Нюансы, + -, медицина и т д
В Німеччині діє програма тимчасового захисту, не біженства, для українців. Медицина в екстрених випадках дуже професійна. Звичайні консультації залежать від лікаря, і, на мій погляд, середньо якості. Всі українці відвідують інтеграційні курси, якщо є місце, інколи місця треба чекати довго. Всі нюанси дуже різні і залежать від приймаючої землі. Абсолютно різна, наприклад, вартість оренди квартири на півночі і на півдні тощо
Perfect_Day• 18 января 2023
Ой, чувствую, скоро мастер-классы начнутся платные ’Как уехать в Германию’
Столько народу хочет, чтобы их ’за ручку’ поводили, что на этом грех не нажиться.
healer09648293• 18 января 2023
Там також працювати треба буде) як тільки курси мови пройдете, на виплати розраховувати роками не можна) це те що я знайшла інфу)
healer09648293• 18 января 2023
Ответ дляE-ducate
а були сподівання, що виплати і безкоштовне житло довічні?
Судячи з поведінки деяких осіб так, мене дезінформували((
Ответ дляArdea
Спасибо)
Ответ дляPerfect_Day
Куда же без язвенных комментариев)
Ответ дляhealer09648293
Спасибо, да, я тоже читала, около полугода выплаты.
Ларсон Петерсон• 18 января 2023
Ответ дляE-ducate
а шо так нельзя?
Ответ дляLianaa_06
Откуда вы берётесь? Немцы помогают, а вам лишь бы гадость написать.
Вот Вы правы на все 100%!!!
Не за ручку проводить, а перед тем, как ехать, узнать информацию, посоветоваться с людьми которые поехали уже и с людьми, которые знают.
А не приезжать безмозгло тёмным и не знать куда бежать, бросить работу и т д.
Stella di mare• 18 января 2023
Беженство это другое. Есть временное пристанище на период войны. Если никого в Германии нет и нет денег, то через лагерь. А там как повезет. Кому квартиры, документы, выплаты сразу, кто-то до сих пор ждет. Почитайте ТГ группу Украинцы в Германии
Ответ дляArdea
Я лише трошки поправлю. Всі українці мають право відвідувати інтеграц.курси, але вони не зобов´язані.
Ответ дляTammy21
Я не писала, що забов´язані чи мають право. Я написала, що відвідують.
Якщо отримують згідно параграфа допомогу від Німеччини, -зобов´язані, на мій погляд. Але є виключення, наприклад, мама з маленькою дитиною, в садочку місця немає - курси не відвідує, має чекати садочок, потім шукати курси.
Ответ дляArdea
Так не всі ж українці відвідують курси. Не обов´язково для цього бути мамою з дітьми.
Ваша точка зору -- це ваша точка зору, а не зобов´язання.
А то некоторые поехали : мама молодая и дети, то мама получает по 200-250 евро и все, ну и карманные, на детей что-то одноразовое