Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
Ответ дляLike-995b
Це ви звідки взяли? Безпорадність в чому? Навіть купол Ізраїля не захищає 100% . Якщо ви не довіряєте владі і нашим військовим нащо тут жити?
Я не сказала, що не довіряю, не перекручуйте, будь- ласка!
rainbow in the sky• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
Обстріляли з С 400 (С 300). Їх на радарах не видно. І летять вони 1-2 хвилини.
Ними Миколаїв і Харків ще з літа обстрілювали, і так само було - приліт, потім тривога.
А деяким лиш би про зраду волати...
В Запоріжжі так само постійно. Ті самі кляті С300, спочатку прильот,а потім тривога...
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляLike-995b
Вони вам повинні особисто звітувати ?
Удалено администрацией...
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
А что вчера реально новое произошло?
Ответ дляЧашечка чая
А что вчера реально новое произошло?
Ракети без попередження.
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляviika65
может, потому, что сами не знали? неужели это трудно понять?
Незнали, ну да. Обломки упали, сбивали, но не знали
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
Как это? Вы им верили после того, как прогавили начало войны, угробили север Киевщины, черниговскю и сумскую. и юг открыли?
Да я верю солдатам, офицерам, некторым официальным лицам.. но власти? Инфу надо просеивать.
У нас есть проколы, глупость . Есть ипсо, у нас есть коррупция, вредительство
Все эти тренеры на волонтерке с заророжья
Эти послицы в болгарии
Эти потуги год выключить опзж с верхой рады
Эти скандалы с клистронами, то с мавиками.
Но это другая история.
Поверьте ,наши всу пво шники , делают все что могут чтоб защитить города, спасибо им.
А с такой логикой.
Может тогда прилететь в любой город, потому что типа ’ власти ’ скрывают
Может бахнуть аэс , а то власти скрывают... и дальше цепочка
Это губительная логика
Эти послицы в болгарии
Но это другая история.
А с такой логикой.
Это губительная логика
healer09648293• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Ответ дляЧашечка чая
И раньше такое было.
Саме цих ракет ще не було. І лякає що їх у ворога багато(
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляirina _d
Хз. Впечатление, что картопляныка дожали, и теперь оттуда не только самолёты будут взлетать, но и РСЗО будут фигачить с их территории
Это точно не РЗСО. Скорее всего только сейчас смогли запргроммировать ракеты для ЗРК на 150+ километров по наземным целям.
Возрастная• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Удалено администрацией...
Вони і справді роблять все, що можуть. Але ж і супротивник - не завжди бурятський недоумок. Поки ми вибиваємо з партнерів більше нової зброї, вони ж в цей час теж не сидять, склавши руки - придумують, як їм цю зброю обійти, нейтралізувати. А те, що не все кажуть, або кажуть тількі те, що потрібно для певного настрою населення - так це завжди так на війні. В будь-якій країні.
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
В тому, що інформація поступила аж після 10. А так спіть собі спокійно. Нічого, що вибухи.
А що б ви зробили, якби зразу повідомили? Спустились би в підвал і там жили?
Обстріл з С 400 це ж не загроза ракетного, коли годинку перечекав, і по справам далі побіг, це зовсім інше - його чекати сенсу немає, бо все одно не відстежиш.
Залп дали, з позиції швиденько звалили, і все((
Просто привчіться прислухатися, і якщо прильот близько - бігти в ванну або коридор, якщо далеко - продовжувати спати.
Щодо вашої міської ВА - трохи розслаблені вони у вас, не звикли дуже швидко реагувати. Але, справедливості заради - Київ велике місто, моментально не зреагуєш.
Чашечка чая• 15 января 2023
Одной из целью таких ударов у россии стоит сломать вас психологически. Не поддавайтесь эмоциям. Враг только этого и ждёт
Ответ дляsunholder
Раніше після кожного масованого обстрілу поверталось відчуття, що можна на тиждень-два розслабитись. Після вчорашнього ранку вночі не могла заснути, боялась, що знов доведеться прокидатись від незрозумілих вибухів.
А Дніпро повністю вбило в мені віру в те, що якось можна жити.
Не знаю.
Повна безпорадність у мене.
Не знаю.
Повна безпорадність у мене.
Пройде, це птс.
Психіка знов адаптується.