Котики-муркотики• 18 января 2023

Грип А чи ні? Як роблять тест?

Вчора дочка 4 роки прокинулась з головною біллю, сильний біль в горлі, легка закладеність. Я від голови давала нурофен, а через 6 годин парацетамол, вони не допомогли від головного болю, але збили температуру, якщо вона була. Ввечері вчора скаржилась на біль в тілі. Лікували горло. Сьогодні голова болить досі, болить шия. Зараз температура 38,3. Запис до лікаря на вечір, по телефону лікар сказала, що зробимо тест на грип і якщо позитивний в перші 2 доби потрібно прийняти ліки.
Так от, в кого такі симптоми, у вас підтвердили грип? І що то за ліки? Назва? Чи вони помічні? Дякую
Божья коровка• 18 января 2023
в моїх дітей місяць тому був грип А, тест робили. Сказали терміново всім пити таміфлю, погуглила ціну і вирішила, що й без нього справимось))). За 3 дні були без температури, лікували як простий грип чи вірус, тобто збивали температуру, багато пили теплого і ще давала противірусне. Все.
Здрасьтенька• 18 января 2023
Мені зателефонували з садочку, син лягав спати без жодних симптомів, а прокинувся з температурою 38,5. Наступного дня пішли до педіатра, зробили тест, грип А. Виписали таміфлю. Тест роблять, так як і на ковід, мазок з носа, через пару хвилин результат.
База_птеродактилей• 18 января 2023
Грипп В це часто плюс блювота і понос
А яка різниця який тип грипу?
Знімайте інтоксикацію
Плюс ліки від симптомів
База_птеродактилей• 18 января 2023
Ответ дляЗдрасьтенька
Грип починається раптово
Може ’розвести’ за годину
Вірусняки звичайні починаються на відміну від грипу ’вялотекуще’
Опля Картопля• 18 января 2023
Ми 3 тижні тому хворіли з високою температурою. Ніяких тестів не робили. Навіщо? Все рівно лікування симптоматичне.
Здрасьтенька• 18 января 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Грип починається раптово
Може ’розвести’ за годину
Так, мені і педіатр сказала, ще до тесту. Дуже схоже на грип, бо він саме так раптово й починається.
genetik• 18 января 2023
Ну при грипі зазвичай дуже висока температура, яка важко (або ненадовго збивається). Тест робиться за декілька хвилин - Ви можете навать самі купити його в аптеці. До речі - це може бути і ковід. Чому ні? Експрес-тести є і комплексні - на ковід та на грип. Ліки, які назначають при грипі - це препарат Таміфлю. Так, він дорогий. Можно придбати дешевші аналоги, які мають ту ж діючу речовину - озельтамівір. Але якщо є можливість - раджу все таки купляти саме Таміфлю (він кращий - це зі слів лікарів інфекційної лікарні). Ще одна причина зробити тест - якщо буде позитивний, Таміфлю для профілактики можуть пропити інші члени сім´ї, щоб не захворіти. Також необхідно уважно слідкувати за станом дитини - адже небезпечний не сам грип, а ускладення, які можуть виникнути. Так що здоров´я Вашій дитині. Лікуйтесь.
автор Котики-муркотики • 18 января 2023
Ответ дляgenetik
Дякую!