Loredana17• 15 января 2023

Як дальше жити?

Раніше вже пристосувалася до війни, до ракет. Чую тривогу, слідкую, що пишуть. Якщо летять, ховаємось, ні- дома в коридорі. Від тривоги до тривоги жили повноцінно. Навіть в кафе, на площадки, в парки з дітьми ходити. А зараз в ступорі. Зі вчорашніми новими ракетами, без тривоги. Як жити? Які думки у вас?
viika65• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Незнали, ну да. Обломки упали, сбивали, но не знали
если вас не устраивает, вы же в курсе, что вы можете выехать за границу? можно подумать, что первый раз без сирен прилетало. только, это было в других городах, и никто зраду не разводил. как только в Киеве что- то похожее, каждые 10 мин темы- как жить? нам все должны, почему лично мне не отчитались о событиях в городе? почему в соседнем доме свет, а у нас нет? выключить всем!

Playland• 15 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Как и жили
Вы не просчитаете, где машина выскочит на вас, или где упадет кусок бурульки
Но ’ новым ракетам’

И удары с с-300 с півночі’ !ясно ! Что ничего неясно! Ни по дальности, ни по модификации, ( это не те ракеты что Харьков и Херсон стреляют)

Много тайн.
Зачем себя накручивать?
Можно утопиться в ложке воды...
остання фраза таки точно
вчора ледве не задихнулася від крихти печення(
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Ні, не зрада. І влада не бреше. Все написали, як є. От тільки як допомогти нам вони не знають. Поки що, надіюсь.
В даному випадку ніяк.
С400 на радарах не відстежуються, в повітрі збити нереально майже. Єдиний вихід - знищити пускову установку.
viika65• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
не знали, если , что.
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляrainbow in the sky
В Запоріжжі так само постійно. Ті самі кляті С300, спочатку прильот,а потім тривога...
Так, знаю і співчуваю((
І Херсон також...
agata116• 15 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Что войдут в Крым?
Точно не пам´ятаю, але ситуація покращиться в нашу сторону. Про 100% перемогу, поки зо не має інфи.
Треба більше зброї.
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Питання часу. Чому зразу не написати, що ракети?
Зразу це коли? Через 1 хвилину?
Поки приїхали на місце прильоту, поки оглянули, поки тип ракети визначили...
3-4 години для великого міста - не так багато.

agata116• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В даному випадку ніяк.
Десь бачила ігфу, що нові системи ппо, можуть відстежувати.
Їдуть до нас.
Tammy21• 15 января 2023
Ви пристосувалися не до війни, ви повірили, що повідомлення вас зможуть вберегти. Вчора ця віра зламалася. Шукайте собі нові точки опори чи їдьте.
ПС. В Мико, коли я виїжджала, тривога, часто, вмикалася (не гучномовцем, а Кім та Сенкевич у ТГ) вже після прильотів. Це не зрада, чи недогляд, таке буває, на жаль.
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляagata116
Їдуть до нас.
Щоб пошвидше!
Аня_я• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
Обстріляли з С 400 (С 300). Їх на радарах не видно. І летять вони 1-2 хвилини.
Ними Миколаїв і Харків ще з літа обстрілювали, і так само було - приліт, потім тривога.
А деяким лиш би про зраду волати...
Можна я тоже про зраду? Приліт цих ракет чуло пів области ,натомість офіційна інформація - спокійно,ці вибухи не пов´язані з військовими діями. Лише ввечері представники МО назвали що це було насправді
agata116• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Добре шо хоч якась тривога є, ми всі вже змучені і втомлені, але ппо працює і ми ще живі...
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Ракети без попередження.
Якби ви трохи цікавились кимось, крім свого міста, то знали б, що ракети без попередження - давно не дивина, з літа, як мінімум.
irina _d• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
Щоб пошвидше!
Думаете, их Киеву отдадут?
Есть же и другие области
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляАня_я
Для того чтобы сказать ракета, то была или нет нужно было сделать массу вещей. Самое элементарное - найти обломки всех этих ракет
Tammy21• 15 января 2023
Ответ дляagata116
Обіймаю вас сильно-сильно.
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляАня_я
Я і кажу, що це застало їх в розплох.Безпорадність. Самі не знають, що з цим робити і як донести людям.
LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Одной из целью таких ударов у россии стоит сломать вас психологически. Не поддавайтесь эмоциям. Враг только этого и ждёт
Да, именно это.
Кстати по с-300-400 у меня прям вопросы

Максимальная скорость самой быстрой ракеты С-300-400 -2100 км/ч. От Киева до России 350 км. Такая ракета должна лететь минимум 7-10 мин. Но не 1-2, как сегодня сказал речник ПВО. Возникает вопрос....

Второй вопрос юг Киева Пирогово
Что они сбили?

Третий вопрос
Что такое Пивнич какая уменно местность с установками...
И т д

Поэтому . много тайн..
А значит, страх автора ,если именно на этой тайне, бессмысленно
автор Loredana17 • 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Я пишу про своє місто.Вам же теж своє більше хвилює, думаю?

LudaSHS• 15 января 2023
Ответ дляagata116
Треба більше зброї.
Так может и покращиться
Осенью хорошо покращилася, никто не ожидал успехов всу
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Это точно не РЗСО. Скорее всего только сейчас смогли запргроммировать ракеты для ЗРК на 150+ километров по наземным целям.
Так, цілком можливий варіант
VA 11• 15 января 2023
Ответ дляЛюблю море
Удалено администрацией...
Якою весною? Її не буде ні літом, ні осінню. ((( Навіть зимою наступною.
agata116• 15 января 2023
Ответ дляTammy21
Обіймаю вас сильно-сильно.
І я вас.
Треба триматись, з останніх сил бо ми тут залишились, нас багато і ми хочемо жити. Дуже надіюсь, що в нас є шанс і ми вистоїмо.
sunholder• 15 января 2023
Ответ дляVA 11
І ми всі помремо?
ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В чому бреше?
А деяким лиш би про зраду волати...
Це треш якийсь насправді. Люди працюють на об´єктах критичної інфраструктури, лікарні, школи!! 1-2 хвилини і без тривог??? Нам же патріоти давали, ні? Реально купа питань до влади...
Люблю море• 15 января 2023
Ответ дляksusha1155
Удалено администрацией...
agata116• 15 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Так может и покращиться
То це ж добре, чекаємо.
VA 11• 15 января 2023
Ответ дляsunholder
І ми всі помремо?
Якщо пощастить, то не всі.
арина-ветерок• 15 января 2023
Ответ дляLoredana17
От саме пристосуватись як?
Просто положиться на судьбу. Мы, те кто остаётся дома, с 24.02 так и живём. Харьков. Кто не может так, выезжать. Пока русня не сгинет, другого не дано.
КлаваЧерепиця• 15 января 2023
Ответ дляagata116
Їдуть до нас.
Було б класно.
Бо і за Херсон серце болить, і за Дніпро, і за себе, звісно)