Loredana17• 15 января 2023

Як дальше жити?

Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляLike-995b
Це ви звідки взяли? Безпорадність в чому? Навіть купол Ізраїля не захищає 100% . Якщо ви не довіряєте владі і нашим військовим нащо тут жити?
Я не сказала, що не довіряю, не перекручуйте, будь- ласка!

Like-995b• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Питання часу. Чому зразу не написати, що ракети?
Вони вам повинні особисто звітувати ?
astra888• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Я не вірю
Може, в 2024...
rainbow in the sky• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
Обстріляли з С 400 (С 300). Їх на радарах не видно. І летять вони 1-2 хвилини.
Ними Миколаїв і Харків ще з літа обстрілювали, і так само було - приліт, потім тривога.
А деяким лиш би про зраду волати...
В Запоріжжі так само постійно. Ті самі кляті С300, спочатку прильот,а потім тривога...
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляLike-995b
Вони вам повинні особисто звітувати ?
Удалено администрацией...
viika65• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
может, потому, что сами не знали? неужели это трудно понять?
irina2005• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Була тема вчора. Уже і в цьому році ніхто не вірить

Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
А что вчера реально новое произошло?
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
А что вчера реально новое произошло?
Ракети без попередження.
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляviika65
Незнали, ну да. Обломки упали, сбивали, но не знали
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Ракети без попередження.
И раньше такое было.
irina _d• 15 января 2023
Ответ дляsunholder
Не все так просто. Чому тоді тільки зараз це зробили? Могли ж і раніше, а ні.
Хз. Впечатление, что картопляныка дожали, и теперь оттуда не только самолёты будут взлетать, но и РСЗО будут фигачить с их территории
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
Как это? Вы им верили после того, как прогавили начало войны, угробили север Киевщины, черниговскю и сумскую. и юг открыли?
Да я верю солдатам, офицерам, некторым официальным лицам.. но власти? Инфу надо просеивать.
У нас есть проколы, глупость . Есть ипсо, у нас есть коррупция, вредительство
Все эти тренеры на волонтерке с заророжья
Эти послицы в болгарии
Эти потуги год выключить опзж с верхой рады
Эти скандалы с клистронами, то с мавиками.

Но это другая история.
Поверьте ,наши всу пво шники , делают все что могут чтоб защитить города, спасибо им.
А с такой логикой.
Может тогда прилететь в любой город, потому что типа ’ власти ’ скрывают

Может бахнуть аэс , а то власти скрывают... и дальше цепочка

Это губительная логика
Like-995b• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Це де написано?? Інформацію також читають вороги. Звикли війну в Тік тоці дивитись та в телеграм. Не все можна казати , не все відразу відомо. Вам ніхто нічого не винен доповідати , якщо це може завадити військовим
healer09648293• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
И раньше такое было.
В столице не было такого
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
А деяким лиш би про зраду волати...
Это не те снаряды
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
И раньше такое было.
Саме цих ракет ще не було. І лякає що їх у ворога багато(
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляirina _d
Это точно не РЗСО. Скорее всего только сейчас смогли запргроммировать ракеты для ЗРК на 150+ километров по наземным целям.

agata116• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
Добре що вчора, краще пізніще ніж ніколи.
Ми живемо, всі, одним днем і мені навіть цікаво, що хтось думав, що є якісь гарантії захисту....
starlink• 15 января 2023
Нормально будем жить.
Меньше думать нужно о плохом.
Хотя конечно смотря кто с какого города.
Я уверенна, что с нами все хорошо будет и жилье не пострадает
Возрастная• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
Вони і справді роблять все, що можуть. Але ж і супротивник - не завжди бурятський недоумок. Поки ми вибиваємо з партнерів більше нової зброї, вони ж в цей час теж не сидять, склавши руки - придумують, як їм цю зброю обійти, нейтралізувати. А те, що не все кажуть, або кажуть тількі те, що потрібно для певного настрою населення - так це завжди так на війні. В будь-якій країні.
irina _d• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Может, и так. Могли и из Ирана какую-то новую фигню получить, такая версия тоже есть.
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляrainbow in the sky
Если так само.. зачем на киев кидают по пол млд дол крылатых ракет, если б просто ’как само ’. с-300достанет? Зачем 11 мес ждали?
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
В тому, що інформація поступила аж після 10. А так спіть собі спокійно. Нічого, що вибухи.
А що б ви зробили, якби зразу повідомили? Спустились би в підвал і там жили?
Обстріл з С 400 це ж не загроза ракетного, коли годинку перечекав, і по справам далі побіг, це зовсім інше - його чекати сенсу немає, бо все одно не відстежиш.
Залп дали, з позиції швиденько звалили, і все((
Просто привчіться прислухатися, і якщо прильот близько - бігти в ванну або коридор, якщо далеко - продовжувати спати.
Щодо вашої міської ВА - трохи розслаблені вони у вас, не звикли дуже швидко реагувати. Але, справедливості заради - Київ велике місто, моментально не зреагуєш.
agata116• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
З останніх повідомлень ГУР, було літо осінь, наскільки я пам´ятаю.
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляagata116
Что войдут в Крым?
Аюшка• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Уже нет
Чашечка чая• 15 января 2023
Одной из целью таких ударов у россии стоит сломать вас психологически. Не поддавайтесь эмоциям. Враг только этого и ждёт
agata116• 15 января 2023
Ответ дляsunholder
Раніше після кожного масованого обстрілу поверталось відчуття, що можна на тиждень-два розслабитись. Після вчорашнього ранку вночі не могла заснути, боялась, що знов доведеться прокидатись від незрозумілих вибухів.
А Дніпро повністю вбило в мені віру в те, що якось можна жити.
Не знаю.
Повна безпорадність у мене.
Пройде, це птс.
Психіка знов адаптується.