Новогодняя пальма• 16 января 2023
Мефенаминка. Помогите сбить ребенку температуру!
Ребенку 9 лет, первый день болезни, температура шарашит за 39, в принципе это обычное течение болезни у нас, всегда на таких высоких температурах болеем. Нурофен и парацетамол сбивают медленно и не надолго (часа на 3). Тут читала про мефенаминку, раньше никогда ее не принимала и не давала детям. Это сильное жаропонижающеее или это противовирусное? Какое в нем действующее вещество? Спасибо.
СКИБИДЫШь• 16 января 2023
Мефинаминку можно с 5 лет
1 капсулу или пол таблетки
Отлично сбивает
Она у нас в аптечке всегда и везде.
1 капсулу или пол таблетки
Отлично сбивает
Она у нас в аптечке всегда и везде.
Паспортный стол• 16 января 2023
Действующее вещество - мефенаминовая кислота. Не парацетамол, не ибупрофен.
Показання для застосування.
Гострі респіраторні вірусні інфекції та грип.
Біль низької та середньої інтенсивності: м´язовий, суглобовий, травматичний, зубний, головний біль різної етіології, післяопераційний і післяпологовий біль.
Первинна дисменорея. Дисфункціональні менорагії, у тому числі спричинені наявністю внутрішньоматкових контрацептивів, за відсутності патології тазових органів.
Запальні захворювання опорно-рухового апарату: ревматоїдний артрит, ревматизм, хвороба Бехтерева.
Діти.
Препарат протипоказаний дітям віком до 5 років.
Спосіб застосування та дози.
Застосовувати препарат слід під наглядом лікаря, який визначає дозу та тривалість лікування. Застосовують внутрішньо. Препарат слід приймати після їжі, запиваючи молоком.
Дітям віком від 5 до 12 років – по 250 мг 3-4 рази на день.
Показання для застосування.
Діти.
Спосіб застосування та дози.
размахер• 16 января 2023
Мне педиатр сказала, что это ’парацетамол для бедных’. Это не мое мнение. Мнения по этому препарату разные. Побочки серьёзные. Я рискнула, однажды дала, так как ситуация была как ваша. Температурили 3 дня.
Не любовница• 16 января 2023
Как бы температурой организм борется с вирусом. Мефенаминку врач назначала как противовирусное.
Верочка 100%• 16 января 2023
Ответ дляразмахер
Вам би педіатра змінити, якщо він порівнює мефетамінку із парацетамолом.
У них зовсім різні принципи дії і призначення для застосування.
Те, що збиває температуру, то так би сказати побічний ефект, але не головна сфера застосування мефетамінки.
размахер• 16 января 2023
Ответ дляВерочка 100%
В мене педіатр нормальний, ще й алерголог. Я процитувала її слова. Вона ж не пересічна людина без спец.освіти. Тому думайте.
Верочка 100%• 16 января 2023
Ответ дляразмахер
Ця спец освіта в Україні вартує недорого.
Знаю,як медики за гроші здають сесії
Хочете вірити такій людині, прошу дуже.
Але її слова є помилковим.
Знаю,як медики за гроші здають сесії
Хочете вірити такій людині, прошу дуже.
Але її слова є помилковим.
размахер• 16 января 2023
Ответ дляВерочка 100%
Знаю,як медики за гроші здають сесії
Хочете вірити такій людині, прошу дуже.
Але її слова є помилковим.
Знаю,як медики за гроші здають сесії
Хочете вірити такій людині, прошу дуже.
Але її слова є помилковим.
Є як мінімум протокол лікування, у якому і близько немає даного препарату, тому доцільність його - викликає дуже великі сумніви і питання в принципі. На цьому дискусію я завершую.
Новогодняя пальма
• 16 января 2023
Ответ дляsvr_2008
Отлично сбивает и долго держит. Но действовать начинает примерно через час! На ночь отличный вариант чтобы ребенка не будить каждые два часа
Спасибо всем! Уже купили, дала, температура сбилась.
Верочка 100%• 16 января 2023
Ответ дляразмахер

Самі придумали ?
Хочу той протокол побачити ?