Чебуравлик• 17 января 2023
Рекомендую до перегляду фільм Щедрик всім кому "какая разніца на каком язіке"
У розпал війни між могутніми імперіями діти, які втратили батьків через репресивні режими СРСР та Третього Рейху, опинилися без надії. Їх прихистила вчителька співу Софія, яка захистила їх та свою власну доньку Ярославу. Незважаючи на потрясіння навколо, Ярослава прагнула нести мир у світ через свою музику. Однак закінчення війни не принесло свободи, на яку вони сподівалися, і дівчаток забрали з-під опіки Софії до дитячого будинку. Незважаючи на жорстоке поводження, з яким вони зіткнулися, дівчатка трималися за слова і музику "Щедрика", пісні, яка об´єднала їх через роки. Ця українська мелодія, що символізує невинність дитини та силу матері, принесла світло у темряву їхнього поневолення.
Ответ для4erepashka
что за бред,любой украинец может говорить на русском(99%) и также у многих из центральных и западных областей тоже есть родные там....
Что значит может? У нас можно говорить на любом языке в быту. Разве есть закон, запрещающий любой язык в быту? Пусть покажут, а потом что-то рассказывают. Говорила и буду говорить на русском. Я харьковчанка, никуда не выезжала, волонтерю. Человека определяют поступки в первую очередь. А тут свои добьют быстрее за слово. Писать не боюсь, это мое мнение. Мы не в раше, у нас не диктатура
Люся_Алельсинкина• 17 января 2023
Ответ дляyokogama1
мені здається після 25 лютого вже не лишилось тих для кого нема різниці
На жаль,на..ще ж такі..Навідники, наприклад
Ответ дляsnejs
Ну то есть разницу понимают и продолжают разговаривать на русском? Так а логика где?
логіка в тому, що людина може не мати навичок спілкування українською, а зараз не має часу щоб їх здобути, може соромитись розмовляти неідеальною українською, може не хотіти витрачати зараз інтелектуальний ресурс для того щоб починати розмовляти незвичною для себе мовою. Мільйон причин може бути.
4erepashka• 17 января 2023
Ответ дляКаллипсо
Что именно Вам не понятно в моем коментарии?МОЖЕТ в самом прямом смысле слова:умеет,понимает,говорит....