15 января 2023

Айфон бу 12 про

Хто реально знає? За скільки можна продати Айфон 12 про 128 при батереї 84 процентів? Чи краще батарею замінити скільки це буде коштувати? І видно буде, що буда заміна та чи в настройках буде показуватись 100 процентів акумулятор?
Результат:
вже голосів: 26
11 (42.31%) Менше 16000
9 (34.62%) 20000 грн максімум
4 (15.38%) 16000
2 (7.69%) 18000
Протея 15 января 2023
С таким аккумулятором? Ну ищите дурака
Дайте подуться 15 января 2023
Перезагрузите аккумулятор Вроде надо зарядить полностью потом выключить телефон и поставить выключенным на сутки на заряд и он наберёт свои 96 процентов
Крошка Енот 15 января 2023
Вчера сестра продала 12 мини, 84% за 15000. Прошку думаю за 23000 можно, если без царапин.
автор Сплюшка 15 января 2023
Ответ дляДайте подуться
Перезагрузите аккумулятор Вроде надо зарядить полностью потом выключить телефон и поставить выключенным на сутки на заряд и он наберёт свои 96 процентов
Перший раз таке чую….. і дійсно виходе ???
автор Сплюшка 15 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Вчера сестра продала 12 мини, 84% за 15000. Прошку думаю за 23000 можно, если без царапин.
Ні він в ідеальному стані , а де вона продавала на олх ?
Крошка Енот 15 января 2023
Ответ дляСплюшка
Ні він в ідеальному стані , а де вона продавала на олх ?
В Аппгрейде, они относятся к сети Ябко.
автор Сплюшка 15 января 2023
Ответ дляПротея
С таким аккумулятором? Ну ищите дурака
А з таким акумулятором не продають ?
автор Сплюшка 15 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
В Аппгрейде, они относятся к сети Ябко.
Це магазин ?вона просто віднесла його чи чекала поки продадуть ? Як він точно називається? Хочу подивитись у Харкові є такий , дякую !
Дайте подуться 15 января 2023
Ответ дляСплюшка
Перший раз таке чую….. і дійсно виходе ???
Ещё не пробовала но надо
Я купила новый и через три месяца было 96 ещё через три 93 Начала читать почему так и что делать , там объясняли вроде это нормально и аккумулятор надо так перезагружать
Протея 15 января 2023
Ответ дляСплюшка
А з таким акумулятором не продають ?
Продают, но явно не за 20 тысяч
автор Сплюшка 15 января 2023
Ответ дляПротея
Продают, но явно не за 20 тысяч
Так я і питаю поради за скільки і якщо замінити скільки це буде коштувати та чи варто це робити
Кудесница_с_пургеном 15 января 2023
Посмотрите на олх цены. Купят и с такой батареей, а потом поменяют, если захотят. Многие гонятся за понтами
Кудесница_с_пургеном 15 января 2023
Ответ дляСплюшка
Так я і питаю поради за скільки і якщо замінити скільки це буде коштувати та чи варто це робити
Не стоит. Зачем вкладывать деньги в него?
автор Сплюшка 15 января 2023
Ответ дляДайте подуться
Ещё не пробовала но надо
Я купила новый и через три месяца было 96 ещё через три 93 Начала читать почему так и что делать , там объясняли вроде это нормально и аккумулятор надо так перезагружать
Спробувати можно , але як без телефону цілу добу протриматись , якщо він у тебе один 😊
Интернет Бродилкин 15 января 2023
Ответ дляПротея
С таким аккумулятором? Ну ищите дурака
Так а з яким він може бути акумулятором, якщо телефоном користуються?
У мене телефону 3 роки, зараз батерея 88 %
В будь якому телефоні через роки користування вона не буде 100 %
автор Сплюшка 15 января 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Так а з яким він може бути акумулятором, якщо телефоном користуються?
У мене телефону 3 роки, зараз батерея 88 %
В будь якому телефоні через роки користування вона не буде 100 %
💯 у мене телефону і 2 років немає а батарея вже 84
Мой завтрак 15 января 2023
Ответ дляСплюшка
💯 у мене телефону і 2 років немає а батарея вже 84
автор, у мене 12 звичайний, півтора роки йому - 87%
Юпитерная 15 января 2023
Ответ дляСплюшка
А з таким акумулятором не продають ?
Кого ви слухаєте, нормальна ємність ще буде працювати багато років