НеВРотик• 17 января 2023

Повні дітки - «витягнулися» чи проблеми із здоров‘ям?

Результат:
вже голосів: 54
24 (44.44%) Дитина була повна, витягнулася
20 (37.04%) Нічого не змінилося
10 (18.52%) Проблеми із здоров‘ям
АгатаХристя• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Знаю, що хліб вдома ховають, майже не дають, макарони теж
блин.. ховають... вместо того чтоб с себя начать.. и вообще не покупать это раз и сами себя не умеют в еде сдерживать...
бидна дитинка((( це псих.травми на всю жизнь
Капитошечка• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Я просто діаметрально протилежної думки від батьків стосовно цього питання
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Сколько??????
Не верю..
Мира всем• 17 января 2023
Вытянется- это у деток в переходном возрасте есть такой момент округления , но то что Вы написали это нужно уже начинать заниматься с диетологами
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В мене похресник 128 см, 48 кг, 6 років.... без сліз дивитися не можна. А куми (його батьки) пишаються цим... кажуть ’Богатир’, ’Альоша Попович’ і т.д. тіпа генетика в них в роду така. Так, мама дійсно повненька і дядько під 140 кг. Але ж.... і проти генетики треба щось робити. Вони (батьки) або не помічають проблеми, або роблять вигляд, що не помічають...
Їм навіть лікар в опіковому (иалий на себе кип´яток перевернув) говорив, що треба дитину обстежувати і регулювати раціон. Так кума дуже емоційно розповідала, що той лікар хамло і мав би займатися своєю справою (опіками), а не лізти куди його не просять. Юо наче лікар і має розуміти, що таке генетика, і малий просто міцний, а не товстий
Я зі своїми порадами туди не лізу
Щось дуже схоже. Тут теж звернулися з іншою проблемою в лікарню і там лікар порадив ще звернутися до ендокринолога. Батьки вирішили здати аналізи наступного тижня
АгатаХристя• 17 января 2023
Ответ дляКапитанша
Воно саме нікуди не витягується, це не пластилін.
Просто хтось у підлітковому сам починає розуміти, що не дуже, і стежить за харчуванням, починає рухатися, а хтось ні.
А про здоров´я... Подивіться наукові статті з медицини про вплив ожиріння, особливо підлітково на ризик розвитку розсіяного склерозу, серцево-судинних та ін.
да, ще в дівчат опущення жіночих органів.. я от багато жрала і було вже на першому медогляді в школі суттєве опущення матки і влагаліща стінки, що пардон, ніколи не могла терпіти секс в позах сзаду
Белый Лосик• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Знаєте, інколи так є, що люди збоку можуть щось побачити і підказати, особливо якщо мали таку проблему, як бачать. Я і лізти не можу і не хочу, але щиро хочу, щоб в цієї дитини все було ок
А хто вам та дитина?
Просто якщо мама показує лікарю, то там вже мали б задати питання. Не набрало ж те дитя за пів року таку вагу
АгатаХристя• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
товстьють від кільності. від шматочка хліба менше ризик потовстішати ніж від звареного півкіло сухоі гречки.
Марафетчица• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
У меня дочка полная, в 3.8г 99 см и 17кг.
А в Вашем описании ребенок тяжело болен.
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляКапитошечка
Сколько??????
Не верю..
Я розумію, в мене дочка ростом ‚165 вага 47 кг
Я якби цієї дитини не бачила, теж би не повірила
Наивная Хо• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
О,в мене така ж сама по параметрам. А їсть просто відрами. І худюща як шкіль.
Капитошечка• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
А как он двигается с таким весом в 3,5 г?
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
А хто вам та дитина?
Вище написала, мамі звернули увагу,направили здати аналізи, батьки вирішили здати десь наступного тижня. Але чомусь я впевнена, що навіть якщо здадуть, до лікаря не звернуться ні при яких результатах
Платье Длинное бальное• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Так все таки вирішили здати? Може щось таки почнуть робити?
Откушу что там торчит• 17 января 2023
Ответ дляКапитанша
Так,син 15 років дійсно за рік виріс і з 65 кг став 57.Просто в один момент став керувати харчуванням та з турника не злазить,у бабусь наших істерика,яка була гарна дитина)
Марафетчица• 17 января 2023
https://vesit-skolko.ru/rebenok/calculator/#result
Манка Я• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Я теж так думаю. Одного пазу легенько так при розмові з мамою про повноту сказала- може здайте аналізи? Мені відповіли - він витягнеться, чоловік був такий
У меня тоже есть такая знакомая. Дети дружат.
Сейчас им по 8. Рост примерно 128-130. 60 кг
Девочка с каждым годом все полнее становится.
Мама говорит, что это просто все худые, а ребенок нормальный.
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
100% в мене теж так, добре хоч, що апетит о- го-го)
Пішла досить різко в ріст, я вже думала паразити шукати і вітаміни дати, хоч не є прихильників штучних вітамінів
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляКапитошечка
Як на диво, дуже активний. Але дитина страшно потім, задишку має
Наивная Хо• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
А років скільки?
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
А років скільки?
Белый Лосик• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Ну то це зараз. А раніше всі 3,5 років вони не ходили до лікаря? Така вага не набралася за один місяць чи півроку, повторюсь. Вона є рік чи навіть більше.
Скомуниздила• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
В якому віці дитина похудала ?
Ну лет с 12 начала вытягиваться.
Наивная Хо• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Моїй 11)))
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
З народження десь до 2 р дитина не відрізнялася від ровесників за вагою,хлопчик не хворіє, одного разу зверталися до лора, то лікар сказала, що якби це була її дитина, то вона б дуже суворо слідкувала за харчуванням.Нічого не змінилося
ПлюшкамиБалуюсь• 17 января 2023
Моя дочка была полновата лет до 10 , сейчас 16 очень худенькая и высокая , ничего не делали , вытянулась сама.
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
Моїй 11)))
Нічого собі)))
Наивная Хо• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Нічого собі)))
Та да. Але в мене 180.
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
Та да. Але в мене 180.
Ну то є де куди рости)
Моя вже вища за мене
Белый Лосик• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Значить все таки за півтора року наїло те дитя. Але я диву дивуюсь таких батьків. Видно ж навіть на прогулянці, те дитя, має зайву вагу і отак свідомо калічити здоров‘я змалечку. Ех.
Советчицы тоже плачут• 17 января 2023
Ответ длякуркулиха
Зачем вы перекармливание ребенка? Он потом всю жизнь будет мучаться.
Зачем вы задаете глупые вопросы?