Г@Л@В@ломка• 17 января 2023
Малозабезпечені, виплати
Підкажіть будь ласка, до цього місяця приходили виплати, але в цьому не має, якісь зміни чи це затримка?
Ермолайчик• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Школа вимагає платити за підручники , так , не заплатив то і не маєш права бути в школі((( Комуналка в місяць з опаленням зараз 4873 грн за трикімнатну квартиру .
Я не знаю, що це у вас за квартира з такими комунальними??? Я живу в приватному будинку і всім користуюся. Але сплачую менше. Якщо ви раніше могли дозволити сплачувати таку комуналку - яка ж ви малозабезпечена?
ОдинРазНадетое• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
За кордоном , країна виплачує стільки, стільки потрібно щоб вижити в цій країні, а не оплачувати послуги в Україні.
То працюйте) Або нехай ваш чоловік та батько дітей працює. Дитина ж в школі, чому ви не працюєте?
Г@Л@В@ломка
• 17 января 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А модно ще запитати: ви кадете вивезли дітей в безпечне місце, працювати не можете. А якщо завтра виплати припинять за що ви там будете жити? Чи вже і в Україні буде не так небезпечно???
Виплати можуть припинити тим, хто має можливість працювати,і це вже відбувається . Але ,якщо діти маленькі, то і виплати не скасовують,навіть місцевому населенню. В Україні буде небезпечно,тільки після повного закінчення воєнних дій.
ОдинРазНадетое• 17 января 2023
100 причин не працювати, легше бути малозабезпеченим з платною школою та 3-кімнатною квартирою. І вимагати у держави кошти.
Забагаловка• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Це не мій вибір ! Це примусово ,так як в країні війна ! Працювати в інших країнах не всі можуть , так як дітей залишати одних незаконно в інших країнах. Виплати від інших країн платять для того,щоб можна було вижити в тій країні де тимчасово перебуває людина. За які гроші платити комуналку і витрати на школу в Україні ?
А які витрати на школу,що саме скільки?
Ермолайчик• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А скільки у вас дітей? Садочок? А як виживати людям в Україні з дітьми, та ще й працювати, платити податки? Ви ж розумієте, що виплати з бюджету - це частинки заробітних плат інших людей, які працюють і щоденно ризикують життям зараз. Чи морально це сидячи в «теплі, добрі» ще щось з цих людей вимагати??? Вибачте, але я цього не розумію!!!
После 18• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Яке ж ви дно... Сама за кордоном, але від вашої писанини просто в шоці.
Г@Л@В@ломка
• 17 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Чоловіка не має , дитина в школі не цілий робочий день , із-за цього я не можу йти на роботу так як можуть забрати дитину ,такі закони закордоном. От мені цікаво, чому у всіх така прям жорстока позиція щодо виплат мені? Невже вам полегшує ,що отій козі не дадуть виплат і їй буде погано???? Що з вами сталося всіма? Чому готові зїсти людину за ті копійки ? Всі такі толерантні, прям розчарування.... Якщо до вас звернулись за порадою із запитаннями, чому не відповісти, а людину втоптувати в багнюку?
Леннон_Жив!• 17 января 2023
Ответ дляПосле 18
И таких, как автор овердофига (( Из-за них ненавидят выехавших
ОдинРазНадетое• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Бо ви отримуєте виплати в безпечній країні, не працюєте, і ще хочете, щоб ми, живучи під ракетами працювали і вам сплачували виплати на малозабезпених. Ви совість маєте?
Г@Л@В@ломка
• 17 января 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Не із-за таких як автор ненавидять виїхавших. А із-за заздрощів,що хтось зміг ,а вони не можуть, прикриваються то роботою,то чоловіком, то ще чимось....але багато хто не має сили виїхати в нікуди і починати життя заново,а інколи просто поставити життя на паузу(((
Накладная• 17 января 2023
Здайте свою квартиру переселенцям, вони вам оплачуватимуть комуналку.
Бо зараз ви хочете всидіти однією дупою на двох стільцях.
ОдинРазНадетое• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Заздрити, що ви малозабезпечена? Ми не заздримо, бо ми працюємо, на відміну від вас.
Леннон_Жив!• 17 января 2023
Ответ дляНакладная
И не боится, что меха порвутся 😂
Г@Л@В@ломка
• 17 января 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
И не боится, что меха порвутся 😂
Головне ,щоб ваші були цілі....це дно вже ....
Г@Л@В@ломка
• 17 января 2023
Всім бажаю того,що побажала кожна мені. Діалог себе вже вичерпав. Залишайтеся завжди людьми, щоб не було соромно перед самим собою ,і ніколи не судіть людей, яких ви не знає ....
Жертва интернета• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Так, малозабезпечені в платна школа, тому що ,був ну дуже цікавий закон,що діти мають йти тільки до тієї школи, до якої відноситься їх реєстрація....І якщо держава вже признала нас малозабезпечеою родиною ,то чому я повинна виправдовуватись перед вами ? Не судіть ,і не судимі будите .
Держава тепер наказала вам прийти та поновити документи для призначення допомоги
Чудо Ф_ф КеДаХ• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Так а що вас судити? Вам все вірно написали. Щодо комуналки-то опалення в квартиру подається вашу. Газ та вода теж. Те, що ви там не живете-ваші проблеми. Комунальники працюють і мають отримувати зарплату. А щодо тих, хто не виїхав-теж не вам судити. Я напоиклад лікар, чоловік воює, ми в Україні. Люди, які залишилися-вони працюють, щоб таким як ви було куди повертатися.
Фекла Персиковна• 17 января 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Здавайте,поки ви не маєте змоги платити за послуги і переоформити малозабезпечеість,ви ж все рівно в ній не живете.І якесь дивне навчання в платній школі ще й віддалено.Перейдіть в безкоштовну.