Реверанс• 16 января 2023

16 січня в Україні відзначають День пам´яті "кіборгів"

Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам´яті "кіборгів", які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери обороняли Донецький аеропорт 242 дні.
Вічна слава героїчним захисникам Донецького Аеропорту.
dajkiri-irina• 16 января 2023
Вічна Слава Героям. Я пам´ятаю

Lena_77_• 16 января 2023
Мій чоловік)
Мариш_ка• 16 января 2023
Ответ дляLena_77_
Мій чоловік)
... і мій племінник
Oksana USA• 16 января 2023
Евдокименко Иван
Шостка, Сумская обл.
Мой ученик... школа #5...

Ему навсегда 22...

Помним и благодарим за подвиг.
Светлая память, Ванечка😔🙏🏻

https://ukraine-memorial.org/ru/biography/evdokime...
Мариш_ка• 16 января 2023
Йому було лише девятнадцять. Пам´яті ’Скельда’ - бійця ’Правого Сектору’
https://veterano.com.ua/index.php?option=com_conte...
побратим мого племінника(((( і ще 18 з тих, кого знала особисто(((
Мариш_ка• 16 января 2023
Сергійко Табала, ’Сєвєр’ - наймолодший кіборг, Герой України(((
Леска• 16 января 2023