Jane75632• 17 января 2023

Шукаю житло в Західній Україні

Потрібна 2 кімн кв для довгострокової оренди. Розгляну будь які варіанти.
Може знаєте хто здає чи самі здаєте. Напишіть в особисті
Дякую
Forever_young• 17 января 2023
Оооо)шукайте одразу і купу грошей😉

Леді_в_пледі• 17 января 2023
Якби знала де Західна Україна то підказала б, а так вибачте
Темканика• 17 января 2023
автор олх риадом и фейсбук вам в помощь.куча вариантов.
автор Jane75632 • 17 января 2023
Ответ дляТемканика
Олх не дуже надійно
Forever_young• 17 января 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Вам надо было ник не Леди в пледе,а в белом пальто)
Леді_в_пледі• 17 января 2023
Ответ дляForever_young
Чому?
Love_Love_Love_• 17 января 2023
Я все проспала? Україну поділили вже ? О Боже, на які частини?

TANYA 0 0 0 0• 17 января 2023
Краще уточнити де саме шукаєте. Так як квартирі в Львові і квартира в малому місті чи селі Тернопільській або Хмельницькій області це різні речі і різниця в ціні велика
Елена1265• 17 января 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
На заході України
автор Jane75632 • 17 января 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Розгляну всі варіанти
Мишкина Кошка• 17 января 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Классно, сидя в своей квартире, над переселенцами издеваться?
Мишкина Кошка• 17 января 2023
По теме - автор, попробуйте в фейсбук группах интересующих городов создать посты.
smillla• 17 января 2023
В Мукачево сейчас от 8000-12 000 квартиры. Но будьте готовы , что свет днем будет 2 раза по 2 часа ! Отопления здесь нет центрального , вода тоже отсутвует и часто не совпадает со светом ) В Ужгороде похожая ситуация.
Pinat• 17 января 2023
Ответ дляsmillla
А как там люди греются?
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляJane75632
Олх не дуже надійно

А тут надійно???
smillla• 17 января 2023
Ответ дляPinat
А как там люди греются?
У многих газовые котлы и трубы со стены
Кто кондером, кто радиаторы вместо батарей
Сама была в шоке после Зп
Но здесь тепло как в Крыму
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляPinat
А как там люди греются?
В Угорщину бігають :)))
Ніяк - на генераторах живемо. Прикарпаття і Карпати також.
З постачанням електроенергії на заході України срака повна.
Pinat• 17 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
В Угорщину бігають :)))
Так у вас из-за отсутствия электричества нет отопления ? А я подумала , что у вас там система другая . Могут же не отключать свет там где котельные , чтоб у людей хоть тепло было.
smillla• 17 января 2023
Ответ дляPinat
Та нет здесь котелен вообще !! Нет центрального отопления
Может в Ужгороде и есть

Pinat• 17 января 2023
Ответ дляsmillla
Может в Ужгороде и есть
Вот оно как ... Спасибо за разъяснение . Т.е выход -газовый котел в квартире получается при нынешней ситуации .
smillla• 17 января 2023
Ответ дляPinat
У кого котел, у кого радиаторы. Частные дома и печки на дровах много
smillla• 17 января 2023
Ответ дляPinat
В Болгарии таже фишка, но без газовах котлов .
Pinat• 17 января 2023
Ответ дляsmillla
Ну в Болгарии по-теплее будет , там наверно можно кондиционером обойтись.
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляPinat
В нас від котелень дуже мала частина має тепло. Можуть не відключати. Але відключають. Котельні, лікарні.
Будівельні компанії і тп підприємства кумів/братів/сватів мера не відключають - бо це ’критична інфраструктура’.
Якось так.
Ну ще цікаві цифри мені називались за ’критичну’ і не відключення.
Навіть бачу хто скористався. Ну таке. Я на генераторі.
smillla• 17 января 2023
Ответ дляPinat
В Болгарии зимой в ванне тапки к полу примерзают) Там зимы не египетские))
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляPinat
Краще на дровах + соняшні панелі.
Газ також сьогодні є завтра нема.
Ми теплонасос поставили цього року.
СЕС вже фінансово не тягнули таку як нам треба.
Pinat• 17 января 2023
Спасибо , вам девочки за ответы , не буду дальше развивать эту тему , а то перед автором неудобно)
всеЛенаЯ• 17 января 2023
Ответ дляPinat
Та воно може й автору корисно буде на що увагу звертати.
Але люди в нас у більшості своїй зниклі до комфорту та достатку - понили, посварили владу, прокляли москалів та й поставили собі екофлоу, генератори і тд і тп. Треба звертати увагу на такі моменти.
І інтернет. Тут поки що провайдери не тішать. В мене оптоволокно - максимум півгодини тримає після відключення. Але по селах водафон краще ніж у місті мобільні дані працюють. І краще ніж київстар.