Мелочунь• 15 января 2023

Порадьте телефон для старших людей

Потрібен телефон для мами,в неї кнопочний,я хочу їй замінити на інший,щоб можна було вайбер або WhatsApp скачати,з дорогих ні,так як їй важко, дивилася моделі Алігатор хто знає чи хороші вони ?
Вечно недо...• 15 января 2023
Папе купили второй уже.
Сяоми.
Перед самым новым годом покупали 9 модель за 3600.
Заказывали на Розетке, ехал из Польши. Доставка бесплатная, ждали неделю.
Брали с памятью 4/64 т.к. папа не видит (нет одного глаза, второй видит плохо) и он слушает видео. 2/32 был ещё дешевле.

Установили большой шрифт, и все ок.
Ещё купили увеличительным экран и может хоть как то видео смотреть.

До этого был сяоми 4. Но уже плохо держал заряд, что сейчас при отключениях света плохо. Поэтому заменили. Папе 70

Бесконечность-не предел• 15 января 2023
Можна купити будь який, просто треба бути готовим, що прийдеться навчати довго. І не факт, що навчиться.
Сыро_Ежка• 15 января 2023
Память берите не меньше 4/64.
Вайбер много жрет.
english book• 15 января 2023
Главное чтобы была возможность увеличить шрифт. Не все телефоны это могут. Ну и про память правильно пишут выше.
Дешёвые телефоны неизвестных марок, это как лотерея. Может работать нормально , а может подглючивать, виснуть время от времени и т. д. Поддержки у них по сути никакой. Я предложу лучше вариант. Отдайте свой или кого то из родных телефон маме, а себе купите новый. Это конечно, если у вас в планах есть замена телефона.
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 января 2023
Маме брала самсунг а31, у папы самсунг а51. Оба телефона без нареканий. Искала такие, где можно карту памяти добавить и 2 симки сунуть (им проще с 2 симками, чем разбираться с есим)
Матусік• 15 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В самсунг можна ще спрощений режим ввімкнути,тоді точно нічого зайвого людина не натисне , при цьому всі значки будуть великі, а шрифт в налаштуваннях теж можна виставити великий.
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 января 2023
Ответ дляМатусік
Так, можна. Але я не вмикала. Моїм і в звичайному режимі норм. Я тіки шрифт зробила як їм зручно.
автор Мелочунь • 15 января 2023
Ответ дляВечно недо...
Папе купили второй уже.
Сяоми.

Установили большой шрифт, и все ок.

Дякую!Я теж дивилась Xiaomi
ФруктЕщеТот• 15 января 2023
Отцу 74. Ксяоми редми 9с . И фейсбук, и вайбер и телеграм.

автор Мелочунь • 15 января 2023
english book• 15 января 2023
Ответ дляМелочунь
фото
Не беріть 2/32.
Будет подтормаживать. 4/64 шукайте.
Ms. Dolly• 15 января 2023
Взяли невеликий планшет
Матусік• 15 января 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
То я більш для автора писала)
В моєї теж лише шрифт великий, а так все стандартно
Якщо щось не розуміє, то кидає скріни, або я їй з відмітками куди тиснути.
Зручно коли телефони однієї марки, тоді дивишся на своєму, і кажеш що робити на телефоні батьків, бо налаштування однакові
Матусік• 15 января 2023
Ответ дляenglish book
Не беріть 2/32.
Будет подтормаживать. 4/64 шукайте.
Підтримую,32 зараз ні про що і карта пам´яті не допоможе,бо додатки займають багато місця, якщо й можна перенести на карту,то самі при оновленні переносяться назад на телефон і якщо людина не поруч, то велика проблема.
Автор, пам´яті беріть 64, то необхідний мінімум
В моєї мами 3/64,поки вистачає.
Але раз на місяць я чищу, переношу все на карту пам´яті
І стоїть лише вайбер, фейсбук ,ще пара легких додатків
Сыро_Ежка• 15 января 2023
Ответ дляМелочунь
фото
2/32 очень маленькая память
Сыро_Ежка• 15 января 2023
И я бы смотрела диагональ побольше. Вернее пошире размер. Чтобы пальцами нормально попадать по буквам.
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 января 2023
Ответ дляМелочунь
фото
Оперативки очень мало. Это просто ’звонилка’. Поставите тот же вайбер и телефон уже будет глючить.
На сейчас норм оперативка это 4, а лучше ещё больше )
Аль_де_Барановна• 15 января 2023
Не зовсім по темі, але ми зробили так: у обох батьків звичайні кнопкові мобілки-бабушкофони. А для інтернету, вайбера і т.д. купили їм бюджетний планшет. На ньому їм все набагато видніше, ніж на мобілці, вдвох сідають, дивляться, спілкуються з родичами по вайберу і т.д. А з собою їм значно зручніше носити вже звичні компактні кнопкові мобілки, ніж тягати великий смартфон. Всі довольні.