасковична• 15 января 2023
А знаєте, що хочеться?
Зустрітися з подругою, взяти пляшку коньяку/ Джек Деніелса. Замовити суші (рік вже не їла, тому їх і написала). І сісти пити, ревіти і розповісти все, що на душі. А вона щоб обійняла і " не реви, ти сильна, матьора. Справишся. А він козел".
Дивом виявилося, що отак, без своїх порад, без оцінки - навіть поговорити немає з ким. Психолог виявився також "зі своєю думкою". А мені так не треба. Мені виплакатися і виговорити потрібно. Один раз. А яка ситуація насправді, що мені робити - я й так знаю.
А у вас є такі близькі люди?
ChristinaMoon• 15 января 2023
Ответ дляПрасковична
От і у мене таких немає (
Можна тут поговорити, але я майже не пишу тут, тільки читаю. Часто буває самотньо
Губы_зубы• 15 января 2023
Є мої подруги, все зрозуміють і підтримають.
Я не пью і суші не їм, просто подзвоню, якщо треба.
Але зараз хочу тільки одного, що б рашисти гинули ведикою купою.
ChristinaMoon• 15 января 2023
Я ще думаю, що простіше поговорити і поділитися чимось, що турбує з незнайомою людиною, а ніж з кимось зі свого оточення
Прасковична
• 15 января 2023
Ответ дляГубы_зубы
І бажано щоб болісно та важко. Щоб молили про смерть
Прасковична
• 15 января 2023
Ответ дляChristinaMoon
Можливо й так. Деякі речі не хочеться щоб знали інші
Брыкалка• 15 января 2023
Я иногда плачу сама. Стараюсь, чтоб дети не видели. Так тяжело на душе. Еще и с личным не клеится. Влюбилась в одного мужчину. Он мне лапшу вешал, что обожает, что хочет со мной семью, видит меня своей женой. Я в него как дура влюбилась. А оно ему не надо ничего. Вот на фиг это было мне грузить? Хорошо хоть не пеоеспала с ним, а то я не знаю как потом вообще вылазить с такой ситуации. Я еще больше бы привязалась к нему.
ChristinaMoon• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Як Ви зрозуміли, що йому не потрібні відносини?
Прасковична
• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка

Те саме. А як говорив. І з батьками, і з дітьми знайомитися. І розписатися підти.
Так боляче, а поговорити ні з ким
Брыкалка• 15 января 2023
Ответ дляChristinaMoon
Он мне потом только писал. Мы встречались несколько раз. Потом были только переписки. Типа сильно занят на работе. У него свой бизнес. Мы в одном городе. Не знаю зачем он мне так и не сказал правду.
Остановщица• 15 января 2023
Є така людина, але я зараз далеко. Хочеться того ж, але крім як обмити кісточки своєму козлу, хочеться сказати ’як добре, що война вже закінчилась! І Перемога за нами!’
Ms. Iphone• 15 января 2023
Ответ дляChristinaMoon
Плюсую. Бо людина з близького оточення може і не поспівчувати а тишком нишком позлорадити
никогда такого не было• 15 января 2023
Ответ дляБрыкалка
Это что же за мужчина такой, который рассказывает об обожании и создании семьи если даже не спал с Вами? Вас такой поворот не насторожил?
Каким образом можно влюбиться в такого балабола? Больше вопросов к Вам, а не к нему. Тем более уже детей имеете.
Хорошо, что Вас Бог уберёг от этого экземпляра.