НеВРотик• 17 января 2023

Повні дітки - «витягнулися» чи проблеми із здоров‘ям?

Результат:
вже голосів: 54
24 (44.44%) Дитина була повна, витягнулася
20 (37.04%) Нічого не змінилося
10 (18.52%) Проблеми із здоров‘ям
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Значить все таки за півтора року наїло те дитя. Але я диву дивуюсь таких батьків. Видно ж навіть на прогулянці, те дитя, має зайву вагу і отак свідомо калічити здоров‘я змалечку. Ех.
Я навіть не знаю, чи наїв, чи це збій в ендокринній системі(
Кружите меня,кружите• 17 января 2023
Донька в дитинстві мала зайву вагу. Точні цифри вже не пам´ятаю, але врізалося в пам´ять, що в 5 і 6 років вона ціле літо проводила у селі у люблячої бабусі і перед вереснем поверталася з +6 кг за 3 міс. Потім ми цілий рік з цим билися, я дуже сильно сварилася зі своєю мамою, а вона тільки відмахувала і нишком від мене годувала то оладками то варениками, то солодощами. Було багато спорту, щоденний басейн, потім тренажерка- з 14 років і до 17 вага була в нормі, просто красунею стала. А поїхала в інше місто вчитися і жити сама - і все, стреси, ніякого режиму, знову зайва вага. Зараз вже і універ позаду і спортзал починає і кидає, робота нервова, багато понадурочних годин, харчується чим попало, спить мало- багато зайвого(((
Советчицы тоже плачут• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Я просто діаметрально протилежної думки від батьків стосовно цього питання
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Это акселерация и ожирение 1-2 ст. Это уже не полнота.
Советчицы тоже плачут• 17 января 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Автор, в первом классе у ребенка не было одноклассников с избыточным весом, в третьем- начали появляться. Сейчас 8 класс, толстые так и остались толстыми. И обрастают комплексами. Не ждите мифических вытягиваний, решайте проблему прямо сейчас. Пока ребенок не заработал комплексы и реальные проблемы со здоровьем
Часть из них через 3-4 года похудеет. 8 класс это 13-14 лет и там вес сильно скачет
Советчицы тоже плачут• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Батьки зараз повнуваті
Это не значит, что они здоровы и ребенок не унаследовал их болезни
Трактор Вика• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Ого, що рост, що вага перебор
Рожки-да-ножки• 17 января 2023
Мій син дуже ’витягнувся’, хоч по цифрах цього і не скажеш
Проте він з кругленького хлопчика, що носив дорослий Л перетворився на хлопця, що носить дорослий S/M
При цьому він залишився приблизно у тих же перцентилях зросту та ваги
АгатаХристя• 17 января 2023
Ответ дляМанка Я
У меня тоже есть такая знакомая. Дети дружат.
Сейчас им по 8. Рост примерно 128-130. 60 кг
Девочка с каждым годом все полнее становится.
Мама говорит, что это просто все худые, а ребенок нормальный.
блин... мать-убийца, пардон.. ребенку жизнь калечит.. психику..
Уси-пуськи• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Я теж так думаю. Одного пазу легенько так при розмові з мамою про повноту сказала- може здайте аналізи? Мені відповіли - він витягнеться, чоловік був такий
Не верю. Покажите фото
Рюмка ДЗЫНЬ• 17 января 2023
Ответ дляМанка Я
АгатаХристя• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
простите, но какой бы ни был сбой, из воздуха прям сильное ожирение не наестся.
Ошеламиссимо• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Вы серьёзно? 44 кг в 3.5?
Я даже не знаю что тут посоветовать? Та даже представить не могу это ребенка.
Кому там слова не давали• 18 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Знаю, що хліб вдома ховають, майже не дають, макарони теж
Ну, ховають.., якби боком те не вийшло. З дитиною треба говорити і, звісно, показувати на власному прикладі.
У мене проблеми з вагою почалися років з 8, коли перехворіла гепатитом і потрібна була дієта. Батьки сказали нічого не можна - дієта. Тобто не готували що можна і якось смачно, а просто кашу без нічого. Якщо виходило щось поїсти, то треба було з´їсти все і відразу, бо більше не буде, просто запхнути в себе, навіть якщо не хочеш, бо більше не буде. І це залишилось зі мною на все життя.((
ПотеряласЯ Я...• 18 января 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
8 класс это еще не выросли. Видно так тело отреагировало на пубертат. Здесь еще есть шанс, что сами вытянуться
ПотеряласЯ Я...• 18 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Дитина досить велика, і по зросту ьакож преганяє однолітків. 116 це вже зріст п´ятирічок, а не трирічної дитини. То і вагу треба відповідно зросту дивитися. А батькі там які?
ПотеряласЯ Я...• 18 января 2023
Ответ дляМарафетчица
У меня дочка полная, в 3.8г 99 см и 17кг.
А в Вашем описании ребенок тяжело болен.
У вас девочка невысокая.
Я не говорю, что у мальчика все ок, но он только по росту на два размера выше вашей дочки.
Каменная Фрося• 18 января 2023
Ну есть парочка знакомых (девочек), которые вытянулись. Одна моя ровесница, вторая ровесница моей дочери. Обе были крупными колобками лет до 13. Потом начался резкий рост, обе вытянулись под 180 см и не толстые. Та, которая возраста моей дочери, сейчас работает моделью(не плюс сайз). В обоих случаях у девочек мамы были высокие и крупные.
Ms. Анонимная• 18 января 2023
Син різко набрав вагу у 9 років - майже 15 кг за півроку без зміни в харчуванні далі стабільно прибавка була до 12 років. А з 12 до 13 років схуд також швидко, як і набрав, але у цей рік і у зрості прибавив десь 15 см. Зараз при зрості 170 см вага 60 кг 15 років.
Зауважу, що змін у харчуванні не було, він аутист і їсть лише певний набір продуктів. Окрім загального захворювання проблем із здоров´ям не має і не мав.
Ms. Анонимная• 18 января 2023
я сама була дитиною худа, а батьки та бабусі вважали, що худа=хвора дитина, тому поступово привчали, що все треба закусювати хлібом, навіть макарони, залишків на тарілці не повинно бути, ну й привчили.
Так що, якщо дитина заливається колою, а шоколад заїдає майонезом з пельменями, то само воно не витягнеться і не виправиться, допоки раціон не зміниться, а звички виховувати надто важко, особливо якщо в родині культ їжі. У моєї мами перше питання завжди’Ви щось їли, а що їли?’
Ра ру ра ру ра• 18 января 2023
Блин, а я переживаю, за малого - рост 130, вес 30. Единственное, что успокаивает, брат-погодка, с 28 кг, но на 10 см выше .
Я не могу одного кормить, чтобы ребра не светились, а второго не кормить, а то есть животик. Вся надежда только на быстрый рост
Радуга-дуга• 18 января 2023
Моя в младенческом возрасте была упитанной, сейчас стройная (при росте 155 весит 42 кг)