Не гавкаю- но охраняю• 17 января 2023

Хто орендує квартиру вже майже все життя

Ви вже звикли до такого? А як далі? Ходила на манікюр до дівчини, і ми тоді розговорились про оренду, і вона сказала що не бачить сенсу купувати своє, типу всі орендують, а на своє ще спробуй на собирати. І на роботі зі мною працювала жінка яка все своє життя орендує квартири, їй уже за 40 має сина, на той момент орендувала квартиру, практично за містом щоб було як найдешевше. Чесно, думала що як би не було, але з часом кожен має мати своє житло, там же пенсія і за що потім платити за квартиру. Але і мені уже 29 а я ще орендую, і поки нічого не світить)))
Паспортный стол• 17 января 2023
Уже 29, так написали ніби 59)

Латвийские_Номера• 17 января 2023
Ви так написали, за сорок, це старість чи що?
Праздничный сервиз• 17 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Уже 29, так написали ніби 59)
Ну то час швидке ко біжить, аж занадто.
ОченьПриятно-Царь• 17 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Уже 29, так написали ніби 59)
Я в свои 50 живу на сьеме: война епт
Апочемучка• 17 января 2023
Пока работаешь - возможна аренда. Но как на пенсии - не представляю
Пугачиха• 17 января 2023
Арендуем жилье 24 год, и да, это действительно очень удобно. Удобно выбирать именно то,что подходит , а требования меняются ну не ежегодно, но раз в 5 лет- наверняка.
И я правда не понимаю для чего покупать / продавать каждые 5-7 лет жилье, делать ремонт ( огромный стресс), когда можно просто упаковать вещи и переехать в уже готовое и совершенно подходящее?
Брююнетка• 17 января 2023
Своего жилья нету
Но мечтаю конечно иногда даже смотрю квартирки на олх
Но денег нету🙈

автор Не гавкаю- но охраняю • 17 января 2023
Ответ дляПаспортный стол
Уже 29, так написали ніби 59)
Яка різниця, я 9 років орендую. Свого нічого не маю, абсолютно.
Ответ дляЛатвийские_Номера
Про старість ніхто не говорив. Я мала на увазі що для мене в такому віці, всі вже з квартирами) мені тоді було 23 коли ми працювали разом. Думала що в 40 уже буде квартира, машина) Зараз уже все сприймаєш по іншому
Пугачиха• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Если вы чувствуете, что уже готовы остановить свой выбор, то действуйте: копите/ берите ипотеку/ заключайте договор пожизненного содержания и пр. Все у ваших руках
Ответ дляПугачиха
Це напевно такий варіант підходить коли є фінансова можливість! На пенсії в 5тис квартиру не орендуєш)
Латвийские_Номера• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
В вашем возрасте я тоже много фантазировала
Ответ дляБрююнетка
Своего жилья нету
Но денег нету🙈
Ми колись думали купити ділянку і будуватися)
Пугачиха• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Да, это не выбор от безысходности, а выбор в пользу комфорта
Женамужная• 17 января 2023
Ну а ми купили своє у Харкові, а тепер ні кінця ні краю війні і житло то даром нікому не потрібне... ніхто не знає як станеться завтра. Може зустрінете чоловіка і будете жити в своєму.
Мядуза аля моргонер• 17 января 2023
Мій брат при досить непоганому доході знімав житло досить довгий час і не переймався, при цьому авто купував із салону кожних 2-3 роки і не бюджетні, ні в чому собі не відмовляв, переїздив майже півсвіту, про власне житло тільки роки 3 тому задумався, і то це зараз в процесі будівництва, все робить сам, і не в ущерб собі і дітям
Oksana-f9a3• 17 января 2023
Ми з чоловіком маємо квартиру в вашому віці, але це допомога батьків; самим назбирати дуже важко в нашій країні житло не сильно доступне.
Пикарда• 17 января 2023
Орендувала 10.5 р. Більше не хочу. Поки працюєш і є здоров´я все ок, якщо реально серйозна хвороба - рахуй на чемоданах. Нема сенсу купляти побутову техніку, як своя мікрохвильовка, пралка, бо якщо доведеться з´їжати, бо у власників син женився/діти виросли/продають - чим більше речей тим більшою катастрофою обертається пошук нової квартири, щоб на все було місце.
Брююнетка• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Чудо маєте кошти то чому б і ні
Але в мене покищо коштів нема
Але я не здаюсь, я мрію
Я в декреті маю інтернет магазинчик, поставила собі ціль в цьому році почати активно ним займатися і якщо буде виходить то хочу відкладати кошти
Побачимо, що з цього вийде

П.с ж чоловік, працює сам на себе, живемо покищо у його батьків, він відкладає на житло але мені хочеться самій спробувати, якось так 🤭

Ответ дляПикарда
Ви праві на 100% Але ж так тяжко заробити на щось своє! Нажаль ціни ну просто космічні, а зарплати мінімальні. Заплати за оренду, комуналку, їжа, поб.хімія і все більшої половини зп уже нема
Ответ дляБрююнетка
Чудо маєте кошти то чому б і ні
Але в мене покищо коштів нема
Але я не здаюсь, я мрію
Побачимо, що з цього вийде

Ви молодець) В мене постійний страх що не вийде, або щось піде не так. Скільки вже раз планувала щоб займатись чимось своїм, але почати не можу, заважає страх! А який саме у вас магазин? Косметики?
Пикарда• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Тому зараз живу з батьками і то явно надовго. Бездітна тітка обіцяє залишити 2 хати і гараж, які дід збудував... Одним словом, якщо доживу, років у 45-50 буду багатою спадкоємицею
Полиэтиленовый привет• 17 января 2023
Арендуємо. А що ще робити? Батьки переїхали з села до міста, арендували, потім не те що квартиру, хліба не завжди було за що купити. Спадку, окрім хати в селі немає. Тепер я навіть рада, що не було свого житла. Невідомо чи взагалі місто залишиться.
Серьезная баба• 17 января 2023
Ответ дляПугачиха
А когда будет 60, 70 лет откуда деньги?
КондуктЕр тролейбуса• 17 января 2023
Зараз живу на 5тій квартирі. Нормально. Новий район. Не треба ремонти робити. Але вважаю, що до пенсії маю щось придумати. Хоч маленьку.
Пикарда• 17 января 2023
Ответ дляСерьезная баба
А когда будет 60, 70 лет откуда деньги?
Надеюсь к тому времени когда нынешним 30-летним будет по 70 лет будут бюджетные дома престарелых. Будет жить по 3-4 бабушки в комнате, за скромную плату с пенсии.
А поговорить?• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А де/ ким працюєте?
Ответ дляА поговорить?
А де/ ким працюєте?
Адміністратор в салоні
Ответ дляПикарда
👏👏👏
А поговорить?• 17 января 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Адміністратор в салоні
У військоматі, чи як там зараз центр комплектування, заробітна плата від 43, логіст диспетчер на телефоні +-40, ріелтори також не бідують. Це всі без досвіду та освіти.