Рюмка ДЗЫНЬ• Изменено 15 января 2023
допоможіть позібратися, електродуховка
купила мамі електродуховку беко звичайна 6 режимів
з самоочисткою
мама каже що готувала курку і картоплю, включила на ручний режим ( без таймеру) , спекла виключила ричажки
і каже як відкрила дуже багато пару вийшло
це так має бути? бо у мене стара електро і там немає такого
з самоочисткою
Сколько_мне_лет?• 15 января 2023
Треба дивитися інструкцію чи правильно встановлена. Може де вентиляція передбачена і залишилася заглушена.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 января 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
дякую, подивимось
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 января 2023
Ответ дляКучМала
Тоже пара много другая фирма
а як готуєте щоб піжарене буде з зажареною кірочкою?
і пироги цікавлять
Не пью, не курю• 15 января 2023
У нас так само, відкриваю духовку і якщо забула одразу відхилитися, окуляри одразу запотівають 🤭
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
а як приготвуати зажарене мясо?
з кірочкою наприклад чи картоплю?
Бабайко• 15 января 2023
В мене 2 вентилятори в духовці і як що ’мокре’ (картоплю,піцу, м´ясо) готую,то пари багато
Бабайко• 15 января 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
а як приготвуати зажарене мясо?
з кірочкою наприклад чи картоплю?
На вехньому тені найкраще запікається.
Не пью, не курю• 15 января 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
а як приготвуати зажарене мясо?
з кірочкою наприклад чи картоплю?
Воно з кірочкою виходить завжди, не впливає на це пара. Я навіть ніколи не думала про це)
Завжди була електродуховка.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Завжди була електродуховка.
просто коли відкриваєш дуже багато конденсати і весь калюжею на підлозі(
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 января 2023
Ответ дляБабайко
просто так багато конденсату що аж калюжа на підлозі
Бабайко• 15 января 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
ну як скінчили готовувати, то треба витягти і привідкрити , щоб швидше охолоджувалася.
або вимкнули , випустити пару і залишили в духовці. тоді все рівно конденсат буде, але не так багато.
в мене самсунг вже мабуть 5 років і я пристосувалася. не люблю мокрі двері. але і конденсату в мене витікає не калюжа.
Рюмка ДЗЫНЬ
• 15 января 2023
Ответ дляБабайко
зрозуміла, дякую
Сколько_мне_лет?• 15 января 2023
В ряді духовок вентиляція йшла через конструктивну щілину над дверками. В інших - були навіть спеціальні отвори по задній стінці (це якщо не вбудована).
В принципі можна приклеїти демпфер на дверки - буде якраз міліметр для видалення пари.