Белоснежко• 15 января 2023

Скільки мінімально грошей треба, щоб видати книжку?

Коли ти невідомий автор. Напрямок досатньо популярний (не художня література, і не академічна наука)
Чи є щось не кацапське по типу їхнього ridero.ру?
І чи можна перебуваючи за кордоном якось мінімальними витратами видавати
Даю справку• 15 января 2023
А букнет вам не підходить?
автор Белоснежко • 15 января 2023
Ответ дляДаю справку
А букнет вам не підходить?
не чула про таке. погуглю. дякую
Я в дамках• 15 января 2023
Спробуйте написати запити в спеціалізовані видавництва. Якщо книга хороша, то успіх може бути
Любящая болтать• 15 января 2023
Я працюю у видавництві. Якщо редакції книга видасться цікавою - безкоштовно + роялті автору. Якщо «можливо піде», то 50/50 з можливістю реалізації видавництвом. Або повністю за рахунок автора. 1000 примірників розміром чуть більша pocketbooks десь 60-80 тис грн
Це якщо через видавництво. Можна і самому і типографії типу Вольф. Хоч 10 примірників.
автор Белоснежко • 15 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
а що таке роялті?
а можете назву видавництва написати?
і чи це можливо усе онлайн, чи автор має фізично приїхати? Я поки що на чернетках... але хочу дуже.
Мні це б хотілося, ну ще щоб як авторським правом закріпити. Звісно, там не винаходи, але якісь авторські думки, образи для пояснення деяких речей, є як я вважаю оригінальними, і хотілося б закріпити за собою що це моє)) тому і книжками б хотілось..
автор Белоснежко • 15 января 2023
Ответ дляЯ в дамках
а якщо автор закордоном? і наскільки зараз українським видавництвам до цього усього? Чи публікуватися можна і у закордонних виданнях, будь якою мовою?
Я в дамках• 15 января 2023
Ответ дляБелоснежко
Життя триває. Якщо хочете опублікувати книгу українською, спробуйте наші нішеві видавництва. Заодно і зворотній зв´язок отримаєте.
автор Белоснежко • 15 января 2023
Ответ дляЯ в дамках
я мабуть зовсім не шарю) як це нішеві видавницва? і чому сае там зворотній звязок?
і це ж мабуть дорого?
Я в дамках• 15 января 2023
Ответ дляБелоснежко
і це ж мабуть дорого?
Наприклад, є неймовірні Дом Хімер, що спеціалізуються на містичній літературі. Віхола, яка друкує фантастичні науково-популярні твори, одна лише їх паліентологія чого варті. Дивитися, де друкують схожі твори і туда пишите.
автор Белоснежко • 15 января 2023
Ответ дляЯ в дамках
а типу популярної психологіі не знаєте - які видавництва?
і взагалі в якому форматі треба? файл вордовський, чи як? я відкрила для cебе SmartEdit (тут якраз порадили) - зручно коректувати..
але я так зрозуміла, що автоматично файл злити в док не вийде і окрема вкладка зберігається в окремому текст.файлі.. чи є опція конвертування в один документ, не знаєте часом?
Дюймовочка• 15 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
ISBN купити і викласти на РУПі ТЗ, там все порахують, вольф дуже дорогі при низькій якості
Дюймовочка• 15 января 2023
Ответ дляБелоснежко
Платите гроші і видаєте що забажаєте
автор Белоснежко • 15 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Платите гроші і видаєте що забажаєте
тема створена про те коли мало грошей, точніше якщо їх ледь на життя вистачає, і хочеться дічзнатися як з мінімальним бюджетом можливо. я чула що раніш на сайті ridero ледь без грошей можна було, але звісно оскільки то расєйськй сайт, то на той сайт і заходити не хочу
автор Белоснежко • 15 января 2023
Ответ дляДюймовочка
а як це ’ISBN купити’?
Дюймовочка• 15 января 2023
Ответ дляБелоснежко
а як це ’ISBN купити’?
Видавництва їх продають, це ідентифікатор вашого твору
Дюймовочка• 15 января 2023
Ответ дляБелоснежко
Шукати того, хто візьметься це зробити безкоштовно, що дуже малоймовірно, папір та фарба також грошей коштують
автор Белоснежко • 16 января 2023
Ответ дляДюймовочка
а хіба оте ridero воно про попереднє видання було? ну я так зрозуміла що там вся фішка у тому, що ти як авто електронний документ чи макет їм шлеш, а вони вже продають замовникам і друкують якщо треба - і від того ціна формується.. але я може що не зрозуміла
КошкинДом• 16 января 2023
послухаю …
Я в дамках• 16 января 2023
Є ще шлях для дуже впертих - Амазон.
Через них ви можете видати електрону книжку з ISBN, їх інтерес - відсоток із продажів та те, що продавати її можна тільки у них. Але я не пом´ятаю, там була заморочка з літературою іноземною мовою.

Сходить на Фртоансерхант та пошукайте людину, яка вам зможе надати консультацію щодо електронної книжки, як технічно її створити та як отримати ISBN.

Якщо мова йде про авторські розробки (курс, методика тощо), рекомендую звернуть увагу на оформлення прав інтелектуальної власності.

Якщо психологія, не знаю, спробуйте Woman Creative Publishing, можливо дівчата зможуть вас скерувати далі.
автор Белоснежко • 16 января 2023
Ответ дляЯ в дамках
Є ще шлях для дуже впертих - Амазон.

о, я у Німеччині, тут якраз амазон популярний)

От про право інтеллект.власності якраз також цікаво дуже. Підскажіть будь ласка як захистити цим правом матеріал..
Звісно поки що усе на чорнетках, але думаю скоро це актуальне стане. до того ж, я розумію, що роками відтягую, бо в технічних тонкощах не розбираюся і тому все скадним здається що страшно аж піддступатися
Я в дамках• 16 января 2023
Ответ дляБелоснежко

Якщо грубо, то є форма, за якою треба подати заявку-опис до державного патентного органа (не пом´ятаю назву). Заявку розглядають, та надають вам документ.
Я сама цього не робила, лише отримувала консультацію за цим питанням. В 2019 році мені пропонували зробити цю послугу за 5000 під ключ. Судя по розцінками, самостійно то до тисячі, максимум
автор Белоснежко • 16 января 2023
Ответ дляЯ в дамках
і це можна мабуть і онлайн? живучи в іншій країні?
5тис - гривень? чи євро?

дякую!
Я в дамках• 16 января 2023
Ответ дляБелоснежко
5тис - гривень? чи євро?

дякую!
Так, все можна робити або відправляючи заказні листи, або заплатити людині, яка принесе ваш пакунок, як кур´єр.

Сума в гривнях
автор Белоснежко • 16 января 2023
Ответ дляЯ в дамках

Сума в гривнях
дякую! намотала на вус)