Обижулька• вчера в 09:04
Де працює ця жінка?
Ваші варіанти
Xвостокрутелка• вчера в 14:22
Ответ дляОбижулька
Браво, вчитель початкових класів
Губища-вареники також в неї є?
Анонім Завгосп• вчера в 14:39
Ответ дляОбижулька
Браво, вчитель початкових класів
мегамоСГ• вчера в 14:41
Ответ дляФайна дівка
Папам на радость😅
Все методы хороши в вопросе заманить пап в школу))) главное, чтоб в текущих реалиях еще и тцк не приперлись
Розумна Губка• вчера в 15:57
Ответ дляОбижулька
І що, що притягнула сюди фото, я просто спитала на форумі, як думаете, де працює ця жінка, це що щось страшне чи що, тим паче лице не видно
Тут питають про що завгодно, чи я дозвіл питати повинна
Щоб тягати чужі фото і розпитувати ви маєте питати дозвіл тієї людини.
Ви б хотіли щоб на форумі тягали ваші і фото і писали різну гидоту? Чи ви думаєте, що замальоване обличчя робить людину невпізнаною? Може тут сидять її знайомі чи родичі і читають все це неподобство.
ВундерКИНГ• вчера в 16:03
Ответ дляСтебель березы
Обидноооо, я бухгалтер и так не одеваюсь
Удалено администрацией...
Обижулька
• вчера в 16:03
Ответ дляРозумна Губка
На этот форум тянут разные фото разных людей, а ко мне прицепились, я плохого ничего не писала, понятно или ещё раз написать
Розумна Губка• вчера в 16:07
Ответ дляОбижулька
І без вас ту людину обплювали вздовж і впоперек. Якби ви не притягли фото, то ніхто нічого б не писав.
От саме в цьому ваша вина.І яка різниця хто що тягне сюди? Ви ж вважаєте себе порядною людиною, правда?Але поводитесь, як падлюка. Зрозуміло, чи ще раз написати?
Обижулька
• вчера в 16:09
Ответ дляРозумна Губка
Сама падлюка, чого ображаеш, ти ж порядна людина, вже тошно від вас, до побачення
Розумна Губка• вчера в 16:14
Ответ дляОбижулька
Я написала, що поводитесь, як падлюка. Але якщо дійшло до голови, то совість ще трохи є. Закривайте тему.
Обижулька
• вчера в 16:32
Ответ дляРозумна Губка
Не надо мне указывать, ясно, пришли тут вся святая и бегаете за мной, других тем нет или что
Контрольница• вчера в 18:28
Ответ дляОбижулька
Браво, вчитель початкових класів
О, значить не підвела мене інтуїція
Стебель березы• вчера в 18:56
Ответ дляВундерКИНГ
Удалено администрацией...
Стебель березы• вчера в 18:56
Ответ дляОбижулька
Конченая тема
Гравіцапа• вчера в 19:03
Ответ дляСтебель березы
Конченая тема
Советчицы прошлись по даме на фото, а виновата автор темы, которая взяла фото из открытых источников и ещё скрыла лицо?
Стебель березы• вчера в 19:04
Ответ дляГравіцапа
Ну а кто виноват? Толпе идиотов всегда нужен лидер
ВсеЧетко• вчера в 19:26
В бухгалтерії чи відділі кадрів якоїсь держустанови. Фото з корпоратива.
А що не так?
ВсеЧетко• вчера в 19:28
Ответ дляОбижулька
Браво, вчитель початкових класів
Ну то й що? Вона навряд чи так в школу на роботу ходить.
Ви з тих людей, хто обурюється через фото вчителя в купальнику?
Розумна Губка• вчера в 19:56
Ответ дляГравіцапа
З якою метою автор теми притягла сюди чуже фото? Навряд чи її цікавило ким вона працює, бо вона це й так знала. Вона притягла, щоб поглузувати і постібатись. То хто винен?