Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 января 2023

Це породистий котик? Як називається порода?

Добрий день. На святвечір знайшла котика в під´їзді. Знайшла чий він, але їм не треба. Красивенький такий. Як називається порода? Навіть якщо метис , підкажіть будь ласка.
Питаю чисто з цікавості. Породистими не страждаю. Маю одного зі смітника )
ДА да да• 15 января 2023
Это смесь перса и дворового
Окрас персидский
ДА да да• 15 января 2023
умный кот, сразу видно
Fany• 15 января 2023
А нам что скажете?
Есть породистая родня в 7 колене?
Koza de Reza• 15 января 2023
Ответ дляFany
А нам что скажете?
Есть породистая родня в 7 колене?
Ахаха, усатая кокетка это
фрау Гитта• 15 января 2023
пушистик
Щедрик• 15 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Та вже буде мій. Всім знайомим вже сказала що тепер в мене два кота
Красавчики
Fany• 15 января 2023
Ответ дляKoza de Reza
Ахаха, усатая кокетка это
Мужик вобщета
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 15 января 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
У сибирских густая довольно длинная шерсть, густой подшёрсток, она у них не мягкая. Но котик очень красивый, оставляйте его себе ) Но на улицу не выпускайте
Не выпускаю
Zelenkа• 15 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Фото забула
У знайомих такий, кажуть, норвезька лісова, погугліть
Глас_Народа• 15 января 2023
Больше всего на ангорца похож. Перс отпадает - форма морды совсем не та, для мейн-куна маловат, у сибиряков окрас характерный, совсем не такой. А вот на ангорца качеством шерсти и формой морды похож))
Кубик Рубика• 15 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
По фото Гугл видає Сибірський 🤷
Та ні. Скоріше ближче до норвежського. Але жи ви розумієте, що то все не чисті породи.
Якщо що , то у сибірських линяє хвіст, у норвежських ні ).
Петросянша• 15 января 2023
Мені подібний на норвезька лісова .
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 15 января 2023
Хвіст в нього дуже довгий ,на кінчику наче зламаний
Петросянша• 15 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ангорою навіть не пахне.
Мечты сбываются• 15 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
.
Гарнюня
Ума Палата• 15 января 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
На мей куна схожий трохи,але мей куни більші
Зовсім не схожий
Срочнокпсихологу• 15 января 2023
Ответ дляПетросянша
Мені подібний на норвезька лісова .
Вы видели какой воротник у норвежцев? Как и у сибиряков он большой и заметный, у кота автора его нет
Срочнокпсихологу• 15 января 2023
Ответ дляКубик Рубика
Зимой у сибиряков хвост шикарный, он линяет летом. И у норвежцев шикарные воротники, как и у сибиряков. Ну нет воротника у котика здесь и шесть не похожа на эти породы
Пенек Возмездия• 15 января 2023
ні, не породистий
Чучело-Мяучело• 15 января 2023
Обычный дворовой кот ,для кота порода не важна,красивый,да и спасибо на том.это ж не собака
Зупка_цем• 15 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Шерсть така приємна м´якенька
может, турецкая ангорка? я недавно прочитала, что они оказывается не только белые бывают. расширили критерии породы.
Зупка_цем• 15 января 2023
мне лично мордочка очень на ангорского похожа. а если он еще и мега-мягенький на ощупь, то тем более. спать с таким котиком одно удовольствие))
всегдаДаДа• 15 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так. По під´їзду нашому ходив. Я запросила додому просто. Думаю хай поїсть і з моїм котиком познайомиться. А він спати влягся.

Своєму давно хочу друга, але він всіх дуже кусає. А цього якось більш менш спокійно прийняв.

Писала в нашу городську групу в фб , шукала чий він ,то знайшлася жінка чий він був, але їй типу не треба. Каже що приблудив до неї маленьким ,а тепер почав на вулицю проситись то вона випускає ,їй його не треба бо у дворі вівчарка 🤷
То він в знайшов собі і дім і друга, ви його стерилізуйте і не буде проситися на вулицю
Люблю Украину• 15 января 2023
Гарненький. В його родині точно хтось був породистий
Цикавенная• 15 января 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мне тоже на ангорца похож. У знакомых был похожий персикового цвета смесок от ангорской белоснежной мамы и обычного кота
Цикавенная• 15 января 2023
Автор, если ангорец - вам просто повезло, они очень нежные, безпроблемные умные коты. Спасибо, что спасли от улицы!
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 15 января 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Стерилізую
Shipowner• 15 января 2023
Дуже гарний характерний котик) мені дуже подобається )
Пенек Возмездия• 15 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
смішнюки
Кубик Рубика• 15 января 2023
В мене схожий по шерстi на вашого. Теж забрали маленького з вулиці. Підкинули в місті до багатоквартирного будинку. Вже десь 5місяців йому.