ghanioti46• 16 января 2023
Ответ дляMilly111
Я в Києві, а ви де? Руснявий троль
Де я видно у моєму профілі. А ось ви десь за уралом.
Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
А як будемо визначати кому дано, а кому не дано? Кого відправити воювати, а кого відпустити в Європу?
«По справедливості».
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляTerramiss
якось забагато злорадства як на мене.
багато жінок влаштувалися вже на роботу. по програмі обєднання сімей чоловіки зможуть приїхати і інтегруватися.
за певними професіями дуже не вистачає робочої сили. тому будуть варіанти.
Будуть. Після перемоги.
А зараз нема чого вигадувати, як чоловіків під спідницями вивозити.
Oasis in the Desert• 16 января 2023
Ответ дляMilly111
Удалено администрацией...
А що країна може зробити в цьому випадку?
Юлькин 1986• 16 января 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Их всеми способами хотят вернуть,а вы говорите-выпустить. Нескоро
Особливо ті, хто працював в СБУ і при должностях були, виїхали , аж гай шумів, в тапках
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляTerramiss
думаєте в нас питатимуть?
вивозили і далі будуть вивозити...
Але при цьому ще й стогнати будуть ’Пачему я далжна платіть 5 тисяч взяткі, еслі можна об´явіть капітуляцію’.
Суки
Mira29-c3c3• 16 января 2023
Ответ дляTerramiss
думаєте в нас питатимуть?
вивозили і далі будуть вивозити...
А ким будуть заміняти полеглих хлопців?
Oasis in the Desert• 16 января 2023
Ответ дляCat88
Да я стараюсь сюда и не заходить и не читать, такое впечатление иногда что читаю коменты русских орков
Почему сразу орков? Разве наши мужчины все поголовно смелые? В моём подъезде мужчины призывного возраста испарились. Остался один сосед, но он на стратегическом объекте работает.
Юлькин 1986• 16 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А ким будуть заміняти полеглих хлопців?
З інших країн мабуть хлопці будуть йти, сором ..
Ответ дляБорисфенка
Тут цікавий ще такий момент - після оголошення перемоги кордон України для чоловіків відкриють, а всі плюшки в Європі припиняться, тому поїхати чоловіки зможуть хіба що туристами за власний кошт.
А всіх, хто був в Європі, попросять їхати додому.
Тому буде два зустрічних потоки - жінки з дітками повертаються додому, а ’не вміючі воювати’ чоловіки будуть їхати туристами ’Париж подивитися’.
Вы правда думаете, что те кто чудом отпетляет от призыва будут сидеть и ждать следующей войны? Поедут работать и устраиваться к женам
Ответ дляБорисфенка
Суки
просто слабкі духом люди. я особисто знаю кілька людей, які на початку війни плакалися що требе домовлятися і будь яким способом припиняти війну. Ні вони не за рашку. просто бояться за свої життя і комфорт.... нажаль.
Юлькин 1986• 16 января 2023
Ответ дляTerramiss
Всі бояться, Чи нам наше життя не важливо?
Але треба ж розуміти , що якщо не ми, то хто?
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляAmira-a
Ця війна ще буде тривати хтозна-скільки. Тому петляти їм не перепетляти.
Ответ дляНаталья-249d
Удалено администрацией...
Гм… У меня вроде и муж выездной (по кол-ву несовершеннолетних детей), но нормально живем в Днепре, под ракетами, ага. Снимаем квартиру, работаем.
Выползайте уже из своего поселка и не стоните на форумах. Прилететь может не только в Днепр.
А стонать проще всего, капитуляцию она ждет чтоб штаны вывезти.
А вообще по нику с латиницей и цифрами + дата регистрации это типичная матрешка ипсо.
Светлана777• 16 января 2023
Как думаете,когда будет ротация тех,кто уже почти год на фронте? Или там какие то мифические ’котики’ защищают нашу страну? Они наверное не хотят к своей семье,да?
Ответ дляБорисфенка
А вы оптимист)))
Если не закончится, то многие мужчины будут искать способ выехать и объединиться с семьями. И строить жизнь с нуля но новом месте, а не пожизненно в войне жить. Тем более все большему и большему числу людей становится не за что тут держаться. Жильё разрушено, работы нет и поддержки от государства тоже.
Ответ дляjulil
А вы оптимист)))
Зараз і вас ботом обізвуть)) тут такі думки не люблять)
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляjulil
А вы оптимист)))
Та ясно, вам без разніци.
Ответ дляjulil
А вы оптимист)))
Удалено администрацией...
Борисфенка• 16 января 2023
Ответ дляОльгаХ
Вот! Точно! Вы ванганули поток новых тем ипсошницам и нашим украинским штанострадалицам
19-річна дівчина намагалася вивезти на авто за кордон свого 32-річного знайомого
На кордоні з Угорщиною українські прикордонники зупинили машину, в якій на задньому сидінні під ковдрою переховувався чоловік.
Тепер дівчині загрожує кримінальна відповідальність за організацію незаконного переміщення осіб через кордон до 5 років позбавлення волі.
Новини України | Підпишись
Ответ дляБорисфенка
Новини України | Підпишись
Не пойму вот, то ли я брезгливая такая, то ли хз. Я не смогла бы жить потом с существом мужского пола, спать с ним, зная, что я или кто то вывозил его в багажнике или под сиденьями авто. Ну как на него потом смотреть? Как на вошь разве что