Тоска в носках• 17 января 2023
Питання по прибиранню
Просто цікаво. Буває, попадаються мотиваційні відео в ютуб шортс, як прибирають за кордоном. Ну, те, що вони використовують цілий арсенал засобів - це я знала, але от вони всі до єдиної завжди пшикають всюди якимись пінками на всі поверхні. Стало цікаво, що це за засоби. Бо в мене, наприклад, пшикалка для скла і дзеркал, пшикалка антижир для плити, знаю ще пшикалку для плитки від вапна, а на кухонні поверхні, холодильник, шафки це чим вони користуються (чи, може, ви користуєтесь)? Просвітіть
забиякина• 17 января 2023
У Amway практически все средства для уборки разводятся в распылителях. Хоть ЛОК (именно его и применяют для чистки фасадов), хоть специализированные ЛОКи для кухни, ванной, стекла или душ.кабины и тд., тот же Zoom, например.
Тоска в носках
• 17 января 2023
Ответ дляМисисПропер
Рекламный ход . И показательные выступления с тряпками для съёмки
Ну це ясно і так) Мені стало цікаво, що то
західний_діалект• 17 января 2023
я для себя недавно открыла пятновыводитель автомобильный - теперь пользуюсь и дома. Класная штука!!!
Українська Мрія• 17 января 2023
Я від астоніш купую засоби. Є для миття холодильників, що запахи усуває, для кухонних поверхонь(є різні: на щодень і більш концентровані), для ванної кімнати. Особисто для мене великий плюс, що їх засоби гіпоалергенні та не тестуються на тваринах
Смыкалка• 17 января 2023
Є універсальні засоби, що підходять для багатьох поверхонь. Думаю, шафки, фасади, холодильник і т.п. можуть мити саме такими. Ну принаймні я так роблю і для поточного легкого прибирання це підходить чудово. Спеціальний антижир, наприклад, використовую якщо щось складне або не встигла одразу прибрати, тоді треба щось сильніше за універсальний засіб.
175см55кг19лет (она)• 17 января 2023
Ответ длязахідний_діалект
Це який?
ПультОт_БМВ• 17 января 2023
Працювала в Чехії в клінінгу. Там були спец.засоби. В залежності ,що мити. Для скла концентрат розводили, нічого не пшикали. Цей концентрат гарно відмивал скло , та робил його блискучим. Для ванних кімнат та санвузлів 3 засоби. Від водного каменю для душових, для унітазів друге, для плитки своє. Ганчірки теж для скла особливі. Для меблів та поверхонь універсальні засоби. Все залежить від поверхонь. Засоби професіональні, дуже дорогі. Також важкі забруднення на кухнях ,або батареї опалення мили паро генератором. Антіжир так не відмиє. Особливо кухню. Парогенератор мив дуже класно. Особливо плитку на підлозі, та на кухні.
ПультОт_БМВ• 17 января 2023
Вибачаюсь, забула. Пшикали тільки змішувач, та унітази. Хімія не смерділа. Пахло приємно.
західний_діалект• 19 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Це який?
хелпикс тернопільський, ще хімчистка салону їхня подобається