буреЛОМКА• 18 января 2023
З Варшави до Києва багато вільних місць в потязі?
Я гадаю, небагато людей зараз повертаються в Україну з Польщі, і думаю чи розщедритися на СВ чи взяти 1 місце в двомісному купе, а там може не буде сусіда. Раптом хтось щось чув - відпишіться, будь-ласка.
А також, там треба білети забрати друковані в касі, нема електронних. Це без проблем відбувається в вихідні?
буреЛОМКА
• 18 января 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Вы про поезд Варшава-Киев,на который никогда нет билетов?
Я про из Польши обратно на Киев, там билетов полно.
Фифачка• 18 января 2023
Ответ длябуреЛОМКА
вы сами спрашиваете и сами отвечаете?
Ms. Любмая жена• 18 января 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ничиго не поняла.Что я не так написала?
Ms. Любмая жена• 18 января 2023
Обьясните,пожалуйста,мне это актуально.Хотим сьездить домой.Но билетов онлайн никогда нет на прямой поезд Варшава-Киев.Вот и сейчас посмотрела,то их нет.Где полно?И насколько я знаю,там по три полки.Или есть еще по две и СВ?
Воленс-неволенс• 18 января 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Может автор с пересадкой собирается ехать, там всегда есть билеты
grechka827• 18 января 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Ничиго не поняла.Что я не так написала?
Ну та як шо не так, якщо повно білетів то значить що?
Скользкая• 18 января 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Так пусть бы автор так и сказала. А то она ’про из Польши обратно на Киев’. Еще придумала какие-то отдельные СВ и двухместные купе.
Коментаторов не слушает, сама себе отвечает. Удачи ей.
Воленс-неволенс• 18 января 2023
Ответ дляСкользкая
Ну да, этими СВ она точно запутала)
Ms. Любмая жена• 18 января 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Так я же автора и спросила о чем идет речь?Написала про прямой поезд Варшава-Киев.Она пишет:’Из Польши обратно на Киев’.Я и не поняла ничиго
буреЛОМКА
• 18 января 2023
купила щойно звичайне місце.
Номінально СВ є, але тут на порадниці пишуть що його по факту немає.
Це на польському сайті. Кому цікаво тут темку знайшла https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3146846
так що на СВ або двомісні не ведіться. але відгуки про той сайт наче нормальні.
на укрзалізниці звісно не купите зворотні білети з Варшави. там весь час пише ’немає місць’ навіть коли просто ще не відкрито продаж білетів на той рейс, тому не треба вірити всьому, що читаєте.
Зяблик протестант• 18 января 2023
Наші по роботі їздять в Варшаву і назад - бронює компанія, у них угода з Укрзалізницею.
Кажуть, що вільні місця є тільки якщо хтось викупив все купе, а їдуть 1-2 людини. Але ж вони не вільні реально
Це на прямий потяг Варшава- Київ
буреЛОМКА
• 19 января 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Це на прямий потяг Варшава- Київ
Дякую за інформацію.
Скоро взнаєм, нам відписали що забронювали нижню полку й відправили трекінг кур´єрської доставки. Це трохи більше 2х тижнів до нашої поїздки. Може місця викуповують потроху й до дати виїзду вже все буде зайняте.