Привіт дівчата.
Я якось трохи після вчорашнього ранкового інциденту трохи прийшла до тями і намагаюся без емоцій розкласти для себе по полицях.
Отже, тепер в рашистів є можливість нас атакувати ´перепрошитими´ під балістичний запуск системами С300 чи С400. Час дольоту такий, що тривоги не буде. Побачити і збити нам на сьогодні немає чим. З огляду на те, що вони пере налаштовані рукожопами рашинськими, точність попадання+- км. Я не спеціаліст, кажу своїми словами як я зрозуміла з усього того шквалу інформації вчорашньої.
Дуже здивувало як влада кілька годин поспіль себе вела, канали-мільонники туди ж, ніби не розуміли що ж їм триндіти людям.
Чесно кажучи, зараз відчуваю себе як 24 лютого, живою мішенню. Вже якось ми звикли ходити у сховище по тривозі, якась система захисту себе напрацьована.
А зараз що робити?
Які думки?
По-чесному, влада мала сказати, я вважаю щось накшталт "ви всі з зоні ризику, на сьогодні немає чим попередити чи збити цей тип ракет, виїжджайте або щось подібне".
А в ефірі хіба на шашлики не звуть, якесь неприємне відчуття безпорадності...
А зараз що робити?
Які думки?
Businka_05• 15 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Почему целый день?
В тревогу
Вчера были взрывы, несколько подряд, тревога только минуты через 3 после последнего. Хотя такая ситуация не первый раз.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
В Києві не прилітало в будь-яку мить після відходу орків. В тому і справа. Були тривоги, була інформація про ракети і дрони, був час дійти до бомбосховища. Я ж кажу, балістика змінила правила гри, тепер немає інформації про виліт і часу сховатися. Ось в цьому різниця. А влада щоб ´економіка не падала´ знову намагається всіх упередити від виїзду.
Баллистика абсолютно не изменила правил игры. Вам сегодня сказали, что это сложная цель. И вы вместо переезда и сбора чемоданов здесь строчите. Вопросы? Кто вам лекарь?
Ответ дляMy_Dream
не думаю, що наша влада лише вчора дізналась про ’перепрошиті’ ракети. Питання одне: чому влада не каже правду?
От, ті самі думки. А ці дивні заяви, що ранкові вибухи ´не пов´язані з військовими діями´? Типу, зберігайте спокій. Це лякає більше ракет.
emerald_88• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Хто вас вмовляє не виїзджати?! Навпаки, сказано по-можливості виїхати, не знаю чому гк вас інші висновки.
mmi583@mail.ru• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Раскачивание ситуация, претензии к власти им на руку. У них цель - вывести людей на улицу с требованиям смены власти и капитуляции
На вулиці ніхто виходити не буде. А владою багато хто не задоволений. І вони це розуміють. Чому в марафонах і в новинах мусолять тему досліджень Разумкова про рейтинги.
emerald_88• 15 января 2023
Ответ дляvetka
ракеты были всегда, но нас убеждали, что в Киев они не достанут.
Ну неужели одна я знала и понимала, что они достанут и что это может произойти в любой момент?
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляemerald_88
Я - второй буду
После фразы про шашлыки дальше можно не читать - такие неприкрытые политические вбросы, хоть бы выражения сменили ))
А по делу: Игнат вчера официально сказал как есть - ’да, сбивать такое нечем’ и да, власть видимо не ожидала, что по Киеву начнут шмалять, каких еще данных Вам не хватает? Принимайте решения - за Вас его никто не примет.
Ответ дляSo_so
Давайте с другой стороны. Сегодня Вы всё знаете. Что Вы предприняли?
Я не знаю напевне, вчора десь під вечір лише склала з купи заяв якийсь пазл для себе.
Я не можу виїхати прямо зараз. Прабабусю лежачу влаштовую зараз в приватний пансіонат, в мене віддалена робота, в малого онлайн школа. Як тільки закрию всі питання, виїду з дитиною і село. Київ буде ціллю їхніх атак, на мою думку, в найближчі тижні. Слава Богу, встигла обстежити дитину.
emerald_88• 15 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Я - второй буду
Та более того, мне и в метро не менее страшно. Как подумаю что это толпа в замкнутом пространстве под землёй
Kvitkaliliia• 15 января 2023
Ответ дляМэри Лин
Это далеко не первый раз, когда прилетает ещё до тревоги
От мені теж цікаво, де раніше були ці люди? Прилітало і не раз ((
Ответ дляЧашечка чая
Что конкретно?
Що кардинально змінилися обставини і критично зріс ризик для цивільних.
antiguaibarbuda• 15 января 2023
Ответ дляvetka
технически это вроде было невозможно из за дальности как минимум 150-170 км до ближайшей границы. оказалось уже возможно.
до Вышгорода от беларусской границы около 80 км, около 95 - это уже от границы до Пирогово.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Я сама из Киева.Такое ощущение, что для киевлян правило - В Киеве такого нету - значит в других городах тоже.
Сразу вспомнила ситуацию 10 октября и уровень истерик, а для Харькова или Николаева это был обычный день
Ответ дляStrelka_007
То есть, ничего. У Вас есть свои причины жить как живёте, но власть не подала Вам сигнал.
Чашечка чая• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Вы уже на чемоданах?
Kvitkaliliia• 15 января 2023
Ответ дляemerald_88
Ні, не одна. Мета теми зрозуміла
Те же чувства,что и у автора...
Бессилие, уныние, разочарование...
Страха нет. То ,что прилететь может без тревоги,мы уже привыкли. Можно не пренебрегать безопасностью,но оказаться не в то время в неподходящем месте. Нужно просто жить и не портить себе нервы. Меня больше убила реакция т.н. цивилизованного мира на то,что произошло у нас. Никто не выразил сочувствия, Европе уже всё равно,что у нас происходит. Рашистка участвует в конкурсе красоты, из-за дебильных высказываний арестовича пропагандоны ликуют от радости, Соледар... Новостей в последнее время всё меньше и меньше. Положительной динамики нет ,а оружие дают со скрипом по чайной ложке....
Бессилие, уныние, разочарование...
Ответ дляnenatasha
люди, що з вами?
вам вчора і так сказали, що збивати таке нема чим, а ви все чекаєте, що вам скажуть виїзжати
це по типу як не попередили про початок війни
тобто одні люди виїхали під перші вибухи, а інші чекали, коли ж влада скаже - виїзжайте
Ви самі маєте вирішити, як далі вижити.
Тому що роботодавець орієнтується на офіційні заяви влади здебільшого. А в ефірі ´панікі нєт´.
Nata.t.1970• 15 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Я думаю, никто никого в школы в Киеве уже не выпустит. Patriot еще ждать и ждать. Теперь мы как на ладоне 24/7. До жопы все эти 2 стены и укрытия, если ты не знаешь когда прилетит
У меня все знакомые и родственники водят детей в школу