На_оба_рот• 15 января 2023
Прошу поради в виборі уходової косметики.
Така ситуація: шкіра дуже чутлива, суха, були алергії, висипання, почервоніння. Вік 40+. Прошу допомоги в виборі не дорогої уходової косметики, бо зовсім не розбираюсь в цьому. Що за чим робити та чим.
Розумію що хорошої косметики не дорого не купиш, але все ж таки я вірю в це...
Взагалі до цього часу користувалась тільки умивалками та кремами. Що щє існує знаю тільки на словах. До косметолога не радьте, немає грошей на жаль...
Прошу дуже допомогти порадами або де прочитати корисні поради, сама нічого толкового знайти не можу. Да і не можу розрізнити що дійсно треба робити, а що просто викачка грошей
Попадалочка• 15 января 2023
Тонік потрібен і сиворотка. Крем під очі. На айхербі можна все знайти
Царевна_несушка• 15 января 2023
Чому ж, є для Вас чудовий варіант ДоГлядової косметики, дуже раджу. Якраз для вашого типу шкірииідеально.
Редиска Я• 15 января 2023
Подивіться в сторону масел ще, арганового, воно збалансоване, туди ще активних: клюкви, смородини, шипшини.
Царевна_несушка• 15 января 2023
Ще й за покупку двох кремів дають сировотку (вам без них ніяк) у подарунок
На_оба_рот
• 15 января 2023
На все можу виділити до 2 тис грн. Щоб вистачило на декілька місяців
Редиска Я• 15 января 2023
Замість тоніка можна спробувати гідролати, доя чутливої ромашку, лаванду. Ціна дешевше, але дія таж сама. Хоча я сама не користуюся тоніком, бо вважаю це маркетинговим ходом, так як те, що треба є в сироватці та кремі.
Стрекоза любви• 15 января 2023
Автор, якщо грубо : гель для вмивання + тонік + сироватка + крем. Декілька разів маски на тиждень за потребою шкіри.
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Це зранку та ввечері? Чи достатньо на ніч?
Стрекоза любви• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Зранку та ввечері. Вранці може бути більш легкий крем, ввечері більш поживний.
Редиска Я• 15 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Скажіть мені, будь ласка. От у Вас всі ці засоби по властивостям однакові чи різні. Тонік - яка його дія? Зволоження чи що ? Сироватка з чим? Крем для чого?
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую.Буду зараз вивчати цю косметику
Редиска Я• 15 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ну взимку зранку краще поживний. Багато спорів на цю тему, але все ж якщо не дорогий крем, то і зволожувальні компоненти будуть недорогі, той самий гліцерин. Взимку рекомендують на ніч
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Я так розумію що мені треба зволоження? І брати всі засоби з такими властивостями?
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Масла замість крему?
пьЯНА• 15 января 2023
Утро: гель/пенка - тоник/есенция( увлажняющие хадо лабо, пуканг)сыворотка с витамином с или гиалуроновая( таймлес)- крем ( лучше ламелярный). Вечер: пенка/ ензимная пудра- тоник/есенция- сыворотка ретинол/ гиалурон/ пробиотики- крем
Редиска Я• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Ні, звичайно. З різними. У Вас вікова шкіра. Є ряд проблем. Сироватка береться для вирішення тих проблем, які не вирішує крем. В крем же не можна запихнути всі компоненти. Наприклад, для зволоження візьміть сироватку, з тією самою гіалуронкою. Тільки вже тонік з гіалуронкою вам ні до чого. Зверху крем, дія якого буде направлена на іншу пооблему, наприклад зморшки, краще якщо в склад будуть входити пептиди і цераміди. Так само під очі. Сироватка для зволоження. Далі крем, наприклад, з філлєрами для заповнення зморшок
Редиска Я• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Масла замість крему?
На ніч можна, якщо нема алергії.
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Прочитала як щось потойбічне
, буду розбиратися, дякую за поради
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Дякую, а яку ви порадите фірму косметики?
Редиска Я• 15 января 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Прочитала як щось потойбічне
, буду розбиратися, дякую за поради
Якраз і ні, людина Вам розписала кучу своїх засобів із різною дією, я знаю, що і декілька кремів можна наносити лише з певним інтервалом
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Я просто далека від цього всього, для мене це як дримучий ліс
Lena_Lovecosm• 15 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Все верно говорите, только крем с филлерами в бюджет не войдет.
Тоники есть лифтинговые + крем пептидный
По сезону для омоложения кислоты и ретинол
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Ржу з себе, бо нічого не розумію)))
Стрекоза любви• 15 января 2023
Автор, я для вас зробила невелику підбірку. У вас чутлива шкіра, тому вам можуть підійти:
1) гель svr для чутливої шкіри або мусс для вмивання nuxe
2) гіалуроновий тонік nuxe aбо dermedic
3) бустер-сироватка Віши
4) Крем азуленовий Cristina, крем нічний поживний Ля рош Позе
Наче вклалася у ваш бюджет
2) гіалуроновий тонік nuxe aбо dermedic
3) бустер-сироватка Віши
Наче вклалася у ваш бюджет
На_оба_рот
• 15 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Продовження
Ой, це мені більш зрозуміло! Дякую вам велика, наглядно легше сприймається.