Кондуктор троллейбуса• 17 января 2023

Увага! На форумі ворог! Не називайте свої населені пункти!

Під виглядом "Хочу купити хату там то, а чи безпечно? А чи є поряд "стратегічне"?і т.д. Ооблива увага до ЗУ!
Незламна Україна• 17 января 2023
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Кто пишет ’есть на картах’ и по спутнику видно не понимает как это работает. Правильно все автор пишет. Если есть хоть-малейший шанс навредить, лучше перестраховаться и просто промолчать.
Удалено администрацией...

Незламна Україна• 17 января 2023
Удалено администрацией...
Незламна Україна• 17 января 2023
Ответ длямладокошкина
да які карти?вже 21 століття...я розумію коли люди сдають блок-пости, або відео з ВСУ-це так зрозуміло, що не можно...але чому про вибухи не можно одразу говорити, я цього не розумію
на картах і інше не все є,а щоб дізнатися - треба людський ресурс,треба шукати людину,яка дізнається і т.д. це час,клопіт,гроші . а тут безкоштовно вивалили язика і патякають. і вся інфа не встаючи взагалі з місця. встигай конспектувати. отак збирається по крихіткам інфа і передається куди треба. а дурні ляпають..

бо наступного разу поцілять точно,якщо був промах.

по крихіткам створюється загальна картина. Немає нічого кращого як розповіді тих,хто живе на місцях. Ніякі карти того не передадуть.

ЯЗИКАТІ -НАХОДКА ДЛЯ ШПІОНА.
МощныйШива• 17 января 2023
А тема ’опишите свой город не называя его’
Тоже подозрительная, как раз для кацапни, все выложили
Piracanta• 17 января 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
а почему именно село на западе
там у всех есть телефоны
это же вам не села какие-то в Днепропетровской обл.
Тоже прочитала и удивилась, но промолчала. Решила не разубеждать автора комментария в его высокомерии.
Shipowner• 17 января 2023
Ответ дляОлечка79
Припоминаю начало войны , соседи бегали доставали чтоб выключали свет, бо светомаскировка и все такое, вдруг Дрон прилетит или самолет , прям на нашу улицу и атакует наш дом. Когда стали сидеть без света, и он ночью бывает , светятся бегуны аж бегом и не вспоминают уже про светомаскировку ))
Были другого вида бомбежки! Самолёты и вертолёты !
И светомаскировка , особенно для вертолётов, не последняя вещь! Они ориентируются и! по наземным объектам
66сезон666серия• 17 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Учора в темі ворог допитувався за маленький аеропорт.Ворогу цікаво,а що там?А чи правда про те,що там прилітало?Бо хату знайшла ,тільки там хочу купити!
Це та, що зі СлАбажанщіни? Вона і зараз пише в іншій темі, обзиває всіх потворами і розказує, що вона з розбомбленої Харківщини. Але дуже цікавиться про аеропорт в районі Коломиї

Да будет так• 17 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Абсолютно спокойно, начиная с ’Увага!’ и кучей восуоицательных знаков
А що не так зі словом ’увага’? Це ’вніманіє’ російською, може ви не правильно переклали. До речі, жовтий сигнал світлофора теж має значення ’увага’, вас і він в паніку і стрес заганяє?
Меряю линейкой• 17 января 2023
Ответ для66сезон666серия
Так а чому не поскаржилися?
Не пью, не курю• 17 января 2023
Ответ дляЛасунка
Удалено администрацией...
Вы ей нагрубили изначально, и жалоба?? Жалуюсь на вашу грубость.
Незламна Україна• 17 января 2023
Ответ дляМощныйШива
саме так. пришелепкуваті все порозповідали. притрушені.
Леся Українка• 17 января 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Мне такая тупица из Трускавца писала. Я из Ха в начали войны поехала в никуда...спасая семью. Представляете? А это писало гадости, что я выпвтываю и рашисткой обозвало.
Я не совсем поняла ваше послание)
Вы хотели сказать, что не все, кого называют рашистами рашисты?
Это правда.
Но не в моём случае)

Там как раз тема была такая, что нам вроде как бальзам на душу) Но были нюансы+дата регистрации. Я обратила на это внимание вслух) Мне в личку написали, что мои кишки намотают куда-то там))
Сижу_и_плачу• 17 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Заходить можно везде, просто от вашего комментария вообще ничего не изменися, тем более, что истерику в заголовке увидели только вы.
А вы нервничаете)
Зачем оно вам надо?
Я не нервничаю.
Я смеюсь над истеричками, которые тешат чувство с значимости и тратят столько сил и эмоций на ловлю шпионов на форуме
Ласунка• 17 января 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Жалуюсь на вашу грубость
автор Кондуктор троллейбуса • 17 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
А вы нервничаете)
Зачем оно вам надо?
Вона нервує,бо не зібрала інформацію,та ще й в особистих фото місцевості попросить’бо їде здалеку терміново купити хату.але...’Той,хто хоче купити,і сам все подивиться,що йому потрібно у відкритому доступі.Дівчата,не описуйте,що біля вас знаходиться,не розповідайте про свою місцевість!
младокошкина• 17 января 2023
Ответ дляНезламна Україна

ЯЗИКАТІ -НАХОДКА ДЛЯ ШПІОНА.
да я вас зі спутника можу побачити, які карти?в гуглі є програмі так це самі прості з яких ви самі можете побачити свою вулицю, будинок
Леся Українка• 17 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Я не нервничаю.
Ну обычно когда смеются, не начинаю с ’как же вы достали’)
Piracanta• 17 января 2023
Ответ дляДуняша
А при чому тут опис міста/села у якому спокійно, комфортно і добре? Одна справа інформація про базування чи локацію військових ( про об´єкти військові і стратегічні мовчу, бо цю інфу і так вони знають) і зовсім інша про ціна на квартири, наявність магазинів і комфорту у якомусь містечку в горах.
В тій темі автор декілька разів перепитувала про аеродром і військовиу частину. Чи прилітало туди. Автор могла бути ким завгодно. Дійсно покупцем будинку, або ні.
Мэри Попкинс• 17 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я не совсем поняла ваше послание)
Это правда.
Но не в моём случае)

Ужас.
Ну, я написала свой случай, что есть вот такие параноики, как встретились мне.

Бочка порохУ• 17 января 2023
Ответ дляиз желе я
Діч. Типу карт в інтернеті немає
А, как думаете, зачем вербуют наводчиков из местных? Типа карт к рашни нет?
Я из Винницы. Поймали местного козла, который навёл на аэропорт. А в Киеве на ТЦ, где наши располагались, тик-токер 30-летний дебил видео выложил, и все знаем, что случилось потом.
Смотрю, люди уже расслабились….
66сезон666серия• 17 января 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Так а чому не поскаржилися?
Скаржилася, але її не блокують чомусь
Меряю линейкой• 17 января 2023
Ответ для66сезон666серия
Скаржилася, але її не блокують чомусь
Посилання дайте
Отжигающая• 17 января 2023
Какие странные требования, лучше кричите чтоб АНОНИМОВ поснимали) во всех темах.
Ласунка• 17 января 2023
Ответ для66сезон666серия
Скаржилася, але її не блокують чомусь
Потому что за чьи-то фантазии здесь не блокируют. Вы докажите сначала.
Ласунка• 17 января 2023
Ответ для66сезон666серия
Скаржилася, але її не блокують чомусь
Shipowner• 17 января 2023
Ответ длямладокошкина
Не все, поверьте) увидеть мало-надо знать ,что за объект, плюс есть подземные объекты и тд
Мядуза аля моргонер• 17 января 2023
Автор, я теж ту тему читала і з´явилися такі думки. А я зовсім не параноїк і не істеричка. Буцім то безневинні питання про стратегічні об´єкти.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 17 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Удалено администрацией...
Бочка порохУ• 17 января 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Похоже на женщину, которая расспрашивала, как проехать в воинской части, ей к мужу надо. Интересовало, блок посты стоят, долго ли ехать?
И особо одаренные ей советовали под лозунгом «ачетакова, думаете, у рашки карт нет, вы че, в шпионов играете»?. И через пару дней туда был удар.
Да будет так• 17 января 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Я не нервничаю.
Ви про корегувальницю з Харківщини чули? Які кошти їй росія заплатила читали? Увага, питання: москолота їй тисячі доларів платила за просто так? Чому ж вони, рашисти, просто по карті не подивились, чому супутникові знімки не відкрили разом з Гуглом,навіщо такі гроші зрадникам України давати? За що вони платять? А русня зайвої копійки не дасть. Значит є в тому потреба, в тих корегуваннях.