НеВРотик• 17 января 2023

Повні дітки - «витягнулися» чи проблеми із здоров‘ям?

Результат:
вже голосів: 54
24 (44.44%) Дитина була повна, витягнулася
20 (37.04%) Нічого не змінилося
10 (18.52%) Проблеми із здоров‘ям
куркулиха• 17 января 2023
Зачем вы перекармливание ребенка? Он потом всю жизнь будет мучаться.
Наивная Хо• 17 января 2023
38 рочків і ніфіга не витягнулась.
Бутылка Кифира• 17 января 2023
Який вік, вага та зріст дитини?
Дякую_аж_підскакую• 17 января 2023
при таком образе жизни, как сейчас у детей, многие уже пухленькие.
Скомуниздила• 17 января 2023
Я водила ребенка к эндокринологу и гастроэнтерологу, но в конечном итоге вытянулась. Был такой поросеночек смешно фотки смотреть.
Ковбой Хагис• 17 января 2023
Меня в детстве неправильно кормили, похудела только в институте
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляБутылка Кифира
Який вік, вага та зріст дитини?
Дитина не моя
Я просто діаметрально протилежної думки від батьків стосовно цього питання
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляСкомуниздила
В якому віці дитина похудала ?
АгатаХристя• 17 января 2023
автор, причини часто у сімейному колі шукати треба.. дитина убігає в їжу від якихось важких емоцій. тут якось кидали відео і - отам як про мене розказано. я з дитинства убігала в їжу.. зараз 42 - те й саме((
Бутылка Кифира• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Так це не повна дитина, а ожиріння, до лікаря треба
Оч@ров@Шк@• 17 января 2023
Автор, в первом классе у ребенка не было одноклассников с избыточным весом, в третьем- начали появляться. Сейчас 8 класс, толстые так и остались толстыми. И обрастают комплексами. Не ждите мифических вытягиваний, решайте проблему прямо сейчас. Пока ребенок не заработал комплексы и реальные проблемы со здоровьем
Платье Длинное бальное• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Скільки??? це не ’повненька’ дитина, вибачте, а вже конкретно хвора
АгатаХристя• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
пісець як розкормили...
діти підсвідомо заїдають емоціі

а батьки також товсті. якщо також - то причина мабуть не в емоціях, а в тупому копіюванні поведінки батьків
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я теж так думаю. Одного пазу легенько так при розмові з мамою про повноту сказала- може здайте аналізи? Мені відповіли - він витягнеться, чоловік був такий
Звездолётчица• 17 января 2023
Я не вытянулась. В детстве была полной и сейчас такая. Проблем со здоровьем именно по причине веса не наблюдаю.
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
автор, причини часто у сімейному колі шукати треба.. дитина убігає в їжу від якихось важких емоцій. тут якось кидали відео https://www.youtube.com/watch?v=rR43Mn7wYb8 і https://www.youtube.com/watch?v=CWKmCTCy-ls - отам як про мене розказано. я з дитинства убігала в їжу.. зараз 42 - те й саме((
Дякую, подивлюся.
Не знаю ще, про що відео, але дитина там люблена- перелюблена
КаРаКаТиЦа• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Какой кошмар по цифрам
Если ребенок не имел эндокринных нарушений, что привели к такому весу, а родители закормили, то проблемы будут со всех сторон у пупса. Родителей на кол что допустили такое
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
пісець як розкормили...
діти підсвідомо заїдають емоціі

Батьки зараз повнуваті
Наивная Хо• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дитина не моя
Страшно писати, важко повірити
3,5 р ріст 116 см вага 44 кг
Це до лікаря і терміново.
Капитанша• 17 января 2023
Воно саме нікуди не витягується, це не пластилін.
Просто хтось у підлітковому сам починає розуміти, що не дуже, і стежить за харчуванням, починає рухатися, а хтось ні.
А про здоров´я... Подивіться наукові статті з медицини про вплив ожиріння, особливо підлітково на ризик розвитку розсіяного склерозу, серцево-судинних та ін.
АгатаХристя• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Дякую, подивлюся.
ото така в них блін любов - через їжу.. нажаль((
знущаються над дитинкою, дурники...
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Какой кошмар по цифрам
Не знаю щодо ендокринних порушень, ніхто дитину не обстежував, можливо і є
Наивная Хо• 17 января 2023
Ответ дляЗвездолётчица
А скільки вам років і яка вага?
Белый Лосик• 17 января 2023
Це те дитя де були пошкоджені нігтики?
Моя в 8,6 своїх років важить половину написаного вами. То ще й до діабету привіт при такій вазі!
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляАгатаХристя
знущаються над дитинкою, дурники...
Знаю, що хліб вдома ховають, майже не дають, макарони теж
КаРаКаТиЦа• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Проблема в першу чергу у голові батьків,які вважають,що саме пройде.
Є знайома сімя, де жерли всі (не їли), і діти були товстуни. То у 20 років хлопець мав свої 120 кг, варикоз,діабет,ожиріння,проблеми із серцем і печінкою. Це те що знаю. А батьки не бачили проблеми ніколи, і потім теж
Платье Длинное бальное• 17 января 2023
Ответ дляНеВРотик
В мене похресник 128 см, 48 кг, 6 років.... без сліз дивитися не можна. А куми (його батьки) пишаються цим... кажуть ’Богатир’, ’Альоша Попович’ і т.д. тіпа генетика в них в роду така. Так, мама дійсно повненька і дядько під 140 кг. Але ж.... і проти генетики треба щось робити. Вони (батьки) або не помічають проблеми, або роблять вигляд, що не помічають...
Їм навіть лікар в опіковому (иалий на себе кип´яток перевернув) говорив, що треба дитину обстежувати і регулювати раціон. Так кума дуже емоційно розповідала, що той лікар хамло і мав би займатися своєю справою (опіками), а не лізти куди його не просять. Юо наче лікар і має розуміти, що таке генетика, і малий просто міцний, а не товстий
Я зі своїми порадами туди не лізу
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Це те дитя де були пошкоджені нігтики?
Так, це той хлопчик
автор НеВРотик • 17 января 2023
Ответ дляБелый Лосик
Це те дитя де були пошкоджені нігтики?
Знаєте, інколи так є, що люди збоку можуть щось побачити і підказати, особливо якщо мали таку проблему, як бачать. Я і лізти не можу і не хочу, але щиро хочу, щоб в цієї дитини все було ок
любименькая• 17 января 2023
У родственников ребенок,полный , варианта подходящего нет -это не проблемы со здоровьем ,а его закармливают .