Мышка L• 15 января 2023

Оформлення паспорту у Польщі через паспорт. сервіс

Добрий день!
Підскажіть, будь ласка, хто робив нещодавно чи чув відгуки. У сина закінчується дія закордонного паспорту у березні, подовжити через посольство ніяк не виходить, електронна черга битком.
Ми зараз в Чехії, думала з ним з´їздити у Львів у паспортний сервіс зробити два в одному ID карту (йому ось 14 виповнилося) і зробити новий загран. Але питання як впускати будуть назад по паспорту, який через місяць закінчиться ( раніше не пускали, зараз не знаю)
З´ясувала, що цей же паспортний сервіс приймає документи і у Польщі ( Краків, Варшава), електронну теж не зайняти. Але кажуть є жива черга. Хтось робив так? Скільки це зайняло часу? Поки настроєні на Краків.
Бо у Львів прийдеться й другий раз їхати із сином, бо ж документи не віддадуть без нього

Всім дякую завчасно
Банка с бутылками• 15 января 2023
У Львові дешевше набагато буде. Я б їхала у Львів - швидше і дешевше.
Мурзилка• 15 января 2023
Якщо подасте документи у Львові, готові можуть переслати до Чехії через посольство.
автор Мышка L • 15 января 2023
Ответ дляМурзилка
Є така опція? Я навіть не знала, дякую❤️
Це саме через цей паспортний сервіс, так?
автор Мышка L • 15 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Дякую! Дешевше не буде, бо дорога теж небезкоштовна(
Питання чи назад впустять з паспортом в якому є віза біженства, але срок дії його закінчить в березні? Ну й дозволу від тата немає, наче не тре робити?
Вумна вутка• 15 января 2023
Ответ дляМышка L
Как это не надо?
Мурзилка• 15 января 2023
Ответ дляМышка L
Ні, подати документи можете будь-де, в сервісі, в міграційній, в ЦНАПі.
А коли вже будуть готові, в посольстві чи консульстві пишете заяву про пересилку.
На сайті посольства має бути інфа.
Банка с бутылками• 15 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Как это не надо?
Ми говоримо не про посольство. Якщо робити в ДП Документ або робити в ЦНАПі - вистачить один з батьків. Не вводьте в оману автора.
Авторе, зайдіть на сайт ДП Документ - там все написано і ціни в Польщі і в Україні також. Порівняйте, що краще. В Україні за 3 тижні виготовлять, в Прольщі час може до 3 міс тривати.
Леплю из пластилина• 15 января 2023
Краков, Варшава, Вроцлав, Гданьск есть живая очередь. В Краков лучше всего. Какой смысл ехать во Львов непонятно, тем более риск что с истекающим паспортом не пустят
автор Мышка L • 15 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Дякую! Так, про Польщу чула що може бути довго. А не знаєте, оформлювати то з ним, відбиток і все інше. А чи не можна буде забрати без дитини потім документи? Бо з посольством зв´язуватись це (((
автор Мышка L • 15 января 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ви не знаєте яка та черга? Бо в групі читала, що люди займають з вечора й всю ніч на морозі? Ну таке собі задоволення(. Краще у Львів🤩
От питання чи впустять з таким паспортом(, де про це можна почитати?
WorldIsOurHome• 15 января 2023
Ответ дляМышка L
Забирать тоже только с ребенком.
Заикальница• 15 января 2023
Я в Чехії, робила паспорти дітям в Кракові, термінові зробили за 1 місяць, дуже задоволена, встигла на подачу за 1 день
Вумна вутка• 15 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
4 года назад нужно было два оригинала паспорта, двоих родилей. Разницы не вижу в перечни документов. Вот мне интересно, как другие делают.
ПоэтеСССа• 15 января 2023
Мне пока не горит, поэтому жду открытия ДП Документ в Праге.
Но одному из детей уже ездили оформлять в Кракове. Но мы были по записи, без записи трудно попасть, если там не ночевать.
автор Мышка L • 15 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Зараз непотрібно, достатньо одного. Я до війни робила молодшому сину. Та й зараз це вказано й на сайті посольства й на сайті паспортного сервісу. Паспорт одного з законних представників
Заикальница• 15 января 2023
Ответ дляВумна вутка
ДП Документ у Кракові не вимагає паспортів 2 батькіа
ПоэтеСССа• 15 января 2023
Ответ дляВумна вутка
У нас не просили ни сейчас, ни 4 года назад паспорта обоих родителей

Мне кажется, это какое-то местное самоуправсто у вас было
автор Мышка L • 15 января 2023
Ответ дляПоэтеСССа
А вони планують? Це було б класно. Але мені вже горить. Онлайн чергу піймати ніде не можу(. В Кракові буду наступної суботи у справах, думаю підійти хоч спитати
Вумна вутка• 15 января 2023
Ответ дляПоэтеСССа

Как так.
TaFo• 15 января 2023
Ответ дляБанка с бутылками
неправда. добавьте аренду отеля и вы в минусах. сидеть им там не неделю, если два паспориа
ПоэтеСССа• 15 января 2023
Ответ дляМышка L
Планируют в этом месяце, но кто его знает, когда они откроются. Я надеюсь, в этом или следующем точно откроются
автор Мышка L • 15 января 2023
Ответ дляПоэтеСССа
Знати б точно, я б не кипішувала, а так(, паспорт до початку березня, віза до 31 березня.. Й додому хочеться поїхати на трошки всіх побачити, ех
Заикальница• 15 января 2023
Ответ дляПоэтеСССа
Мені ще в листопаді таке казали, що планують відкриватися. Але хто ж його знає, коли це буде. Я чекати не захотіла
ПоэтеСССа• 15 января 2023
Ответ дляМышка L
Ну я бы ехала тогда в Варшаву.
В Кракове на улице стоять не очень...в Варшаве хоть в помещении.
Плакат с автографом зимы• 15 января 2023
В Польщі в гданську подавали документи в живій черзі, то стояли цілий день і зайшли останні перед закриттям. І так це дорого, хтось в районі 3 тис за паспорт. Знайома подавала документи.
ПоэтеСССа• 15 января 2023
Ответ дляЗаикальница
У них уже все готово было в декабре, но видимо возникли какие-то сложности.
ПоэтеСССа• 15 января 2023
Я подожду до начала февраля и тогда уже если не откроется в Праге поеду в Варшаву

Но я с ночевкой считала - там огромные деньги с детьми ехать(((
TaFo• 15 января 2023
автор, в Полтше уже около 6 точек ДП Докумкнт. В Кракове бусики на ЖД вокзале. И Краков работает хуже всех. Я вчера специалтно захрдила. 16.00, а приняли только 90 по очереди. К сравнению: мы подавали в Варшаве, когда он только откоылся и был вообще один. В день прини али более 400 человек. Мы пришли в 6. Записались на листик. В 7 пустмли в здание. В 10 открыли ДП Документ. Всех выстроили в очереди. Запускали человек по 20-30. Живой очереди. По талончикам без очереди на свое время. К 13 мы уже были свободны. Моя подруга из Великобритании тоже прилетала. Как у вас- ребенку 14. Пришли к 8.30. Освобрдились к 16.
Вам на укр номер приходит смс о готовности. Забирать можно и позже.
Срочный загран делают 40 дней. Им делали дольше, около 2 х месяцев, так как заказали соазу два папорта. Уже забрали. Забирать без очереди.
я Кукарача• 15 января 2023
Ответ дляВумна вутка
Четыре года назад оформляла ребенку загран только по своему паспорту. Никакие документы мужа не подавала.
Каркуша Клара• 15 января 2023
Ответ дляМышка L
Есть Светлана я вам дам ее номер телефона она собирает людей и возит на подачу паспорта она помогает во всем . Платите только за дорогу