тогдалия• 17 января 2023

Повестки Харьков

У нас на каждом шагу выдают повестки, кому выдавали мужьям их забрали? Я просто интересуюсь, просто ужасно интересно если дают бумажки 2000 как минимум в день и что всех берут?
Solnet• 17 января 2023
Ответ дляSuertq
В Днепре сегодня дороги перекрывали и прямо в машины выдавали мужикам..
Так и было

Елена1265• 17 января 2023
Ответ дляКарина75
В Харькове так делают. Сажают в машину и увозят и это не единичные случаи.
На иакое нужно в суд подавать. Это же похищение
Соната любви• 17 января 2023
Ответ дляMilly111
Коллега утром звонила, парк национального Возрождения, прям при ней мужчине крутили руки , мужчина был с ребёнком, забирали вместе с ребёнком в бус
Это за гранью
Утром !!!
Говорит, там мэр ваш в теме
капец, это уже за гранью.
какое они имели право при ребенке крутить мужчине руки и с ребенком забирать.
куда мы катимся.
Апельсишка• 17 января 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Так может вам претензии президенту предъявлять, а не мирным жителям?
Удалено администрацией...
appareils• 17 января 2023
Ну если так будет и дальше, такими масштабами призывать. Либо мужчины закончатся либо люди будут на протесты что-ли выходить. 30 лет с..Ки про армию не вспоминали, а сейчас всех подряд. Как на советчице любят говорить ,,хоть снаряды подавать,,
junker• 17 января 2023
Давайте з тією ж завзятістю будемо писати аргументовані теми / статті на іноземних форумах/сайтах ( щоб нам давли більше зброї), донатити на ЗСУ, волонтерити. Бо один на одного написати стільки образ - краще вже лягти поспати, фільм подивитися ( або ще щось поробити, що настрій підіймає). Бо проблеми то все одно не вирішить
julil• 17 января 2023
Ответ дляАпельсишка
Удалено администрацией...
Простите, но вы перегибаете
kanuka• 17 января 2023
Ответ дляJuliet May
В нас на жаль все як в раші.Наші чоловіки розходний матеріал.Вінниця - гребуть всіх впідряд вже другий місяць на кожному кроці видають ті білети в один кінець((Самі буйволи ходять по 5 чоловік обступають разом з поліцією.Йшли б на війну,скоти,то вони краще простих роботяг на смерть пошлють.А в нашого ’найкращого’конституція на паузі,прав ми вже ніяких не маємо.До чого докотились виловлюють як собак.Скоро без чоловіків залишимось,всіх перебьють
++++++
Milly111• 17 января 2023
Ответ дляJuliet May
Когда я вчера написала такое в одной из тем, меня обозвали ботом русским
И воевать надо до последнего украинца
А по факту что имеем? Здесь сидят проплаченные боты Подоляка и тушат каждую такую тему , манипулируя чувствами патриотизма и вины
Точно такое же было, когда обсуждали женский военский учет
Типа все согласны, а кто не согласен- раша бот и не патриот

БрЮнЕтОчКа77777• 17 января 2023
Ответ дляАпельсишка
Удалено администрацией...
Mazdo4ka• 17 января 2023
Ответ дляЧаюри
Донбас це Україна, закарбуйте собі на лобі.
Та воно то так, тільки там більша частина з проросійськими настроями.І навіть зараз вони вважають, що їх будинки зруйнували ЗСУ.А нічого, що це війна і рашка прийшла до нас? Так що не впевнена, що Донбасу потрібно звільнення, їм і так добре.Розказують, які там порядки понавели та комунальні дешеві.
kanuka• 17 января 2023
Ответ дляMilly111
И воевать надо до последнего украинца
+++++ я тоже заметила, такую чушь несут несусветную(
Solnet• 17 января 2023
Ответ дляyanna4ever71
Навіть якщо хапають. Мобілізація йде вже майже рік. Повістки дають щоб поставити на облік, нікого відразу не відправлять у нас тільки 2га хвиля мобілізації це ті хто має досвід

Ви продовжуєте в це вірити?
Та багато б хто і пішов би, якщо були б у нього гарантії, що звірять дані. Що відправлять на навчання. І що ніхто непідготовлених не буде кидати одразу під Бахмут.
Але мати справу з нашими військоматами - то ігри члена з бритвою.
julil• 17 января 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Удалили ее сообщение. Кошмар как человек ненавидит киевлян. Хуже рашистки в шоке от таких сограждан
Milly111• 17 января 2023
Ответ дляSolnet

Ви продовжуєте в це вірити?
Какое интересное выражение про бритву)
Спасибо, запомнила 🤗
Veronikca• 17 января 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
А можно поцікавитися, коли херої України кошовий та пікалов нарешті будуть служити? А дитятки данілова?
Так ідіть і спитайте у них. Ми звідкіля можемо це знати?
Mira29-c3c3• 17 января 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Почитайте, будь ласка... Війна, як така, дійсно не оголошена. Там дуже багато нюансів. Росія війну не оголошувала, - вони це ’блюдо’ подали під соусом СВО... Україна теж не оголошувала, бо не може зробити цього першою, тому що рашка тоді визнає Україну країною-агресором, роздмухає це в усі шпарини, а наш захід з друзями якийсь дуже мнітєльний - мнеться дуже сильно... Почнеться оця вся заворуха, стурбованість, ’гойдалки’... і є ризик втратити оті крихти підтримки... І виходить, що рашка не оголосила, Україна не може оголосили, бо ж ООН вимушена буде визнати таку країну агресором, а це що? - Правильно, розрив дипломатичних відносин. А хто такій країні буде допомогати? Ну точно не країни-члени ООН... Ну а те, що оголошено воєнний стан - так таких стан зовсім не передбачає війну, він оголошується у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності... Тут про війну дуже так... околяса... Але ВС - це ще і обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень, а тут вже так, можуть і хапати, і до автобусів пхати... адже ВС є, права і свобода обмежені... ну... що ми наразі і маємо із закритими кордонами...
Ви б могли б оцією простинею поділитися з хлопцями ,які під Соледаром і Бахмутом?
Можливо ця інформація їм стане в нагоді і вони зможуть якомога швидше повернутися додому.
Ирина 789• 17 января 2023
Ответ дляjulil
Тут свои хуже врагов бывают, к сожалению.....
kanuka• 17 января 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Херои будут на лаврах почивать после победы, они любители жар загребать чужими руками.

Вкусныйпончик• 17 января 2023
Ответ дляSolnet

Ви продовжуєте в це вірити?
Це ж треба таке про бритву придумать
SVKisa• 18 января 2023
Ответ дляУтренняя зорька
У нас в місті тепер не просто повітски видають на кожному кроці, а тепер ще й запихають тепер чоловіків в машини і везуть напряму у військкомат. Отак виловлюють.

Раніше так на строкову службу виловлювали і везли уже в військкомат.
Это в каком городе?
oksanakirill• 18 января 2023
Ответ длятогдалия
Удалено администрацией...
Дело ж не в том, что должен, дело в том, что нам жить не дают. Если сегодня русню не остановим, то завтра вашей семьи может и не быть. Аппетит у раши будь здоров. Они уже наметили и Украину, и Белорусь, и Прибалтику.
oksanakirill• 18 января 2023
Ответ длятогдалия
Жесть, кто-то собственно ручно хочет чтоб муж погиб, мой муж не военный со своими проблемами, я считаю что кто это замутил пусть сам и разбираться
Кто ж это замутил? Вы из какого города?
арина-ветерок• 18 января 2023
А кто знает, почему нельзя нанять профессиональных военных из других стран, обученных воевать, деньги ж нам дают и много. Это ж было бы лучше, чем призывать неслуживших и не державших в руках оружие?
YuliashkaYulichka• 18 января 2023
Ответ дляарина-ветерок
Кстати, хороший вопрос! Было бы желание....
oksanakirill• 18 января 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
І не лише їх. Порошенкові, Ющенкові...
БрЮнЕтОчКа77777• 18 января 2023
Ответ дляoksanakirill
Прибалтика член НАТО. раша туда не сунется.
oksanakirill• 18 января 2023
Ответ дляБогдана-df90
Удалено администрацией...
Так а що робити?
арина-ветерок• 18 января 2023
Ответ дляYuliashkaYulichka
Может петицию надо создать. А если денег мало, то думаю и в Украине, и за ее пределами задонатить было бы достаточно желающих.
Olga_Lvn• 18 января 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ви плутаєте оголошення війни, як дію, що тягне за собою певні наслідки, та стан війни - особливий суспільно-правовий стан, що виникає вже як наслідок ведення воєнних дій, та регулює суспільні, економічні, політичні відносини на території держави, де ведуться бойові дії.
Оголошення війни та стан війни - це не тотожні поняття. Оголошення стану війни - це визнання факту ведення війни перед світовою спільнотою та ’запуск’ спеціального функціонування держави в цих умовах.
Насправді, в нас є всі підстави для введення стану війни, але введення такого стану, зокрема, передбачає зупинення обслуговування та виплат зовнішніх боргів воюючої держави, тобто саме це, скоріш за все і не влаштовує наших західних партнерів.
Виходить, що оголошений військовий стан регулює наші внутрішні відносини, пов´язані з обороною держави, а на міжнародній арені в правовому аспекті - у нас військовий конфлікт, військова агресія, але не війна.