Коли світла нема - дивлюсь завантаженні фільми. Але не усі можливо скачати (особливо українські або ті, що нещодавно вийшли). Максимум в таких випадках це через торрент, але його не люблю. Порадьте, будь ласка, сайти з непоганою якістю та норм перекладом ;)
Ответ дляЛиса Порш
я - тут
Но послушаю, может еще есть сайты с большим выбором
Дякую )
Ответ дляКурочка-чубаточка
На ютуб сохраняю , правда там выбор не большой
Так, якщо б там вибір був би більшим, то було б взагалі супер
Ответ дляТрактор Вика
Піратбіт, торент толока, ноунейм клуб
Дякую !