Привіт дівчата.
Я якось трохи після вчорашнього ранкового інциденту трохи прийшла до тями і намагаюся без емоцій розкласти для себе по полицях.
Отже, тепер в рашистів є можливість нас атакувати ´перепрошитими´ під балістичний запуск системами С300 чи С400. Час дольоту такий, що тривоги не буде. Побачити і збити нам на сьогодні немає чим. З огляду на те, що вони пере налаштовані рукожопами рашинськими, точність попадання+- км. Я не спеціаліст, кажу своїми словами як я зрозуміла з усього того шквалу інформації вчорашньої.
Дуже здивувало як влада кілька годин поспіль себе вела, канали-мільонники туди ж, ніби не розуміли що ж їм триндіти людям.
Чесно кажучи, зараз відчуваю себе як 24 лютого, живою мішенню. Вже якось ми звикли ходити у сховище по тривозі, якась система захисту себе напрацьована.
А зараз що робити?
Які думки?
По-чесному, влада мала сказати, я вважаю щось накшталт "ви всі з зоні ризику, на сьогодні немає чим попередити чи збити цей тип ракет, виїжджайте або щось подібне".
А в ефірі хіба на шашлики не звуть, якесь неприємне відчуття безпорадності...
А зараз що робити?
Які думки?
Ответ дляSo_so
Эти ракеты давно обстреливали другие города Украины.
Так что же Вы предприняли?
Балістичних ракет до вчора не було по Україні! Будь ласка, уважно читайте. Жодної.
Ответ дляStrelka_007
Що кардинально змінилися обставини і критично зріс ризик для цивільних.
Кардинально изменилось только одно - Ваше осознание реальности) баллистика летала весной, почему Вы этого не знали и кто Вам обещал и гарантировал, что таких обстрелов больше не будет - неизвестно. Но влада конечно виновата, что Вас не предупредила о том, что УЖЕ случалось неоднократно. Не знаю что тут еще можно комментировать.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Были! Семейство Искандер это как раз баллистика.
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Удалено администрацией...
Нет, мы победим в любом случае!!!
Kvitkaliliia• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Ви зараз серйозно?
Ответ дляKvitkaliliia
А Кинджали?
Кинджалів в рашистів мало і вони умовно ´високоточні´. А С300 і С400 що в дурня фантиків в летять куди попало.
Nata.t.1970• 15 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Есть новости по Соледару. Вышли наши из него((((
Соледар уже под рашкой?
frumoasa17• 15 января 2023
А коли ті ж самі ракети летіли на Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон чи Онікси по Одеській області вас це не бентежило чи не цікавились чим і як вони дістають?
Ви собі створили власний світ, що ось у Київ не прилітає, отже все добре, війни майже немає, а те що може прилітати не подумали.
Ответ дляMy_Dream
не думаю, що наша влада лише вчора дізналась про ’перепрошиті’ ракети. Питання одне: чому влада не каже правду?
Питання даже не в цьому. Бомбосховища коли будуть
Мені особисто немає куди йти. Пгт з висоток, є тільки підвали під вислтками, ніяк не облаштовані: темнота, дубарь, жодної розетки і туалета.
Піду в сільраду мабуть, буду терооризувати. Не знаю що вони ждуть ще
Про собзників даже починать не буду.
Бажання одне. От би припинить бути «парасолькою», хай ЄС заворушиться по повній. Но нема гарантії що Пітлер туда рило своє суне в такому маштабі.
І їхати я не можу.
І при цьому я не можу не могти, бо я мати.
І всьо, большой прівєт.
Про собзників даже починать не буду.
І їхати я не можу.
І всьо, большой прівєт.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А Кинджали?
Были, но из-за их огромного дефицита они никак не повлияют на боевые действия
Nata.t.1970• 15 января 2023
Ответ дляЛеска
Яке бомбосховище, якщо час підльоту 2 хв і тривоги нема.
Я ответила на вопрос, исходящий из двух зол:школа или квартира
Ответ дляStrelka_007
Как это не было? Искандеры, Тополь м.
Вы себе придумали, что Вы в безопасности, чтобы оправдать свои решения делать то, Вы делаете.
А сейчас ой, власть виновата, не дала команду.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляSo_so
Как это не было? Искандеры, Тополь м.
Тополь это вообще не из той серии
Nata.t.1970• 15 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так до вчерашнего дня это было более-менее безопасно. Там есть укрытия. А сейчас спасёт их это укрытие?
Да,спасет
Они (и я )считаем,что там лучше, чем в квартире
Ответ дляTeonaa
Про собзників даже починать не буду.
І їхати я не можу.
І всьо, большой прівєт.
Про собзників даже починать не буду.
І їхати я не можу.
І всьо, большой прівєт.
Обіймаю Вас, тримаймося...
Kvitkaliliia• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Не бачу сенсу сперечатися і проводити лікбез. Ви просто під впливом вчорашніх подій і начиталися тг-каналів. З теми виходжу ((
frumoasa17• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Що тоді прилітало у Харків чи Миколаїв або Запоріжжя?
Nata.t.1970• 15 января 2023
Ответ дляБонСу
Давно было пора выйти - какой смысл для нас этой мясорубки за пгт мне лично неясно вообще.
Понятно, спасибо
Автор, все так((( но последний абзац про власти вы зря приплели. Что вы хотите от власти? Они нас обстреливают? Претензий никаких быть не может. Вы сами должны принять решение в зависимости от ситуации личной. Никто вам не даст гарантий спокойной жизни сейчас. Есть возможность выезжайте. Нет, примите как есть
ghanioti46• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Вони були завжди, але не літали раніше як балістичні і за 2-3 хвилини не долітали до Києва. Невже різниця не очевидна?
Так долетіли до інших міст. Чи це не рахується?
Nata.t.1970• 15 января 2023
По ТВ мэры и Николаева и др.городов,где @па полная,прямым текстом говорят: Выезжайте
Ага,фиг там,кто уехал...