Кайдашева дочка• 16 января 2023

Как думаєте когда начнут выпускать парней из страны?

Cat88• 16 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Тут цікавий ще такий момент - після оголошення перемоги кордон України для чоловіків відкриють, а всі плюшки в Європі припиняться, тому поїхати чоловіки зможуть хіба що туристами за власний кошт.
А всіх, хто був в Європі, попросять їхати додому.
Тому буде два зустрічних потоки - жінки з дітками повертаються додому, а ’не вміючі воювати’ чоловіки будуть їхати туристами ’Париж подивитися’.
А тут кто то надеется еще и штаны на пособие посадить?) смешно. Мне нравятся лозунги рожу третьего ребенка и с мужем поедем заграницу пусть нам обеспечивают европейскую жизнь

Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
І вони всі такі поїдуть в Європу і легко там знайдуть роботу?
Що саме цікаво так це те ,що до війни тут постійно насміхалися над заробітчанами,а зараз риторика помінялася. Всі різко захотіли ними стати .
Milly111• 16 января 2023
Ответ дляCat88
А победу как получить??? Жизнями только военных?
Удалено администрацией...
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляКарина75
Работа есть нормальная и ее достаточно. Если женщина устроится, то к ней приедет муж. Поищет работу, заключит контракт и останется.
Теоретично така можливість є. Після перемоги побачимо, як воно буде на практиці.
Юлькин 1986• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Авторко,як думаєте,коли вже почнуть повертати в Україну отих парнЕй,які всіма правдами і неправдами втікали після 24 ?
А коли вже зроблять ротацію нашим Захисникам? Вас це питання не цікавить?
Згодна, про це ніхто не питає
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляCat88
А для чого ж їм відкриті кордони для чоловіків? Саме для цього.
Леді_в_пледі• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Це мене не дивує, воно постійно так працює. Але, здається, не всі розуміють шо то таке - поїхати працювати за кордон
Oksana-f9a3• 16 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Можливо, тому, що Європа і світ стараються забезпечити в першу чергу жінок і дітей житлом і іжею ?
Я мала на увазі на роботу виїхати. В моєму рідному місті роботи взагалі не було до війни, зараз тим більше на кордоні з росією, в деяких житло розбомблене, і багато як не в Києві то за кордоном були до війни.
Cat88• 16 января 2023
Ответ дляMilly111
Удалено администрацией...
Мне так нравится эти анекдоты про методичку. Мой воюет с 2014 года, а ваш где

Карина75• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Их не будут возвращать, сложно очень это. Если они станут на консульский учёт. А консульский учёт добровольный и ещё деньги заплатить за постановку надо. А они могут становиться , а если не хотят , то не будут.
Юлькин 1986• 16 января 2023
Ответ дляMilly111
Удалено администрацией...
Ні, давайте вашого вам залишимо, а мій хай гине, так краще для вас, вірно?
🤔
Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ дляMilly111
Удалено администрацией...
Ні . То тільки хлопці ЗСУшники винні цій країні ,всі інші ні.
Milly111• 16 января 2023
Ответ дляCat88
Я не замужем
Но если бы и была, точно не хотела бы, чтобы жизнью и свободой моего мужа распоряжались
То, что Ваш муж воюет - его выбор, я за то, чтобы выбор был у всех
Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ дляCat88
Таким байдуже.
Milly111• 16 января 2023
Ответ дляЮлькин 1986
🤔
Я не замужем, ещё раз, для неумеющих читать
Cat88• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я б таких умных как те выше лишала гражданства, а в Европе, которая им снится , всех пособий
Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ дляКарина75
Ну не скажіть . Було б бажання ,а механізм повернення знайти можна.
ghanioti46• 16 января 2023
Ответ дляБармалеина

Чиєї, цікаво, капітуляції?
Русні. Ви подивіться на дату її реєстрації.
Cat88• 16 января 2023
Ответ дляMilly111
Я не замужем
Ну тогда нужно было покидать страну сразу в 2013 году

Юлькин 1986• 16 января 2023
Ответ дляMilly111
Немає значення, у вас лозунг, давайте когось залишимо, а можливо якщо б не вибігали деякі, то і не гинули б кожен день хлопці.....
А так одні по барам гуляють, а інші думають як вас захистити, де мораль?
Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ дляCat88
Туи таких тьма -тьмуща сидить. А як тема під анонімами то від прочитаного волосся дибом встає .
ksunuyabelaya• 16 января 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
А кто должен воевать,победить,пока вы ждёте?
А слово капитуляция вас не смутила?
Юлькин 1986• 16 января 2023
Ответ дляCat88
Після війни по перше не впускала би таких чоловіків
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
1. Чоловіки воюють.
2. Ті, хто в резерві, працюють де можуть за мінімалку.
3. Виїхавші жінки і діти фактично на самозабезпеченні, чоловікам треба лише самих себе прогодувати
4. Знаю безліч випадків, коли дружини ще й безробітним чоловікам в Україну кошти шлють щомісяця з Європи.
5. Багатенно чоловіків волонтерять і вартують в ТРО.

Це все ненормально, але війна все змінила, нам треба перемога.
Milly111• 16 января 2023
Ответ дляCat88
В 2013 не думала об этом, серьезно задумалась в 2019
Сейчас работаю на американском проекте, поэтому в скором будущем действительно собираюсь это сделать
Kusalochka• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Кто-то сбежал, а кто-то вернулся родственники с ЗУ много лет живут в Польше. 2 брата приехали в первых числах марта. Один десантник, один в ППО.
Cat88• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Да я стараюсь сюда и не заходить и не читать, такое впечатление иногда что читаю коменты русских орков
натуничка• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Cat88• 16 января 2023
Ответ дляЮлькин 1986
Так они ж устали, им на море надо
автор Наталья-249d • 16 января 2023
Ответ длячаревна
Да уж ...сидя за бугром, только можно такие темы создавать
Я в Украине.Мой муж выездной.У нас ребенок с инвалидностью.Старший сын 21 год не воюет,не работает уже год и уже не учиться.Очень хочет уехать и зарабатывать за границей,а не тут ,в поселке 6 тыс.грн Просил взять на контракт ,но не прошел.Не мобилизируют,хоть и не скрываеться особо.Большой не добор веса ,но по непонятным причинам:(.