Укуси меня• 17 января 2023

Скучаю за своим мужем.

Сегодня совсем загрустила(((
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляСорока белобока
Зараз вони напишуть нам, що в них нема запасних дітей.
Так і буде,чекаємо)

ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
В березні їду додому
Чому саме в березні?
Кюветчица• 17 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Та не сумує автор))не переживайте)) якби сумувала,то бачилася би з чоловіком хоч іноді,а їй курси важливіші
Ну на социале курсы пропускать нельзя,да и школу в той Германии нельзя пропускать
Королева Сарказма• 17 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Хто ображає людину? Можна конкретно?
Мені особисто, таке ниття, як у автора, є образливим
Я маю право на таку емоцію?
Ви звідки образу взагалі побачили? А, вас автор своїм сумом образила? Не думаю, що то її мета була. Мене автор своїм постом ніяк не ображає.
Я такая наивная• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Я не могу все бросить и уехать.
Можна ж приїхати на вихідні 🤷‍♀️
Xвостокрутелка• 17 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
Как умиляют такие страдания...
Великомученицы епт...
Хотели бы по-настоящему- приехали бы
Не приехали бы. А тех кто приехал загнобили бы в теме ’почему не увозите детей’. Автор я думаю не Ужгорода.
Ламборджини• 17 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
З постів ваших
Перечитайте
автор Укуси меня • 17 января 2023
Ответ дляКюветчица
Совершенно верно
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Сумує.Чи поїде не знаю, то її справа. Навіть якщо ви 100 разів напишете їй щось образливе.
А чого я маю їй образливе писати?) Мені в принципі все одно що у автора буде. Тут нема за що переживати.
Я більше переймаюся людьми,яким дійсно важко.

ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляКундалини
А у вас є?
Первый пошел
Королева Сарказма• 17 января 2023
Ответ дляЛамборджини
З постів ваших
Перечитайте
Конкретно можна? Вас хто образив?
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляСорока белобока
А в Києві всі з запасними, уявляєте?
Тс,не розказуйте
Сплюшка• 17 января 2023
Я теж сумую. Не бачилися з березня, зум не рахується. На соціалі і дня не сиділа, працюю з квітня, та в цій країні і не має допомоги. І я і він розуміємо чому, це наше рішення і наша ж відповідальність. Хотіли повертатися додому в листопаді, але жовтень все змінив. Тепер чекаємо березня. Тим, хто кричить їздіть зустрічайтеся- дорога далека і важка, дитину з собою не повезу, бо дуже важко переносить дорогу, а залишити ні з ким, тай не залишу дочку- тата і вона побачити хоче, а він -її. Якщо їхати то вже в один кінець. І не треба знецінювати страждання інших, кожен в своєму пеклі. Буквально вчора плакала чоловіку, що вже не витримую в їжу додому то він мені нагадав, що сина ми вже поховали. Більше такого не переживемо. Все. В ніхто сторонній уявити не може, що в мене на душі і як мені боляче за своїм втраченим життям.
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляКюветчица
І на 21 день не випускають
Ламборджини• 17 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Конкретно можна? Вас хто образив?
Мене ніхто
Ви постійно пишете, що ви не ображаєте людину, і так 3 рази поспіль, перечитайте
Тому й питаю? Хто і як образив автора?
А загалом, не бачу сенсу продовжувати дискусію, перепрошую
Бажаю всім, при цій дупі в країні, зберегти здоров’я і ясний розум
Я такая наивная• 17 января 2023
Ответ дляУкуси меня
Я уверена, что мы преодолеем разлуку
Бля, це капець… повний Київ людей, сімей, в парках родини гуляють. Ви хоч би теми такі не створювали і не позорилися. Подумайте про тих дівчат, хто в Києві, Харкові, Дніпрі чекають своїх хлопців з фронту. В крайньому випадку, могли б з чоловіком зустрітися десь на ЗУ, то просто ви так хочете
Королева Сарказма• 17 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Удалено администрацией...
Xвостокрутелка• 17 января 2023
Ответ дляЯ не на долго
Серьезно, вот мне ехать три дня, и кучу$ потратить, это очень просто, ага.
Аналогично. Уставшие, немытые 3 дня, куча денег, вот ребенку радость. А потом дома ночью опять рядом уеб..т, и следующей опять, и через ночь. И опять 3 дня назад, а на работе никто ждать не будет, а жилье съёмное оплатить надо все равно. Всё так просто...
Сусановна• 17 января 2023
А я сумую за сином,ми виїхали,а він не зміг,бо перед війною йому виповнилося 18..Він студент,живе зі своєю дівчиною зараз на ЗУ.Їздила до нього в вересні,а тепер не знаю,бо я медсестра,боюся,що якщо приїду в Україну,то мене не випустять за кордон

автор Укуси меня • 17 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
І на 21 день не випускають
Пока курсы - нет
Королева Сарказма• 17 января 2023
Ответ дляЛамборджини
Мене ніхто
Тому й питаю? Хто і як образив автора?
А, можливо, ви так зрозуміли. Я пишу, що мене не образить, якщо людина не думає так, як я.
Так, згодна. Нехай ця клята війна якскоріше скінчиться нашою перемогою.
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляСплюшка
Не порівнюйте страждання людини,яка сидить і не хоче нічого міняти,не хоче руйнувати свій комфорт, і страждання людини,яка або втратила близького або хвилюється як він Там,або чому на зв´язок не виходить. Розумієте?
Ну не можемо ми зараз бути толерантними до нитіків,які тягнуть з нас ресурси своїм ниттям, коли дійсно потребуючі люди
Прыг-скок• 17 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
А вы откуда знаете?))
А я вижу так)
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляЯ такая наивная
+++
Вже навіть не смішно це читати
автор Укуси меня • 17 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Зачем вы зашли в мою тему и тратите на нее свой ресурс?
Нарисовалось• 17 января 2023
Ответ дляМолчавочка
Сейчас расскажут про обесценивание страданий, но если муж не на нуле, не на фронте, то вы сделали свой выбор в пользу теплой жизни на социале и нечего теперь страдать. Передумали, тяжело, то возвращайтесь и переносите все тяготы вместе.
Я с мая месяца официально работаю в Германии, двое детей, сыну через два месяца 18. Выехать к мужу могу два раза в год. Ваша зависть к уехавшим понятна, но не у всех такая ситуация как вам удобно думать.
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Скучила-впєрьод, на зустріч з коханим. Чим ми їй допоможемо? Скажемо,що вона великий молодець, і що в Києві людожери дітей їдять і їхати туди зась?? Не скажемо. Окрім того,курси людині важливіші за чоловіка. Ну то про що розмова?
ЛюблюДевчонок• 17 января 2023
Ответ дляПрыг-скок
А я вижу так)
Глаз-алмаз. Може і мені щось побачите?
Печальки.нет• 17 января 2023
Заводите любовника в чем проблема?
Нарисовалось• 17 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
100%%
Ещё ноликов добавте, чтоб не так завидно было. Здесь уже многие работают и выехать в Украину соответственно только в отпуск.