І чи можна постійно з оксид цинком?
У мене різні є, кругом цей цинк
Меня не звали• 18 января 2023
Якщо опрілостей немає - то він і не потрібний. Часта гігієна, нормальні підгузки і все
Настасья Пицун• 18 января 2023
Крем бюбхен. Гигиена, проветривания- закаливание, и не кутать, придерживаться СанПиН стандартов по слоям. Не одевать флисовые человечки в +20.
Манка Я• 18 января 2023
Ответ дляМеня не звали
Я теж не розумію після трьох дітей нащо він треба, якщо нема почервонінь і пошкоджень шкіри
Бабушка-байкерша• 18 января 2023
Если покраснело-бепантен точечно. А так он не нужен. Можно еще обычную присыпку из аптеки.
ФрекенБок• 18 января 2023
Постійно мазати не треба, бо тоді без кремів буде шкіра подразнюватись весь час.
Якщо постійно така проблема, то треба з’ясувати, чому.
Фрикаделька• 18 января 2023
З трьома дітьми не користувалася. Тільки якщо з´являлася проблема мазала бепантеном.
Ответ дляФрекенБок
Перший раз за пів-роки
Не знаю що робить, уже нічим не намазала
А так є куча з цинком (джансонс, деністин, панатен два вида якихсь, ще щось; потом є молочко (для тіла), думаю просто ним зволожувать може варто після миття??
Но я от постійно мазала. Помила попу, помазала, памперс.
Не було ніколи нічого, а зараз губки і там де попа таке ад рожеве
Настасья Пицун• 18 января 2023
Ответ дляTeonaa
А в +10? Я сег хотела надеть бодик с махровьім человечком, но надела человечек хб с флиской-таки
2 слоя одежды и флисовый спальный мешок. Не меховой.
ФрекенБок• 18 января 2023
Ответ дляTeonaa
Перший раз за пів-роки
Ну от я зі старшою так попала, мазала кожен раз, як міняла памперс,і потім почалося, постійні подразнення. Тому з меншою нічим не мажу, тільки якщо треба, то бепантен мазь допомагає найкраще.